Şimdi Ara

cpt.price nasıl esir düştü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
11.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ThreeDog

quote:

Orijinalden alıntı: uzarda

quote:

Orijinalden alıntı: mumak

olurmu mw1 deki kamarow (hatırladığım kadarıyla) yaşlı bi rus çavuşuydu makarov sa kamarova göre oldukça genç ayrıca çok daha üst düzey bi adam

Kamarov cok yaslı deildi cavuslar yaşlı olmaz.Ayrıca yüz tipleri de brz bnzio bnce.Bu bnm gorüşüm yabancı sitelerde herkes Makarov'la Kamarov ilişkisini konuşuyor.Aynı kişi olabilirler ama bu sadece bi teori.

Hocam o zaman dünyanın en başarılı estetik gençleştirme operasyonuna girmiştir. Ayrıca ben başlangıç videosunu BinkVideo dan yine seyretim sadece General Shepherd'ın Afganistan'da olanları anlattığını duydum yani Cpt.Price'ın C'si geçmedi... Ayrıca benim bir sorum olacak öyle ingilizcem şahane değil fakat anlıyorum biraz... Bir arkdaşım General Shepherd'ın Call of Duty 4'deki Marine Corps'un başında olduğunu söyledi açıkçası pek inanmadım fakat oyunun sonunda Shepherd'ın 30.000 askerimi kaybettim sözleri falan varmış bunlar doğrumu lütfen işi cıvıtmadan cevap verirseniz güzel olur...
    Not.. İlk sayfadaki mesajları silin. Gören artık Makorov=Kamarov olduğunu zannedecek

bahsettiği şey herhalde ilk oyundaki nükleer bombaydı?

• var mı bilen
  • ama mw2de hornets nest ve son bölümde nikolai kurtardı ayrı konu
  • Esir düşmüstür bi yerde
  • beyler aslında aralarında kız mevzusu var. hepsini biliyorum ama konuşturmayın beni. çok kan dökülür çok.
  • bu oyunun filmi çıksın rekor kırar valla.
    Tam bi entrika
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

oyunun sonunda bizi kurtaran askerler Rus askerleri

İyide SEALs 'lar iyi, Spetsnaz lar kötü ruslar. Bizi kurtaranlar iyi olduğuna göre, ne ayak ?

o sealslar amerikalı sen rus demişin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenjaMean

quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDog

quote:

Orijinalden alıntı: uzarda

quote:

Orijinalden alıntı: mumak

olurmu mw1 deki kamarow (hatırladığım kadarıyla) yaşlı bi rus çavuşuydu makarov sa kamarova göre oldukça genç ayrıca çok daha üst düzey bi adam

Kamarov cok yaslı deildi cavuslar yaşlı olmaz.Ayrıca yüz tipleri de brz bnzio bnce.Bu bnm gorüşüm yabancı sitelerde herkes Makarov'la Kamarov ilişkisini konuşuyor.Aynı kişi olabilirler ama bu sadece bi teori.

Hocam o zaman dünyanın en başarılı estetik gençleştirme operasyonuna girmiştir. Ayrıca ben başlangıç videosunu BinkVideo dan yine seyretim sadece General Shepherd'ın Afganistan'da olanları anlattığını duydum yani Cpt.Price'ın C'si geçmedi... Ayrıca benim bir sorum olacak öyle ingilizcem şahane değil fakat anlıyorum biraz... Bir arkdaşım General Shepherd'ın Call of Duty 4'deki Marine Corps'un başında olduğunu söyledi açıkçası pek inanmadım fakat oyunun sonunda Shepherd'ın 30.000 askerimi kaybettim sözleri falan varmış bunlar doğrumu lütfen işi cıvıtmadan cevap verirseniz güzel olur...
    Not.. İlk sayfadaki mesajları silin. Gören artık Makorov=Kamarov olduğunu zannedecek

bahsettiği şey herhalde ilk oyundaki nükleer bombaydı?

doğru o shock and awedeki patlamada sheperd 30.000 askerini kaybetti öncedende marineslerin başıydı çünkü mw2nin son bölümünde 'five years ago ı lost 30.000 man blink of eyes and world just fuckin watched'diyodu 4mw ile mw2 arsındaki süre 5 seneyse doğrudur

• Hep Amerikanın Oyunları Kanmayın Bunlaara Gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Price*

HEMEN SİZE SÖYLİYİM;

ruslar tarafından kurtarılan price ele geçiriliyor nasıl mı;
    makarov ve general sheperd anlaşma yapıp price rus hastanesinden kaçırarak gulag bölümündeki kalede ki hapishaneye götürüyor task force 141 ekipi oraya operasyon dzenliyor ama ordaki hapishanede price olduğunu bilmiyor zaten şaşırarak söylüyor ve price da başından ne geçtiyse ekibe anlatıyor.

WWW.İNFİNİTYWARD.COM herşey burada

makarov ve general sheperd anlaşma yapıysa neden makarov bize general sheperd'ın yerini söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Herkes yazmış senaryoyu bende yazıyım bari.

MW3'de flashback yaşatıp bize arada geçen 5 yılı ufak tefek hatırlatıcaklardır ve bunun içinde Cpt. Price'ın hastaneden nasıl kaçırıldığını da göstericeklerdir. Ya da bahsedilen Afganistan'daki özel operasyonda ele geçirilişini göstericektir.. MW'serisinin sürükleyici olması için yapılmış birşey bence bu..

aynen katılıyorum ve de bu flashback ler bizi bayağı bir etkileyecek gibi...
  • konuyu hortlatmak gibi olcak ama hala Kaptan Price'ın nasıl esir düştüğünü merak eden varsa IGN nin hazırladığı kısa film ile öğrenebilirler.
    http://www.youtube.com/watch?v=PgqmJRkrutI
  • Arkadaşlar Kaptan Price'ı mw1 de loyalistler yani iyi ruslar ( nikolai, kamarov) kurtarıyor ve nasıl esir düştü dersenizde youtubeye OPERATION KINGFISH yazın orda son da helikopter kalkıyor ve price yi spetsnaz askerleri esir alıyor...

cpt.price nasıl esir düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufukmtn07 U kullanıcısına yanıt
    bu operasyon ne zaman gerçekleşiyor ?
  • AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    ABİ mw2 deki düşmanımın düşmanı isimli bölümde price makarovu arıyıp ona shepardı soruyo ve price makarov a 'düşmanımın(makarov) düşmanı(shepard) benim(price) dostumdur(makarov) ' diyo yani shepard makarovunda düşmanı bi kere herşeyden önce shepard amerikan
    makarov rus abi aralarında zaten savaş var

shepard zaten ib*e de o ayrı bi konu
  • 7 yıl sonra tesadüf mü bu hort :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.