Şimdi Ara

CREA A9+ KULLANICILARI BURAYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
1
Favori
37.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesela bölge seçimi var
    USA / KORE - 87.5 ~108 (0.1 aralıklı)
    EU / ÇİN - 87.5 ~108 (0.05 aralıklı)
    JAPONYA - 76 ~108 (0.1 aralıklı)

Ayrıca yine bence faydalı bir özellik, radyoda mono-stereo seçilebiliyor.

Sinyal kalitesine bakarsak, evdeki büyük müzik setinde çekmeyen istasyonları da çekiyor küçücük alet.

Toplam 20 istasyonluk hafızası var.
    RDS yok.
    Otomatik kanal arama ve kaydetme sistemi var. Ama sanki bu kısım çok iyi hazırlanmamış. Misal Mintonlarda ilk 20 istasyonu kaydettikten sonra en düşük sinyale sahip istasyonları yeni bulduğu daha yüksek sinyalli istasyonları değiştiriyor böylece tüm bant boyunca en yüksek sinyali aldığı 20 istasyonu kaydediyordu. Crea ilk bulduğu 20 istasyonu kaydediyor sonra kesiyor.

Radyodan ses kaydı yapılabiliyor. Ses kaydı çok kolay yapılabiliyor. Bu konuda hakkını yiyemem. Ses kaydını WMA formatında yapıyor ve kalitesi bence gayet başarılı.

• bncede ses kayıt kalitesi çok iii ;
    benim odamda radyo filan dinelyemzdim evde müzik seti var ama crea ile baya bi kanalı dinleyebilorum müzik setinden iyi çekio radyosu
  • Bir de bilgisayarda bir yazılım olsa da radyo frekanslarını bilgisayardan tık tık ayarlayabilsek, ve hatta isim verebilsek. Ne hoş ne güzel olurdu.
  • baya yaratıcısn sen yaa harbiden:) :
    ama dehşet olurdu
    bnde şey düşündüm aklından geçen şarkıyı çalablsin:D
  • Aslında yapılamayacak birşey yok da. Böyle bir konu üzerinde düşünmemişler demekki. Yoksa nasılsa radyo frekanslarını sakladığı bir bellek bölgesi var. Buraya bir alan daha açıp isim eklenebilirdi. İsimler eski oyunlar gibi sağ sol yukarı aşağı düğmeleri ile seçilebilirdi.
  • cevaplar için çok teşşekürler aklımdaki bazı ??? (soru işaretleri) aydınlandı.
  • önemli deil dostum her türlü sorunu bize ilet
    elemizden geleni yaparız
  • Şimdi mediaSync kullanarak örneğin Evanescenc şarkılarının Auto Search yaptırarak sözlerini alabiliyorum. Fakat Auto olarak bulamadığı vakit, ben elle aratıp seçiyorum. Ama onun sözlerini gösteremedim. Aynı şekilde kaydı ben yaptığım zaman da yie göstermiyor.

Problem ne ola ki..
  • arkadaşlar bir şey daha soracam şimdi bu ürün gold satışta ve yanında 40$ farkla bluetooth kulaklık veriyor sizce fiyatı uygunmu?
    kulaklığı nasıldır. sizce hiç bir marka belirmemiş ama değer mi?
  • yaa arkadaslar benim de bi crea a9 um war ama yanında birde büyük sorunu war....ben bu aleti bilgisayara bagladığım zaman görmüyo bilgisayar....tanımlanamayan usb aygıtı diyip atıyo bi köseye...bende bu yüsden içine hiç şarkı fln atamıyodum...sonra servise gönderdim(servisteki adam tanıdık kuzenim) biz burda denedik bilgisayar direkt gördü hatta içine şarkı bile attık dediler...aldım baktım gercek içine adamlar şarkı bile atmışlar...ama ben ewe geldim takıtım bilgisayar yine tanımadı..hatta 4-5 tane farklı bilgisayarda denedim yine olmadı...bunun sebebi nedir ve nasıl çözülür bi fikri olan warmı??? yardımcı olursanız cok mesut olurum...
  • işletim sistemin ve anakartının marka ve modeli nedir ?
  • işletim sistemim xp service pack 2 kullanıyorum ama service pack 1 kullanılan makinede de denedim....anakartım:Asus LGA775
  • başka usb portlarını dene anakart chipset driver larını güncelle ve bios altından usb ayarlarını kontrol et anakart ve işletim sistemi için usb yamalarının yüklendiğinden emin ol
  • bütün portlarını denedim kasadaki...usb bütün herbişeyi tanıyo ama birtek bunu atnımıyo ayrıca bütün yamalar yapılı...
  • a9 kapalıyken usb yi bağlayıp ardından açıyosun dimi
  • valla ilginç bi problem sırf bunun için bugün farklı bi pcye bağladım aleti hiç sorunsuz her işlemi yaptım galiba üründe bi sorun var
    her yolu denediysen aleti güncelle öçle dene inş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprock88 -- 10 Kasım 2006; 0:00:11 >
  • Bende 2 aydır a9 kullanıcısıyım a9+ ne farkı var benimki nea acaba kutuda yazarmı?birde bu mediasync fln nea o? ben direk azlycrs ten şarkı sözlerini text dosyasının içine kopyala yapıştır yapıyorum başak bir özelliktemi var auto fln yazmışsınız nea o özellik?
  • arkadaşlar teketek.com la görüştüm az önce havaleyle ürünün fiyatı 300 ytl ye geliyor kargo onlardan ve elden alabiliyorsunuzda ve aletin kutusunda a9+ yazıyomuş doğru aletimi alıyorum
    yardımlarınızı bekliyorum
    şimdiden tşk
  • dostum topic in ilk sayfasına bakabilirsin orda a9 ile a9+ arasındaki farkları yazmıştım
  • evet cihaz a9+ ise doğrudur ayrıca gayet iyi fiyat güle güle kullan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.