Şimdi Ara

cpt.price nasıl esir düştü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
11.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

düşer bağam ya adam MW4 de :X ortalığı estirdi ölmedi bir esir düştü modern warfare bu doğal karşılayacaksın bu tarz şeyleri olabilir
    bu oyun hakkında 1 gram bilgin olmadığı kesin.Konuşma

sen bilmişsinde ne olmuş ? yalanmı söylüyorum bilmiyormuşum hee merak etme senden fazla ingilizcem senden fazlada biliyorum bu oyunu ve hatta multisinde seni 30 kezde öldürebilirim konuya geri dönersek maalesef bu oyun ramboculuk oyunu her an herşey olabilir

• Herkes yazmış senaryoyu bende yazıyım bari.

MW3'de flashback yaşatıp bize arada geçen 5 yılı ufak tefek hatırlatıcaklardır ve bunun içinde Cpt. Price'ın hastaneden nasıl kaçırıldığını da göstericeklerdir. Ya da bahsedilen Afganistan'daki özel operasyonda ele geçirilişini göstericektir.. MW'serisinin sürükleyici olması için yapılmış birşey bence bu..
  • Len bayağı yetenekli teoristlerimiz var hani kitap yazsanız bayağı okunacak ha , bravo valla , hayal gücü süper Benim de teorim cpt .Price ı rus travestiler yolda bulup para karşılığında ruslara sattılar ya da bilemiyorum

bana kalırsa MW3 te hepsi açığa çıkar, hatta Sgt. "Ghost" riley karakteri o kadar sevildiki eskiyi hatırlatan bir bölüm oynayabilir onunla aynı cpt Macmilanla Teğmen Price ile oynadığımız bölüm gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 8 Mart 2010; 15:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

olurmu mw1 deki kamarow (hatırladığım kadarıyla) yaşlı bi rus çavuşuydu makarov sa kamarova göre oldukça genç ayrıca çok daha üst düzey bi adam

Kamarov cok yaslı deildi cavuslar yaşlı olmaz.Ayrıca yüz tipleri de brz bnzio bnce.Bu bnm gorüşüm yabancı sitelerde herkes Makarov'la Kamarov ilişkisini konuşuyor.Aynı kişi olabilirler ama bu sadece bi teori.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzarda

quote:

olurmu mw1 deki kamarow (hatırladığım kadarıyla) yaşlı bi rus çavuşuydu makarov sa kamarova göre oldukça genç ayrıca çok daha üst düzey bi adam

Kamarov cok yaslı deildi cavuslar yaşlı olmaz.Ayrıca yüz tipleri de brz bnzio bnce.Bu bnm gorüşüm yabancı sitelerde herkes Makarov'la Kamarov ilişkisini konuşuyor.Aynı kişi olabilirler ama bu sadece bi teori.

Hocam o zaman dünyanın en başarılı estetik gençleştirme operasyonuna girmiştir. Ayrıca ben başlangıç videosunu BinkVideo dan yine seyretim sadece General Shepherd'ın Afganistan'da olanları anlattığını duydum yani Cpt.Price'ın C'si geçmedi... Ayrıca benim bir sorum olacak öyle ingilizcem şahane değil fakat anlıyorum biraz... Bir arkdaşım General Shepherd'ın Call of Duty 4'deki Marine Corps'un başında olduğunu söyledi açıkçası pek inanmadım fakat oyunun sonunda Shepherd'ın 30.000 askerimi kaybettim sözleri falan varmış bunlar doğrumu lütfen işi cıvıtmadan cevap verirseniz güzel olur...
    Not.. İlk sayfadaki mesajları silin. Gören artık Makorov=Kamarov olduğunu zannedecek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

düşer bağam ya adam MW4 de :X ortalığı estirdi ölmedi bir esir düştü modern warfare bu doğal karşılayacaksın bu tarz şeyleri olabilir
    bu oyun hakkında 1 gram bilgin olmadığı kesin.Konuşma

sen bilmişsinde ne olmuş ? yalanmı söylüyorum bilmiyormuşum hee merak etme senden fazla ingilizcem senden fazlada biliyorum bu oyunu ve hatta multisinde seni 30 kezde öldürebilirim konuya geri dönersek maalesef bu oyun ramboculuk oyunu her an herşey olabilir
    gel multiye beni 15 defa öldür bu oyunu bırakırım

• Orijinalden alıntı: uzarda

Orijinalden alıntı:ThreeDog

Hocam o zaman dünyanın en başarılı estetik gençleştirme operasyonuna girmiştir. Ayrıca ben başlangıç videosunu BinkVideo dan yine seyretim sadece General Shepherd'ın Afganistan'da olanları anlattığını duydum yani Cpt.Price'ın C'si geçmedi... Ayrıca benim bir sorum olacak öyle ingilizcem şahane değil fakat anlıyorum biraz... Bir arkdaşım General Shepherd'ın Call of Duty 4'deki Marine Corps'un başında olduğunu söyledi açıkçası pek inanmadım fakat oyunun sonunda Shepherd'ın 30.000 askerimi kaybettim sözleri falan varmış bunlar doğrumu lütfen işi cıvıtmadan cevap verirseniz güzel olur...
    Not.. İlk sayfadaki mesajları silin. Gören artık Makorov=Kamarov olduğunu zannedecek

30.000 asker dio eed blki komutandır ama cod 4 de adı gecmior :S....Sonuçta general savaş alanında pek bulunmaz.Bnce zaten MW 3 te bu konular açığa kavuşcak

• bu alıntı yapmalarda afedersiniz mokunu çıkardı ha ne len bu tüm ilk sayfayı mı alıntı yaptın nedir yani olay

quote:

Orijinalden alıntı: Dividi

bu alıntı yapmalarda afedersiniz mokunu çıkardı ha ne len bu tüm ilk sayfayı mı alıntı yaptın nedir yani olay

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 12 Mart 2010; 22:54:49 >
  • Laptop'ım gelsede başlasam hemen Mw 1 ve Mw 2'ye hazırda oyunlar hemen yükleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDog

quote:

quote:

doğru söylemiş

• esir düşer çıkar o kafasına göre öyle
  • Büyük ihtimal ya hastanede iyileşirken ya da Russian Loyal Party iktidardan düşünce Gulag'a kapatılmştır. Zaten gulag'a giren bir daha çıkamaz...
  • Beyler ya herkes kafasına göre yorum yapmış... Bu gidişle adamlardan önce biz mw3 çıkarırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

tek bir karekter eksenli gitmediğimz için konuyu analamakta hayli güçleşiyor tabi...bende bir soru sorayım

- bu shephard ın ana amacı neydi ve ruslardan biri ile iş birliğinde mi ?

tahminime göre shephard ın amacı rusların açtığı savaştan faydalanarak geçmişin intikamını almak gibilerinden birşey. hem makarov shephard ı kullanıyo hemde shephard makarov u kullanıyo gibi geldi bana. karşılıklı çıkarlar birliği var. shephard son bölümde soap a bıçağı batırdıktan sonra 5 yıl öncesinden bir takım olaylardan bahsediyo 30.000 asker kaybettim falan diyodu yanlış hatırlamıyosam. ''beni anlıyorsun değilmi?'' diyo silahını doldurup kafamıza sıkacakken daha doğrusu soap(cpt. mac tavish) in kafasına, sağolsun cpt. price miz kurtarıyo bizi. shephard da hak ettiğini alıyo.

• [Deleted by Admins]
  • Onu bunu bilmemde Captain Price'ı MW2 de gördüğümde resmen ağzım 5 değil 10 karış açık 5 dk baktım öyle ekrana valla
  • Bu ne len har şeyi birbirine karıştırmışsınız. COD4 de rusyada iç savaş var. Loyalistlerle Ultra-Nationalistler arasında. Kamarov Nikolai falan bize yardım eden ruslar loyalist. Makarov ise nationalist büyük ihtimal.
    MW2 de bu savaş bitiyor ve ırkçılar yani nationalsitler ülkenin başına geçiyor. İşte o Zakhaev'in heykelini falan dikiyorlar. Yani kamarov ölüyor büyük ihtimal. Nikolai ise Amerika'ya sığınıyor (Bunu bizimle beraber yaptığı bazı görevlere bakarak çıkartıyorum) Ama Cpt. Price nasıl esir düştü bilmiyorum işte. Onu büyük ihtimal MW3 deki bir flashback le öğrenicez.(Cpt. Price olarak oynarız inşallah)

• Vay be olaylar varmış ben çoğunu anlamadan oynuorm biraz ingilizce çalışşmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Hacı naptınız ya..? MW1 de bize yardım eden küçük bir Rus birliği, başında da Nikolai var. Bu adam MW1'de de, MW2'de de bize yardım ediyor, en zor durumlarda kıçımızı kurtarıyor. Bunların Rus ayaklanmacılarla, Zakhaev'le veya Makarov'la alakası yok. İyi adamlar yani.

MW1'deki Zakhaev'in ölümünün ardından, halk kahramanı ilan ediliyor ve Makarov bu durumu kullanarak Amerika-Rusya arasında bir savaş daha açıyor. Bunlar da kötü adamlar.

Price'ın nasıl Gulag'a düştüğüyse muallakta. MW1'in sonunda ölüp ölmediği belirsizdi. Bu durumda bir çok teori oluşturulabilir, fakat bence iki ihtimal var:

1- Ölmeyip bizi kurtaran Nikolai tarafından kurtarıldı, sonraki bir operasyon sırasında yakalandı.
    2- Öldüğü sanıldı, orada bırakıldı (saçma) sonra düşmanlar bunun ölmediğini anlayıp yakaladılar ve hapse attılar.

Artık hayal gücü nereye kadar giderse...

kardeşim bizi kurtaran nikolai değil bizi kurtaran ve operasyonda yardım eden kamarov

• Güzel hortlatmışsın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.