Şimdi Ara

ÇÖZÜLDÜ!!! VDF PUBG ( STEAM ) OYNAYAN VAR MI ? 'UPLOAD PAKET KAYBI SORUNU' (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
25.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Miga

10mbit upload mı veriyormuşlar
    ben de öyle:)

var mı paket loss sıkıntısı yaşayan vdf alt yapı.

SS atınız.

Nazar değmesin ülkenin en iyi netini kullanıyorum heralde ama 5 ay uğraştım

Metehan bey sağ olsunlar.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Paketin adı nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Paketin adı nedir
    Tester olduğum için 500mbps download ve 20mbps upload gördüm de.

Normal paketim 50 download - 5 upload.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 21 Ekim 2019; 1:55:46 >
    Anladım teşekkürler

• quote:

Anladım teşekkürler
    ÇÖZÜLDÜ!!! VDF  PUBG ( STEAM ) OYNAYAN VAR MI ? "UPLOAD PAKET KAYBI SORUNU"

şuan bu.

ya stabil olsun kayıpsız olsun bu değerler müthiş zaten.

Ülkede hepimiz böyle kullansak bu yetiyor herşeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 21 Ekim 2019; 1:57:11 >

• İyiymiş Vodafone altyapısı yok bizde maalesef 100/4 devam vdsl ile :)

• neden böyle paket loss alıyormuşsun vdf de? neymiş sorun tam anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 21 Ekim 2019; 2:20:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

neden böyle paket loss alıyormuşsun vdf de? neymiş sorun tam anlamadım
    Vodafone fibermax Nokia modem kullanıyorlar ; bir gün ilgilenen kadın bir mühendis vardı işteyken mesaj attı modem firması güncelleme yaptı dedi akşam bir denermisiniz.

Denedim baktım harikülade o gün bu gündür harika :)

Detaylı olarak bilmiyorum.
    sevindim hocam sizin sayenizde bu sorunu yaşayan kullanıcılarında yaşadığı paket loss sorunları çözülmüş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 21 Ekim 2019; 15:37:7 >
    Kim bu metehan bey bende ulaşayım vodafone ceosu mu
    Abonelik numarası verelimde bizede bir el atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luzumsuzdur -- 21 Ekim 2019; 21:20:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

sevindim hocam sizin sayenizde bu sorunu yaşayan kullanıcılarında yaşadığı paket loss sorunları çözülmüş olacak.
    Aynen bizim sorun ile arkadaşların sorun çok farklı onlarınkine yapacak bir şeyleri herhangi bir müşteri hizmetleri yardım edebilir.

Bu bir yıldan fazla süren çok can sıkıcı bir durumdu. Aynen kesinlikle bütün losslar çözüldü ülke geneline yayılarsa süper olacak.

SOl altyapıdan kullananlarda sıkıntı yok akşam saatlerinde hızlarında düşme oluyor. Ben zamanında ona bile razıydım paket kaybı olmasında.
  • Şuan her şeyiyle mükemmel.
    Merhaba,

Bu sorunla uzun süre uğraşmış biri olarak tam olarak nereye başvurmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Ben %10-%20 arası paket kaybı yaşıyorum ve internet sayfaları bile paket kaybına denk geldiğinde açılmıyor.
    ÇÖZÜLDÜ!!! VDF  PUBG ( STEAM ) OYNAYAN VAR MI ? "UPLOAD PAKET KAYBI SORUNU"
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

Merhaba,

Bu sorunla uzun süre uğraşmış biri olarak tam olarak nereye başvurmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Ben %10-%20 arası paket kaybı yaşıyorum ve internet sayfaları bile paket kaybına denk geldiğinde açılmıyor.
    altyapın vdf ise yardımcı olurum ama bendeki uygulamayı bütün ülkeye yaydılar vdf de böyle bir sorun kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

altyapın vdf ise yardımcı olurum ama bendeki uygulamayı bütün ülkeye yaydılar vdf de böyle bir sorun kalmadı.

Alıntıları Göster
    Benim alt yapı malesef kablonet
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

Benim alt yapı malesef kablonet

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/cozuldu-vodafonenet-upload-paket-kaybi-sorunsali--139726263

Bu konuda ki arkadaş kablonet altyapısı idi.

Belki yardımı dokunur.

• Merhabalar,

7ay önce taşındım, 7aydır yoğunluktan ötürü oyun oynamıyordum. Önceki evimde 8mbit fiber olmayan türknet ile pubg oynuyordum ve hiç packet loss problemi yaşamadım; packet loss nedir bilmezdim de. Yeni evimde türk telekom fiber var ve hız testinde 23ün altına inmiyor; upload ise 8 mbps civarında Dün ilk kez pubg'ye girdim fakat ne göreyim %70-75lerde packet loss geliyor. girdim çıktım gene aynı, 3. girişte ise hiç almadım. bugün gene girdim gene aynı şekilde 3 girişin 2sinde %70 üstü packet loss, 1 sefer %0. Bu 6 oyunun hepsi anterman modu.

Sizce neler yapmam lazım? Türk telekoma arıza kaydı bıraktım ama müşteri hizmetleri daha packet loss nedir onu dahi bilmiyor o yüzden ümitli değilim. Çok canım sıkıldı artık oyunlara geri dönecekken bu problem bütün keyfimin içine etti.
    Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALJOJO -- 30 Aralık 2019; 22:57:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALJOJO

Merhabalar,

7ay önce taşındım, 7aydır yoğunluktan ötürü oyun oynamıyordum. Önceki evimde 8mbit fiber olmayan türknet ile pubg oynuyordum ve hiç packet loss problemi yaşamadım; packet loss nedir bilmezdim de. Yeni evimde türk telekom fiber var ve hız testinde 23ün altına inmiyor; upload ise 8 mbps civarında Dün ilk kez pubg'ye girdim fakat ne göreyim %70-75lerde packet loss geliyor. girdim çıktım gene aynı, 3. girişte ise hiç almadım. bugün gene girdim gene aynı şekilde 3 girişin 2sinde %70 üstü packet loss, 1 sefer %0. Bu 6 oyunun hepsi anterman modu.

Sizce neler yapmam lazım? Türk telekoma arıza kaydı bıraktım ama müşteri hizmetleri daha packet loss nedir onu dahi bilmiyor o yüzden ümitli değilim. Çok canım sıkıldı artık oyunlara geri dönecekken bu problem bütün keyfimin içine etti.
    Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
    Merhabalar hocam Türk Telekomluk bir durum yok şuan;

Oyunla alakalı; EU serverında herkeste var. Bir nevi bug o paket loss bugün düzeltilecek. Bir haftadır öyle oynuyor herkes.
    Oynamaya etki etmiyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 2 Ocak 2020; 13:34:49 >

• Sol'den vdf geçtim speedtest'te 5 ms ping değerini görürken dün bağlanan vodafone fiber 20 ms gördü kaç kere test yapmama rağmen. Modem de korkuttu beni Netmaster İnfinity 401 kullanmışlar yorumları da iyi değil anten takılamıyor vb.

5 ms ping değeri ile steam pubg 40-50 arası geziyordu bakalım akşam hangi değerleri göreceğim.

Uygun fiyat diye geçtim olmadı cayma hakkımı kullanacağım umarım uğraştırmaz
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.