Şimdi Ara

(Çözüldü) Acil Yardım!!! Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar b528 yükledim atmel fix kurdum
    ardından Terra X yükledim denedim ekran
    hassasiyeti problemi devam etti. Ardından
    mantıksız bir hareketle b528 romun recovery
    dosyasından data cash reset/factory yaptım. Şimdi
    telefon reset factory deyip deyip kapanıyor. Pembe ekranda dosyalara ulaşamıyorum. Telefon açılmıyor
    sürekli dediğim olayı tekrar ediyor ve ben şuan ne
    yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz? Linux falan
    kursam pembe ekranda dosyalara ulaşabilir miyim? Pardus kurdum pcye telefonun disklerine nasıl ulaşacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unflattering -- 13 Mart 2012; 23:51:59 >

• derdime derman olacak kimse yok mu? arkadaşlar!!!
  • B528 de gozukuyor mu bilmiyorum ama sd kartini bicimlendirip b518 yuklemeyi dene
  • Tam olarak görüyor diyemem ama recovery modda iken göründüğünü hatırladım ve şu aşamaları uyguladım:
    1- recovey modu açmak için ses artırma ve power tuşlarına bastım ama recovery modun açılmasını beklemedim.
    2- telefonun titremesini beklemeden hemen "ses arttırma, ses azaltma ve power tuşuna basılı tuttum" ve hilem tuttu hafıza kartını gördü yazılım yükleme başladı. şuan x5imden yazıyorum. :))
  • geçmiş olsun.
  • teşekkürler ama telefon garantiye gidecek şuan pert oldu. garip garip işler ya. orjinal yazılım yüklüyosun imei siliniyor. bluetooth ancak değdirince çalışıyor. hadi wifi neyse ama video kaydı da berbat derken. telefon pert. nedeni ise sadece vaad edilen özelliklerini kullanabilmek için. garanti ne yapacak görecez. imei silinebilen bir telefon kullanıyoruz ya var mı böyle birşey?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.