Şimdi Ara

CREA A9+ KULLANICILARI BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
1
Favori
37.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merak ettiğim bir şey var acaba bu ürünle üzereinde Bluetooth desteği var peki radyodan (özelliklde radyo)* Bluetooth kulaklıkla ses nasıl geliyor birde goldda yanında Bluetooth destekli kullak hediye diyor ama tabi fiyat buna göre 240$ sizce nasıl

*cep telefonlarındada Bluetooth desteği var ve ne yazıkki sadece MP3 dinleyebiliyorsun radyosunı dinlemek istediğinizde illaki cihaz takın diyor.

bu arada ürün ÇİN malı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asbircan -- 1 Kasım 2006; 19:05:02 >
  • Ürün Kore malı. Yurt dışı ismi Stormblue A9+

An itibariyle Bluetooth ile bağlantı olayını denedim. Ama bırakın radyoda kullanmayı, mp3 bile dinleyemedim. Sanıyorum ki A2DP destekli bir kulaklık beklentisi var aletin. Benim Sony Ericsson HBH-600 ü çalıştırmadı.
  • beyler bu song lyric özelliğini bende kullanamadım programıyla lyric ekledim ama playerda göremiyorum var bunda bi numara ama anlamadım
  • Ben Bluetooth özelliğini kullanamıyorum. Benim Sony Ericsson HBH-600 kulaklığımı görüyor, ekliyor. Fakat bağlanıp ses göndermiyor.

Acaba A2DP profilli bir kulaklık mı istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLLEGAL -- 1 Kasım 2006; 20:14:41 >
  • evet mono kulaklık desteklemiyo cihaz a2dp stereo uyumlu kulaklık gerekli
     CREA A9+ KULLANICILARI BURAYA
  • Bu kulaklık yakışıklıymış. Ne kadara satılıyor ?
  • bu sanırım jabra nın bi modeli jabra diye ararsan kesin bulursun
  • Buldum..

180 YTL civarında.. Bir kulaklık için o kadar para verilmez sanki. Kendi kulaklıkları yeter şimdilik. A2DP bir başka bahara...
  • ya sen nerden aldın fiyatı ne ben teknosadan alıcam ama 370 ytl yaaaa:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: alprock88

ya sen nerden aldın fiyatı ne ben teknosadan alıcam ama 370 ytl yaaaa:(

bi arkadaş link vermişti teketek com mu neydi orda 300 civarı bişi idi.istanbul da hangi teknosa da var crea????
  • En uygun fiyatları teketek.com ve Aydınlar Foto Market.

Teketek Ürün Sayfası (Havale : 305 YTL)
    Aydınlar Foto Market (Havale : 310 YTL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLLEGAL -- 2 Kasım 2006; 22:03:38 >
  • beyler creanın iki versiyonu var bunlardan biri crea a9 ikincisi de crea a9+ artı modelinin video gösterim hızı saniyede 20 kare pil ömrüde daha uzun,düz a9 ise saniyede 15kare video oynatıyo ve pil ömrü daha kısa.bu nedenle özellikle a9+ almanızı tavsiye ederim bu mağzalarda satılan crea a9 (eski model) olabilir.bendeki teknosadan aldığım yeni version a9+ modeli haberiniz olsun
  • Evet öyle bir ayrım var... Ben de ona dikkat ettim. Benimki de A9+.

Internetten indirip 1.02 Firmware update ini de yaptım. Ama değişen bişi göremedim. Heralde Adaptörden şarj ederken de müzik dinleyebiliyormuşsun. Denemedim gerçi henüz.
  • Transcoder la ilgili bir sorum olacak. Benim bir DivX filmim var. Uzunluğu 1.45.23. Transcoderdan sonra film 1.44.13 e düşüyor. O bir dakika nereye gidiyor anlamadım. Hadi o bişi diil tüm altyazılar kayıyor filmin sonuna doğru haliyle.

Deneyen var mı ?
  • yaa arkdaşlar aldım aleti sonunda çok mutluyum:D
  • dostum hayırlı olsun a9+ versiyonunu mu aldın cihaz konusunda izlenimlerini de anlatırsan yararlı olur diye düşünüyorum
  • a9+ versiyonu ama çok pahalı biras kazık yedimiiin farkındayım teknosadan 369 ytl ye aldım
    cihaz harika istediin klasöre istediin dosyayı at ve aç bu yönünü çok sefdim
    aleti aldıımda şarjı vardı dosya atarken şarj olduu kadarıyla 10 saattir dinniorum hala batarya yarıya bile gelmedi pil çok iyi bunu kesinlike söyliyebilrm

ses kalitesi harika kendi kulaklıkarı ii deil ama öle vasat bi kulaklıkda deil

videoları çok kaliteli gösterio tamamen kendine ait transcoder programı var çok hızlı bi şekilde videoyu codecleyip son derece kaliteli bi formata dönüştürüo normal bi clip 40 mb lik 7 mb oluo
    yanında gelen şeffaf kılıf çok işe yarıo ve görüntüsünü çok bozmuo
    menüde gezmek çok kolay ve rahat 10 dk da alıştım
    şarkı sözleri otomatik geçio ama ayarlayamadım lyric programı var yükledim şarkı sözü filan koydum programa bişiler yaptım ama olmadı bende txt uzantılı dosyaları attım öle okuorum şarı sözlerini
    video izlerken menüde geziosun şarkı çalıo
    resim gösterimi filan güzel ama ben slide show şeklinde gösteremedim illa tuşla aşaı yukarı yapmak zorundasın
    resimlerde gezerkende şarkı deiştirebiliosun bi foto ya bakerken sağ sol tuşuna bastınmı şarkı deişio aşağı yukaruya bastınmı resim deişio
    pc ye bağlantısı sorunsuz veri transferi son derece hızlı 10 clip i 1 dk bile sürmeden atabilio
    bluetooth özellini kullanamadım telde görüo ama veri transferi yapamıo sadece uygun kulaklık için galiba bu özellik
    alet elimdeyken bi kere kitlendi bu durumda reset tusu var küçük bi nokta uçlu kalemle filan bastınmı tekrar yenileniyo alet ama verilerde bi kayba sebep olmuo
    şsorunlarınız olursa bven ve dier kullanıcılar yardımcı olablrz şu anlık çok memnunum tavsiye ederim

• paylaşım için teşekkürler dostum ayrıca kazık yediğini düşünmüyorum 330 ytl civarında satılan modeller büyük olasılıkla eski a9 modeli.bu arada song lyric özelliğinide hallettim mediasync programı içinden textleri auto aratıp a9+ olarak ayarlaman gerekli daha sonra programın kendi penceresinde sözleri görebiliyosan işlem tamamdır cihazın ekran ayarlarına gelip bilgi kısmından şarkı sözü olarak seçtiğinde sorunsuzca sözler okunuyor.bu arada cihazı söktüm kullanılan ram samsung yalnız sd yuvasının altında kalıyo cihazın iç yapısı ve işçilik oldukça iyi lehimler,devre yolları temiz a9 un içide dışı gibi bende olmulu etki bıraktı yeni çektiğim bir iç görünüşü yukarı ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 4 Kasım 2006; 19:00:14 >
  • peki hangısını tavsiye edersiniz. f/p olarak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.