Şimdi Ara

[Çözüldü]Battlefield Hardline [CPY] sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
8.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün oyunu yükledim ve Episode 8'de sorun yaşıyorum. Araba sürdükten sonraki cutscene bittiğinde Boomer ayakta duruyor görünüyor. Ve kapıdaki güvenlik beni görüp kapıdan geçip öldürüyor. Normalde Boomer kapının kilidini açması lazım. Ayrıca cutscene çok kısa sürüyor. Bu sorunu yaşayan veya episode 9'a sorunsuz geçebilen var mı? Sorun videosu aşağıdadır.

Açılmıyorsa upload aşamasındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 14 Eylül 2015; 13:29:00 >

• Oyunu indirmedim ancak araştırmalarım sonucu 3DM grubunun bu oyuna ait bir güncelleme yayınlandığını gördüm nereden nasıl indirilir bir fikrim yok ancak belki o güncelleme sorununuza çözüm olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltimateEchelon kullanıcısına yanıt
    Zaten onların verdiği update 2 ile denedim.
  • Yeni nesil oyunlarının çoğunda ( kürekli versiyonlarda ) bug dolu oluyor , sağlam update bekleyin veya orjinal alın hocam.
  • v-sync açıp kapamayı deneyin.
  • Araçtan inmeden hemen önce konsolu açıp "gametime.maxvariablefps 3" yaz sadece bir iki saniye takılır sonra zaten videolar geliyor orjinal hızında izliyorsun sonra kodese girince "gametime.maxvariablefps 60" yap internette 200 yap deniyor gerek yok ben 60 denedim çalıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizaz

Araçtan inmeden hemen önce konsolu açıp "gametime.maxvariablefps 3" yaz sadece bir iki saniye takılır sonra zaten videolar geliyor orjinal hızında izliyorsun sonra kodese girince "gametime.maxvariablefps 60" yap internette 200 yap deniyor gerek yok ben 60 denedim çalıştı

Bu yazdıklarınızı yapınca arkadaşında dediği gibi hapisanedeki bug takılma sorunu çözülecekmi? Veya çözülmedi ise başka bir yolu yordamı varmı dır?
  • cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Bende işe yaradı 2 kez oynadım oyunu

• quote:

Bende işe yaradı 2 kez oynadım oyunu

Tamamdır sorunu hallettim bug hatası gitti oh be dedim...
    nasıl halletin kardeşim 2 kelime yazda anlayalım
  • harunamca H kullanıcısına yanıt
    Oyun içerisinde araçtan inmeden hemen önce klavyenin TAB tuşunun üstündeki é tuşuna basıp konsolu açacaksın ve bu tırnak içindekileri aynen yazacan "gametime.maxvariablefps 3" yaz sadece bir iki saniye takılır sonra zaten videolar geliyor orjinal hızında izliyorsun sonra kodese girince "gametime.maxvariablefps 60" yap internette 200 yap deniyor gerek yok ben 60 denedim çalıştı
    internet 200 yap dedin onu nasıl yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunamca

internet 200 yap dedin onu nasıl yapıcam

200 yaparsan hızlı geçiş yapıyor ileri sarmak gibi bişi, sen onu aldırma boşver...
  • oyunda kodesten çıkmayı başardım ama şimdide çıkışı bulamıyorum bana ateş eden adam gözükmüyor
  • quote:

Araçtan inmeden hemen önce konsolu açıp "gametime.maxvariablefps 3" yaz sadece bir iki saniye takılır sonra zaten videolar geliyor orjinal hızında izliyorsun sonra kodese girince "gametime.maxvariablefps 60" yap internette 200 yap deniyor gerek yok ben 60 denedim çalıştı

Aradan baya zaman geçmiş ama aynı sorunla karşılaştım, internete yazınca direkt bu konu geldi. Seviyorum bu siteyi. Sağol dostum sayende silmek üzere olduğum oyunu keyifle oynamaya devam ediyorum. Ne saçma bir bugmuş bu yav, yaparken hiç umudum yoktu ama harbiden işe yaradı bu yazdığın.

• harunamca H kullanıcısına yanıt
    Bence bug devam ediyor anlatılan işlemi uygulaman lazım zamanlamasına dikkat ederek geç yaparsan bir etkisi olmuyor bende çözümü bulmadan evvel adam ya kapalı kapıdan gecip iceri daliyordu yada kapı açık kalıyordu ama dışarı cikamiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-64EE39165 -- 7 Mayıs 2016; 16:15:43 >
  • Arkadaşlar oyunu orjinal aldım. Kurdum ateş ediyorum adamlar ölmüyor sanki kurusıkı silhgibi. Bu. Soruna biryardım lütfen..

YOUTUBE de vidyolar çözmemişti sayende geçtim teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.