Şimdi Ara

ÇÖZÜLDÜ!!! VDF PUBG ( STEAM ) OYNAYAN VAR MI ? 'UPLOAD PAKET KAYBI SORUNU' (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
25.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Tolga

Sol'den vdf geçtim speedtest'te 5 ms ping değerini görürken dün bağlanan vodafone fiber 20 ms gördü kaç kere test yapmama rağmen. Modem de korkuttu beni Netmaster İnfinity 401 kullanmışlar yorumları da iyi değil anten takılamıyor vb.

5 ms ping değeri ile steam pubg 40-50 arası geziyordu bakalım akşam hangi değerleri göreceğim.

Uygun fiyat diye geçtim olmadı cayma hakkımı kullanacağım umarım uğraştırmaz
    Pubg de o değer çok güzel zaten. Sıkıntısız duruyor.

40'ın altında oyun oynayamazsınız TR'^De.
  • ÇÖZÜLDÜ!!! VDF  PUBG ( STEAM ) OYNAYAN VAR MI ? "UPLOAD PAKET KAYBI SORUNU"

Kendi alt yapısı.
  • Hocam pm den size ulaştım buraya da yazayım . 26 gündür inanılmaz bir packet loss var . Valorant dışı tüm oyunlarda yaşıyorum. Karşımda muhattap yok müşteri hizmetleriyle konuşup duruyorum sadece.[/simage]ÇÖZÜLDÜ!!! VDF  PUBG ( STEAM ) OYNAYAN VAR MI ? "UPLOAD PAKET KAYBI SORUNU"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdinc017 -- 14 Nisan 2020; 16:44:13 >
  • erdinc017 E kullanıcısına yanıt
    warzone da hep loss oluyor bende de ama diğer oyunlarda sadece 8-12 arası internet sıkıntısı oldugunda oluyor.
  • Bende tüm oyunlarda var malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc017

Bende tüm oyunlarda var malesef.
    hocam SS at inanayım :)
  • hocam ilk mesajdaki test sonucuna bakarsak uploadınız 10. nasıl 10 yaptınız vodafone'da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrifaessa_TR

hocam ilk mesajdaki test sonucuna bakarsak uploadınız 10. nasıl 10 yaptınız vodafone'da?
    20'ydi şimdi genel anlamda sıkıntısı var dı VDF'nin upload packet loss kaybı diye bir şey di onu çözmek için mühendisler yapmıştı. Santralden ben lik bir şey yok.

Çok mu önemli bu upload benim hiç bir işime yaramıyor, ben sadece oyun oynarım.

Online oyunlara bir etkisi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 18 Nisan 2020; 16:1:40 >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim vdf adsl-2 intenetim var pubg de 2 yıldır bu packet loss sorununu yaşıyorum pek oynayamadım şimdide warzone da aynı problem devam ediyor rica etsem görüşdüğün kişiler ile nasıl muhatap olabilirim müşteri hizmetleri modem resetlemekten başka bir işlem yapmıyor.
  • Arkadaşlar merhaba, kablonet altyapılı netmaster infinity 401 modemli vodafone internet hizmeti alıyorum. Hız 50mbit. Ps4 üzerinden cod warzone oynuyorum. Packet loss genelde yüzde 40-80 arasında gelip gidiyor. Şayet yüzde 300lere çıkarsa ya oyuna hiç giremeden bir müddet yüzde 1000lere kadar çıkana kadar donup ana menüye atıyor, ya da girmişse eğer bu sefer de haritadaki her şey donuyor bir tek ben hareket ediyorum ve bir müddet sonra yine 1000lere çıkıp oyundan atıyor. 2 aydır uğraşıyorum, telefondan bağlandığımda (türk telekom) hiçbir sorun olmuyor, üstelik mobil veri bizim evde 10mbit i geçmiyor. Ping yüksek olsa da packet loss 0 oluyor mobil veride.
    Konuyu okuduğum kadarıyla oldukça benzer bir sorun yaşıyoruz fakat ben hala bir çözüm bulamadım müşteri hizmetleri tarafında. Ayrıca 31li statik ip kullanıyorum. Portlar açık. Modem değişimi de yapıldı. Ama sonuç yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

• falid kullanıcısına yanıt
    hocam bu sorunun çözüldü mü acaba ? bende de aynı durum söz konusu. aynı paket aynı altyapı inanılmaz paket kaybı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserkany28

hocam bu sorunun çözüldü mü acaba ? bende de aynı durum söz konusu. aynı paket aynı altyapı inanılmaz paket kaybı var.
    Yok hocam çözülmedi. Arıza kaydım bir buçuk aydır açık. Sözde data ekipleri beni arayacak kaç hafta oldu arayan yok. Ben de arayıp tartışmaktan yoruldum. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Bakalım belki bu sayede cayma bedelsiz bunlardan kurtulurum.

• falid kullanıcısına yanıt
    Insallah halledersin hocam ben de daha yeni actim kayit ama pek umudum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Pubg de o değer çok güzel zaten. Sıkıntısız duruyor.

40'ın altında oyun oynayamazsınız TR'^De.

Alıntıları Göster
    İstanbul-Frankfurt arası 28ms 2msde bizim dcye ulaşma süremiz olsa 30ms ile oynanabilir rahat tabi isslerin kaliteli taşıyıclar kullanması lazım bunun için özel gamer paketlerinde yapabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserkany28

Insallah halledersin hocam ben de daha yeni actim kayit ama pek umudum yok.
    Emin olun umurlarında olmayacak hocam. Ama dilerim gerçekten ilgilenip sorununuzu çözecek bi müşteri temsilcisi çıkar karşınıza

• quote:

Orijinalden alıntı: falid

Emin olun umurlarında olmayacak hocam. Ama dilerim gerçekten ilgilenip sorununuzu çözecek bi müşteri temsilcisi çıkar karşınıza

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun.
    İşin zor hangi altyapıda kullanıyorsun bilmiyorum ama müşteri temsilcisi felan çözemez.
    Vodafone alt yapı Vodafone benim ki ben mühendislere çözdürmüştüm.
    O gün bu gündür efsane internetim var.
    Valla tebrikler hocam cozdurebilmissiniz siz ilgili kisilere cagri merkezinden mi ulasip cozdurmustunuz

• bütün vodafonelularda vardı ama benim çözdürdüğümde sitede 50 daire vardı hepsinde vardı; Yetkili birine yazdım mühendisler bana ulaşmıştı öyle çözüldü modem güncellemesi yaptı heralde Çinli firma. 2 hafta felan aldı yani çözülmesi.

O zaman seçeneğimde yoktu şimdi 2 alt yapı var TTnet'te gelip kurdu fiberi.

sizin altyapı hangi firmanın.
    Benim de vodafone fiber ama kablonet altyapisindan kullaniyorum. Hat degerlerim iyi fiziksel kopma yok ama ornek olarak cod a girdigimde packetloss %90lari buluyor bu yuzden bir oyuna giriyorsa iki oyuna giremiyorum. Videolar ekran goruntuleri falan alip vf ye kayit actim bakalim degisiklik olacak mi.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.