Şimdi Ara

CREA A9+ KULLANICILARI BURAYA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
1
Favori
37.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sky_lord

Bende 2 aydır a9 kullanıcısıyım a9+ ne farkı var benimki nea acaba kutuda yazarmı?birde bu mediasync fln nea o? ben direk azlycrs ten şarkı sözlerini text dosyasının içine kopyala yapıştır yapıyorum başak bir özelliktemi var auto fln yazmışsınız nea o özellik?

mediasync bu program otomatik olark şarkının sözlerini çıkarıor ve ekranda şarkı çalarken sözleride görünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: okabatas

arkadaşlar teketek.com la görüştüm az önce havaleyle ürünün fiyatı 300 ytl ye geliyor kargo onlardan ve elden alabiliyorsunuzda ve aletin kutusunda a9+ yazıyomuş doğru aletimi alıyorum
    yardımlarınızı bekliyorum
    şimdiden tşk

hayırlı olsun dostum fiyat süper çok ii almışşsın güle güle kullan

svideoz dostum creacılar artııoo
  • quote:

yaa arkadaslar benim de bi crea a9 um war ama yanında birde büyük sorunu war....ben bu aleti bilgisayara bagladığım zaman görmüyo bilgisayar....tanımlanamayan usb aygıtı diyip atıyo bi köseye...bende bu yüsden içine hiç şarkı fln atamıyodum...sonra servise gönderdim(servisteki adam tanıdık kuzenim) biz burda denedik bilgisayar direkt gördü hatta içine şarkı bile attık dediler...aldım baktım gercek içine adamlar şarkı bile atmışlar...ama ben ewe geldim takıtım bilgisayar yine tanımadı..hatta 4-5 tane farklı bilgisayarda denedim yine olmadı...bunun sebebi nedir ve nasıl çözülür bi fikri olan warmı??? yardımcı olursanız cok mesut olurum...

dostum hala çözemediysen birde bunu dene gerçi bende a9 yoktu ama bende hard disk vardı 20 gb lık onda işe yaradı önce
    1)denetim masası
    2)sistem
    3)donanım sekmesi
    4)aygıt yöneticisi
    5)evrensel seri yol denetliyicisi
    6)sonra zaten orda görücen bi tanesinin üstünde sarı veya kırmızı renkli bişey var ana çift tıkla
    ok

• evet dostum haklısın
  • ya ben şarı atlamada rastgele yapıom geriye doğru sırayla giido şarkılar mesela 23 89 atladıı olmuo
    örneğin
    14 deyken 13. şarkıya geçio sonra 67 ye geçio sonra 66 65 böle gidio
    arada bir atlıo deişk
    tam olark derdim
    34 den 67 ye 67 den 135 135 den 56 ya böle baya bi karışık atlamıo yaa nie böle sizde de dölemi annamdım gitti
  • random özelliği üzerine yoğunlaşmadım açıkçası.alprock88 dostum seninde yakaladığın nüans güzel valla
  • yaaa napim kıl odumm ben sefiom da rastgele atlamısını şarkıların
    sıra sıra aynı adamı dinlemek ii deil
  • evet dostum random play bende de aynı şekilde çalışıyor bu fonksiyon çok iyi düzenlenmemiş açıkçası ama firmware le halledilmeyecek bişey de değil yeni firmware i bekleyelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 12 Kasım 2006; 15:34:47 >
  • dmc 12 abi o senin dediğini daha önceden yapmıstım...ama yine yaptım ordan sürücü ayarları güncelleme fln hepsini yaptım banamısın demio....bide işin garip yani servise gönderdim adamlar sorun yok dedi ve içine şarkı atmışlar...yani gercekten orada çalışmış benim anlamadıgım kısım bu..demekki alet çalışıyo :D
  • 1.02 firmware var ben de. Rastgele çalma işi dediğin gibi. Acaba 1.01 ken de böylemiydi bu rastgele çalma düzeni.
  • beyler stormblue kore sitesinde a9+ için 1.03 firmware çıkmış neyazık ki ingilizce içeriğe yeni firmware eklenmemiş bu nedenle ne gibi bir güncelleme yapılmış bilemiyorum.ayrıca zipli dosyada iki tane rom dosyası var bunları player a nasıl atıcaz oda belirsiz
    http://www.stormblue.co.kr/sub/customer/as_down_view.asp?idx=139&sch=&kkey=&id=download&page=
  • update işlemi tamam v1.03 firmware e ait iki rom dosyasını config klasörüne atarak yeni firmware i yükledim.ama cihaz artık crea logosuyla değil stromblue logosuyla açılıyo garanti güme gitmiş olabilir tabi crea sitesine firmware sayfası eklemezse,gözüme çarpan diğer yenilik yazı karakterleri değişmiş ve random play fonksiyonu düzeltilmiş artık aynı parçalar arasında gezinip durmuyo cihaz diğer yenilikler konusunda hala incelemem devam ediyo bakalım başka neler değişmiş
  • ya dostum bende dün aldım modeli a9+ dün önce USB den şarja takdım ama sonra pc yi kapatmam gerekdi usb den tam dolmadan çektim sonra usb den ara kablosuyla adaptöre bağladım prize takdım tam dolduğunu playerdaki kırmızı ışık sönünce dolmuştur dio bide adaptörde ışık var önce kırmızı yanıyodu 1kaç saat sonra baktı yeşile dönmüş ama ben haala çekmedim playerdaki kırmızı ışığın sönmesini bekledim ve sonra çektim ama kullanamya başladım şarjı ya 1 saat gitti yada 2 saat ve hiç video falanda izlemedim sdce mp3 dinledim ve bitti.Ama siz demişssinz ki 22 saat gidio peki nedendir bu???
  • dostum bu cihazların içinde lityum polimer pil kullanılıyo bu pilde fabrikasyon bir hata olabilir yada cihazın kendisinden kaynaklanan bir arıza olabilir ama diğer arkadaşlarım gibi bende uzun saatler boyu hiç şarj etmeden kullanıyorum a9 u bence hiç vakit kaybetmeden cihazı satın aldığın yere götür ve cihazı yenisiyle değiştir durumu anlat fatura ibrazıyla sana yenisini vermek zorundalar yazık yeni cihaz servisle filan hiç uğraşma
  • Selamlar...

1.03 Update ini verdiğin adresten yaptım

FAKAT !!..

Söylediğin logo değişimi olayına uyandığımdan dolayı sadece bir dosyayı upload ettim cihaza. O da ufak olan. Diğeri yani 10 MB lık olan logoları ve anladığım kadarıyla ikonları değiştiriyor. Crea logosunun değişmesini istemedim açıkçası. Satarken problem yaratabilir.

Sonuç olarak arkadaşın dediği gibi rastgele çalma problemi çözülmüş görünüyor.
  • arkdşlar bişe olmuo dimi bu upload konusunda bnde logosunun değişmesini istemiorum ordan küçük olanı mı atıcam alete bide ne gibi farklar oluo şarkı atlaması düzelmesi haricinde dil yine türkçe mi
  • merhaba ben bi teknoloji düşmanıyım:)ya iki sorum var
    1)bu dediinz firmware in 1.02 versiyonunu yükledm şu rasgele özelliğini açamadım acaba nasıl bi yol izlemem gerekiyor bu özelliği nerdn bulcm ben tekrar?
    2)şu şarkı sözü içn bulmm gereken mediasync denen programı nerde bulcm biraz açarsanz çok sevncm nası ulaşabilirim bu dosyaya?
  • 1.03 firmware deki küçük (900 KB) dosyayı yükleyeceksin sadece. Ben yükledim. Logo falan değişmedi. Gördüğüm kadarıyla sadece rastgele atlama işini düzeltiyor. Belki ufak tefek bişeyler daha değişmiştir. Yazı fontları aynı. O heralde 10 MB lık dosyanın işi.
  • yine ben 1. sorumun cevabını buldm rec tuşuna brz uzun basınca oldu:)) şimdi sadece 2. sorumun cevabı kaldı lütfeeeeeeennnn biri ben bu aleti bozmadan yetişsn yoksa ben btn tuşlara aynı anda basmayı fln denicem brzdan:))
  • media sync programı cihazla birlikte verilen cd nin içinde mevcut zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 13 Kasım 2006; 21:51:10 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.