Şimdi Ara

Crafttan Geriye kalanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevinsen mi üzülsem mi bilemiyorum, sizin için önemsiz konu olabilir ama benim için oyunda en önemli 10 dakikam sayılırdı

10 dakikada denedim oldu bitti.

denediklerim

1bd blade yandı
    2bd axe bari biri olaydı 2 si de yandı.
    1 bd armor oldu
    1 bd helmet oldu

adım adım :)

Crafttan Geriye kalanlar

Crafttan Geriye kalanlar

Crafttan Geriye kalanlar

Crafttan Geriye kalanlar

Bütün ssleri koyamadım. iş te son
    geriye bi armor bi de helmet sihaım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllMyXoMalll -- 10 Haziran 2007; 14:41:05 >

• o Arkadaki Kırmızı Binek ne ya iLk defa gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magicmete

o Arkadaki Kırmızı Binek ne ya iLk defa gördüm

phcian master bineği bloody red tiger.
  • itemlerin hayırlı olsun emi
  • kötü olmuş be axe olsa süper olurdu ama sağlık olsun elde ne varsa onla yetincen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magicmete

o Arkadaki Kırmızı Binek ne ya iLk defa gördüm

Valla gülmekten kırıldım ya
    Adam çektiği çileyi anlatmış resimleri koymuş,bende ciddi ciddi inceliyorum resimleri
    senden ciddi bi soru beklerken bunu okuyunca çatladım kusra bakmayın

• Utandım
  • BD axe olmaması kötü olmuş.En azından armorların olmuş.
  • Genede fazla zararda değilsin, hepside yanabilirdi.....
  • Bende bu aralar bi bd bow basmayı düşünüyorum. Tek eksik şey book ları. 2 tane bulunsun istiyorum elimde. biri yanarsa 2. ye geçicem. Elinde kitabı olan bana pm atsın

şimdi o armorlara + basması var tabi

bende bd olsa basmaya çekniirim ya

inşallah bu hafta içinde benimde bi bd bowum ve botum olucak

eğerki olmassa sc takıcaz veyada 5d takıp charı satıcaz

• quote:

Orjinalden alıntı: SithMASTER

Bende bu aralar bi bd bow basmayı düşünüyorum. Tek eksik şey book ları. 2 tane bulunsun istiyorum elimde. biri yanarsa 2. ye geçicem. Elinde kitabı olan bana pm atsın

pazarda bd bow kitaplarını 500k-2m a bulabilirsin, yanlız hammersız basma, hammerla bile benim %50 succes oldu toplamda. umarım olur senin bowlar. yandı mı adama koyuyo . şansa benim armorlar oldu silah çok da önemli değil vio idare ediyo. artı basması var bi de bunların bi de o çıktı başımıza +2den sonra scale kullanmak lazım :S

• quote:

Orjinalden alıntı: lllMyXoMalll

quote:

Bende bu aralar bi bd bow basmayı düşünüyorum. Tek eksik şey book ları. 2 tane bulunsun istiyorum elimde. biri yanarsa 2. ye geçicem. Elinde kitabı olan bana pm atsın

pazarda bd bow kitaplarını 500k-2m a bulabilirsin, yanlız hammersız basma, hammerla bile benim %50 succes oldu toplamda. umarım olur senin bowlar. yandı mı adama koyuyo . şansa benim armorlar oldu silah çok da önemli değil vio idare ediyo. artı basması var bi de bunların bi de o çıktı başımıza +2den sonra scale kullanmak lazım :S

bd bookları pazarda kimsede bulamadım ya

yarın bakcam tekrar inş. bulurum 1 tane

hammer hazırda var ztn 3-4 tane

+ basmak çok zor ya

en aşşağı 4000 hit le bas bence

• Hayırlı Olsun...

BD li ilk arkdasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimTeklif -- 10 Haziran 2007; 23:44:12 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lllMyXoMalll

quote:

bd bookları pazarda kimsede bulamadım ya

yarın bakcam tekrar inş. bulurum 1 tane

hammer hazırda var ztn 3-4 tane

+ basmak çok zor ya

en aşşağı 4000 hit le bas bence

hit falan yalan ya hepsi ben oyuna girdim 10 dakika geçmedi 2 gem powder eksikti onları aldım hemen.çat çat bastım walla 5 tane birden :)

iliğimi kuruttu ama 3m para kaldı bende :D temiz temiz duruyolar. 400m a yakın para gitti nerdeyse basması hammerı, ıvır zıvırı. baltayı da bulursam daha tövbe :)

• Oyunun terimlerini yavaş yavaş unutmaya başladım ama umarım kazançlı bir iş olmuştur.
  • Helmet oldu ya gerisi yalan :). Yumrukla kasarız beraber. Kar yok bence satmaya kıyılmaz :)
  • Kardeş hayırlı olsun.Bizede cesaret verdin ne yalan söyleyim.Mosquito öle bi döktürmüş ki bi topicte.BD yapmanın imkansız oldugunu falan sandım.Hoş bu parasızlıkta imkansızda neyse artık.75 lvl olalım da bir :))
  • hayırlı olsun walla şu oyunda kalbimin en çok attığı anlar craft basarken kalbim duracak gibi oluyo abi ya ama olunca da keyfimediyecek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: mosquito1983

Helmet oldu ya gerisi yalan :)

aynen
  • Hayırlı Olsun yeni itemlerin Bide gerçektewn o Kırmısı şeyne ya kıpkırmısı 100 lwl oluyo o
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.