Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ] IOS 8 BATARYA ÖMRÜNÜ %30 DÜŞÜRDÜ!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: caymana

Eğer bakarsan güzel kardeşim, "ne facebook açtım, ne nete girdim" yazıyor en başta. Nerenden uydurdun 'surf yapmayı' falan anlamak mümkün değil. Ya cevap yazdığın konuyu okumuyorsun, ya da okuduğunu anlayamıyorsun.

Neyse, umarım okuduğunu anlayabilenler için faydalı olmuştur yazdıklarım.

Yazdığımdan "senin telefonunda sorun var" anlamını çıkaramadıysan sorun sende.

Neyse, umarım okuduğunu anlayıp yorumlayabilenler için faydalı olmuştur yazdıklarım.
  • ios8.1gelmeden bu sürümegeçilmez
  • Birilerinden yardım isteyip neden bağırıp,azarlayıp,tersleyip duruyorsunuz? Yok yukarıda yazdım görmedin mi yok şöyle yok böyle? Kimse yardım etmek zorunda değil bunu unutma. Birileri konuna cevap yazıp sana yardım etmeye çalışıyor. Neden sert davranıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GroupPolicy -- 19 Eylül 2014; 23:05:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 5S iOS 7.1.2 de tam performanslı kullanımda 4 saat 25 dk ve 6 saat 15 dk bekleme süresi performansı sunuyordu, iOS 8 de ise bu süre net 25 dk arttı ;) 5-10 olsa eyvallah şarj tüketmeyen uygulama kullanmışım derim, 25 dk diyorum bro
  • GroupPolicy kullanıcısına yanıt
    Yardım edenlere, bildiğini paylaşanlara sonsuz teşekkürler. Ki gerçekten yardımcı oldular. Reset işleminden sonra sorun çözüldü sanıyorum. Yarın tüm gün test edip sonucu yazıcam. Benim de amacım bu, sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olmak. Ama açtığım başlığı forumu kirletmek olarak niteleyen, yazdığım şeyleri okumadan laf olsun diye cevap verenler, telefonuna toz kondurmamaya çalışanlar sinirlendiriyor beni. Yapabileceğim birşey yok ne yazık ki.
  • Dün akşam bendeki sorunda düzeldikten sonra 21 saat bekleme 5 saat kullanımda %16 şarj kaldı şaşırttı beni açıkçası bu performans olmuyordur iOS 7'de aşağı yukarı aynı şekilde kullanıyorum her gün 2.şarj ne kadar gidecek bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 19 Eylül 2014; 23:50:38 >
  • ios 7 den ota olarak güncelledim 5s ,ayni Kullanım deneyimimle pilin %20 +- fazla harcandığı aşikâr ..temiz kurulum olayına giremiyorum pc olmadığı icin takipteyim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 8 ile pek alakalı olmayacak ama bataryanın uzun gitmesi için iphone kullanan arkadaşlara tavsiyem şarjınız yüzde 10lara geldikten sonra ve bilgisayardan usb ile şarj edin. Biraz uzun sürüyor şarj etmesi ama çok kereler takip ettim şarj süresinde prizden hızlı şarja göre yaklaşık yüzde 20-30 artış oldu diyebilirim. Hem bataryanın ömrünü de uzatıyor.
  • Şarjım 1 saat uzadı diyenler var, şarjım %30 düştü diyenler var. (Tam olarak böyleyse felaket)

Hız arttı diyenler var, hız düştü ve takılmalar oluyor diyenler var.

Şimdi her kafadan bir ses çıktığı için güncellemeyenlerin aklı karışmış durumda.
  • bana da azalttı gibi geldi. ilk gün psikolojiktir dedim. yada farkında olmadan kurcalamışımdır dedim ama bugün de denedim. yarı yarıya olmasada bencede enaz yüzde 25 azaldı gibi..

3g yi hesaba katmıyorum. bende hep açık o zaten
  • Bende de sorun yok aynı.
  • acaba uygulamaların, ios 8 e uygunluk guncellemesiyle ios 7 randımanını yakalayabilirmiyiz?

• Evet arkadaşlar, benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için iyi haber; telefonu home ve açma tuşuna basılı tutarak resetlediğimde sorun çözüldü. Şuan telefonun batarya ömrü normale döndü. Kullanım sürem arttı ya da azaldı diyemeyeceğim, daha önceki halinden farklı değil. İlgilenen herkese çok teşekkürler.
  • iOS8 geçince ekranımda titreme sorunu oldu sonra kendiliğinden düzeldi.
  • İPhone 4s kullanıyorum.
    Bende 1 kusur saatlik bir düşüş yaşadım.
    Kullanım şekli öncekine göre daha az malesef :(

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.