Şimdi Ara

cpt.price nasıl esir düştü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
11.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Captain Price*

HEMEN SİZE SÖYLİYİM;

ruslar tarafından kurtarılan price ele geçiriliyor nasıl mı;
    makarov ve general sheperd anlaşma yapıp price rus hastanesinden kaçırarak gulag bölümündeki kalede ki hapishaneye götürüyor task force 141 ekipi oraya operasyon dzenliyor ama ordaki hapishanede price olduğunu bilmiyor zaten şaşırarak söylüyor ve price da başından ne geçtiyse ekibe anlatıyor.

WWW.İNFİNİTYWARD.COM herşey burada

general madem kurtarılmasını sağlayacaktı neden kaçırttı price ı
  • Yakında yeni DLC çıkıyormuş.Herhalde aradaki 5 yılı anlatır
  • general shepherd her şeyi planlı yapıyordu kaçırtmasının sebepi task force ekibini yok etmek di farkındaysan o kale çöküyordu kaleye bomba yerleştirildi ama task force kurtuldu nikolai geldi ve cpt.price ile diğer askeri kaleden aldı. Eğer ekip kurtulmayıp ölseydi her şeyin shephardın istediği gibi olacaktı. Shephardın planı yürümeyince deniz botu ile elindeki hardsiki alıp kaçtı ama işte helikopter patladı...... anla artık sonra captain pat güm shephardı bü güzel dövdü bizde biçağı kafasına bir fırlattık...
  • dlc derken nasıl yanii
  • quote:

general shepherd her şeyi planlı yapıyordu kaçırtmasının sebepi task force ekibini yok etmek di farkındaysan o kale çöküyordu kaleye bomba yerleştirildi ama task force kurtuldu nikolai geldi ve cpt.price ile diğer askeri kaleden aldı. Eğer ekip kurtulmayıp ölseydi her şeyin shephardın istediği gibi olacaktı. Shephardın planı yürümeyince deniz botu ile elindeki hardsiki alıp kaçtı ama işte helikopter patladı...... anla artık sonra captain pat güm shephardı bü güzel dövdü bizde biçağı kafasına bir fırlattık...

herşeyi anladım
  • @captain price

infinity ward'un sitesinde captain price ile ilgili bir bilgi yok. tam link atarsan harika olur.
  • hmm ben bu bilgiyi msn'imdeki infinityward da görevli olan fourzerotwo'dan aldım
    İNFİNTYWARD' A üyeyim fourzerotwo bilirsiniz msn de ekli ondan bilgileri alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı_yatmaz

O iş muamma ama kaçış harikaydı

cpt.price nasıl esir düştü

aynen tam kapıyı patlattık daldık içeri önümde iki adam güreşiyo öndekinin karnına saplıyorum mermileri arkadaki bereli eleman yumruğu patlatınca bi has oldum.bi baktık PRICE kaçış gerçekten mükemmeldi
  • quote:

hmm ben bu bilgiyi msn'imdeki infinityward da görevli olan fourzerotwo'dan aldım
    İNFİNTYWARD' A üyeyim fourzerotwo bilirsiniz msn de ekli ondan bilgileri alıyorum.

website editöründen bahsediyorsanız siteyi düzgün takip edebiliyorsanız kendisi site sorumlusu iw ile çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madyb

quote:

hmm ben bu bilgiyi msn'imdeki infinityward da görevli olan fourzerotwo'dan aldım

website editöründen bahsediyorsanız siteyi düzgün takip edebiliyorsanız kendisi site sorumlusu iw ile çalışmıyor.

Acaba oyun çıkmadan önce tanıtım videolarında oynayan oyuncu "fourzerotwo" kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeD By l HuNTeR

quote:

Orijinalden alıntı: madyb

quote:

Acaba oyun çıkmadan önce tanıtım videolarında oynayan oyuncu "fourzerotwo" kim

açıkça belli ki aynı kişiler değiller :) kaldı ki bir x kişisinin lafı bir kaynak olamaz ve dedikleriniz sitede bulunmuyor neyin savunmasını yaptığınız dahi belli değil :)
  • 3.oyunda imran zakhaevi yakalayacak mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

3.oyunda imran zakhaevi yakalayacak mıyız?

naptın dayı imran zakhaev 1. oyunda öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

3.oyunda imran zakhaevi yakalayacak mıyız?

naptın dayı imran zakhaev 1. oyunda öldü

makarov demek istedin heralde
  • yaa arkadaşlar ben herşey burada derken mw2 ile ilgili herşey var ama oyunun konusu pek olmayabilir hem site ingilizce forumlarda var buldusanız tabii
    ben sadece o siteye üyeyim orda iw de çalışan bir eleman var msn de onnan görüşüp oyunun konusu ben aldım
    tabii adam ingilizce konuşuyordu ama bendede çeviri programı vardı.
  • dün bunu çok düşündüm ama bulamadım
    sanıyorum ki kamarovun adamları geldi,soapı bağladı ve soap helikopterde giderken zakhaeve destek için daha fazla adam geldi(veya makarov ve adamları felanda gelmiş olabilir orası karanlık) kamarovun birliklerini ve kamarovu öldürdü(yada onu da hapise attı) ve yerde gördükleri price'ı da zakhaevin katili sanıp hapise attılar

çok mantıklı geliyor aslında
  • @Captain Price*
    Tebrikler arkadaşım iyi sallıyorsun,kimse sana öyle bir bilgi vermez heleki fourzerotwo(Robert Bowling) asla vermez,sadece oyunda gördükleriniz doğru gerisi uydurma beyler buna inanın zaten Captain Price* k.adlı arkadaşımız hikaye yazdığını anlamak kolay böyle birşey olsa zaten bunu direk Preview sitelerine veya Rewiev sitelerine söylerlerdi inceleme yaparlerken bunuda eklerlerdi ek olarak 5 sene öncesini bize oyunun başında gösterdi CaptainPrice* üye adlı arkadaşımızın dediği hikaye orada yok,yani kısaca çok iyi hikaye atmış.

MW3 tamamen devamı ile ilgili olacak eğer ki devam etmeyip geçen 5 seneyi anlatırlarsa mutlaka modern warfare 4 çıkacaktır ama hiçbir oyun çıkmayacaksa birşey diyemem.Makarov kesinlikle yakalanmalı ama birde Captain Price ile Captain Mactavish'in hapise düşmesi gibi bir durum var,umarım Amerikan askerlerinden şahit bulurlar çünkü Son bölümden bir önceki yerde Shepherd'in kendi askerlerininde olduğu yere sırf Captain Price ve Soap'ı öldürmek için onlarıda harcadığını 2-3 asker gördü,ama onlarda öldü maleseft.

Hepsinin en kısası : CaptainPrice* üye adlı arkadaşımız sallıyor.Böyle bir olay olup sadece ona anlatması imkansızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 26 Aralık 2009; 0:27:23 >
  • Ek olarak aradan 5 sene geçti arkadaşlar Cpt.Price kurtulur ve Zakhaev öldüğü için artık S.A.S'a gerek kalmaz ve dağılır doğal olarak 5 sene sonra bu ekip baştan kurulurken Cpt.Pricenin gerek yaşlanması gerek Shepherd'in onun çok iyi bir asker olduğunu bilmesinden dolayı ekibe almak istemez.Captain Price alınmağını için gruba kendi çözmek ister ve Ruslara yakalanır,Shepherd'de amerikan üstlerine yakalanmamak(General'in üstü ne ise)için Onları temizlemek(öldürmek) ister hepsini temizleyi halledecekleri için delil kalmaz shepherd kurtulur ama shepherd'in beklemediği bir olay yaşanır.

1- Olay
    Shepherd bombanın olası birşekilde patlamaz diye direk olarak T141 askerlerinin geçeceği yeri Bombalar (hani The gulag bölümde Gece görüşü açıp adamları vurduğumuz yerin tam bitişine bir bomba geliyor ve 5-10 saniye ile kurtarıyoruz) ama Rus askerlerinin oraya gelmesi ile T141 ekibi geçikir ve shepherd başarısız olur.
    2- Olay
    Daha önceden bombaları Kaleye yerleştirir ve T141 ekibinden kurtulmayı dener tam başarılı olacakken beklenmediği bir olay daha yaşanır Nikolai yerlerini tespit eder ve T141 ekibini kurtarır.
    3- Ek olarak.
    Captain Price oyuna sonradan eklendi arkadaşlar bunu nerden biliyorum . fourzerotwo söyledi demiyecem tabiki diğer arkadaşımız gibi 24 mayınta yayınlanan trailerde kaçış bölümü vardı oraya dikkatli bakın The Gulag operasyonu ve Captain Price'nin yerinde Ghost var videoda ama oyunda ise Captain Price var.Bu videoyu edit ile ekliyeceğim,bekleyin... - Eklendi.

Resim :

Video :http://www.gametrailers.com/video/reveal-trailer-modern-warfare/49656

1:14 ile 1:18 arasında görebilirsiniz.

4- DLC
    Dlc ek paket olarak gelecek Nazi zombies türü birşey olacak diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 26 Aralık 2009; 0:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Ek olarak aradan 5 sene geçti arkadaşlar Cpt.Price kurtulur ve Zakhaev öldüğü için artık S.A.S'a gerek kalmaz ve dağılır doğal olarak 5 sene sonra bu ekip baştan kurulurken Cpt.Pricenin gerek yaşlanması gerek Shepherd'in onun çok iyi bir asker olduğunu bilmesinden dolayı ekibe almak istemez.Captain Price alınmağını için gruba kendi çözmek ister ve Ruslara yakalanır,Shepherd'de amerikan üstlerine yakalanmamak(General'in üstü ne ise)için Onları temizlemek(öldürmek) ister hepsini temizleyi halledecekleri için delil kalmaz shepherd kurtulur ama shepherd'in beklemediği bir olay yaşanır.

1- Olay
    Shepherd bombanın olası birşekilde patlamaz diye direk olarak T141 askerlerinin geçeceği yeri Bombalar (hani The gulag bölümde Gece görüşü açıp adamları vurduğumuz yerin tam bitişine bir bomba geliyor ve 5-10 saniye ile kurtarıyoruz) ama Rus askerlerinin oraya gelmesi ile T141 ekibi geçikir ve shepherd başarısız olur.
    2- Olay
    Daha önceden bombaları Kaleye yerleştirir ve T141 ekibinden kurtulmayı dener tam başarılı olacakken beklenmediği bir olay daha yaşanır Nikolai yerlerini tespit eder ve T141 ekibini kurtarır.
    3- Ek olarak.
    Captain Price oyuna sonradan eklendi arkadaşlar bunu nerden biliyorum . fourzerotwo söyledi demiyecem tabiki diğer arkadaşımız gibi 24 mayınta yayınlanan trailerde kaçış bölümü vardı oraya dikkatli bakın The Gulag operasyonu ve Captain Price'nin yerinde Ghost var videoda ama oyunda ise Captain Price var.Bu videoyu edit ile ekliyeceğim,bekleyin... - Eklendi.

Resim :

Video :http://www.gametrailers.com/video/reveal-trailer-modern-warfare/49656

1:14 ile 1:18 arasında görebilirsiniz.

4- DLC
    Dlc ek paket olarak gelecek Nazi zombies türü birşey olacak diye düşünüyorum.

bizi nikolai son anda farkedip kurtarmıyor bir amerikan helikopteri kurtarıyor madem amerikalılar bizi öldürmek istiyor neden kurtarıyorlar o zaman diceksin çünkü helikopter pilotunun generalin tf141 ekibini yok etmek istediğini bilmiyordu.(helikopter pilotunun sesi ile nikolai'ın sesi arasında dağlar kadar fark var)
    ayrıca o video oyun çıkmadan aylar önce yayınlandı eğer oraya cpt price ı koysalardı kimse meraklanmayacaktı bu firmanın işine gelmez tabi o yüzden oraya idareten ghost'u koydular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 26 Aralık 2009; 22:45:10 >
  • @Karn-ı bahar
    Ordaki atmosferden ses hiçte aklında kalmıyor insanın burda söylüyenleri örnek alarak yazdım.Doğru Cpt.Price'yi koysalar işin sürprizi kaçardı.Birde Ghost'ta içerdeydi acaba o nasıl kaçtı :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.