Şimdi Ara

COWON J3 ANA KONU (İNCELEME,YORUMLAR,TAVSİYELER..)KOTALILAR DİKKAT!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
18.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

quote:

ipod touch a gore nasil peki? Tek farklari uygulama destegi ve wi fi? Ne dersiniz?

Cowon s9(j3 ile aynı ses kalitesine sahip) u almadan önce Vatan da ipod touch 3. nesil i deneme fırsatım oldu.Cowon ses kalitesinde bariz üstün.Bunu net olarak söyleyebilirim.

Video, kullanım kolaylığı?

Video izlemedim hiç ipod touch la ama s9 çok güzel amoled ekranı ile.Nette j3 video review diye arattırıp video incelemelerine bakabilirsin.
    Gayet kullanışlı bana göre.Ayrıca tema desteği olması da güzel.

• 1 aylık J3 8GB var isteyenlere
    maddi sebeblerden satılıktır...
  • Merhaba arkadaşlar, bugün j3'üm için oynanabilir flash oyunlar için internette küçük bir gezinti yaptım. Belki biliyorsunuzdur ama gene de paylaşayım dedim; aşağıdaki sitede s9 için çalışan oyunları paketlemişler. S9 için çalışan oyunların aynı şekilde J3'te de çalıştığını öğrendim. Birkaç tanesini denedim gerçekten sorunsuz çalışıyor. Yapmanız gereken sadece rar'lı dosyaları indirip, j3'ün içine açmak. Sonrasında flash icon'una tıklayıp oyunu seçerek başlatabilirsiniz. İyi oyunlar

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?s=20a2941bfd0f32946018017d6fcba18f&t=41025

• quote:

Orijinalden alıntı: corail79

Merhaba arkadaşlar, bugün j3'üm için oynanabilir flash oyunlar için internette küçük bir gezinti yaptım. Belki biliyorsunuzdur ama gene de paylaşayım dedim; aşağıdaki sitede s9 için çalışan oyunları paketlemişler. S9 için çalışan oyunların aynı şekilde J3'te de çalıştığını öğrendim. Birkaç tanesini denedim gerçekten sorunsuz çalışıyor. Yapmanız gereken sadece rar'lı dosyaları indirip, j3'ün içine açmak. Sonrasında flash icon'una tıklayıp oyunu seçerek başlatabilirsiniz. İyi oyunlar

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?s=20a2941bfd0f32946018017d6fcba18f&t=41025

bu cihaz zaten s9 ile tamamen aynı arada birkaç farklılıklar var bu cihazın işlemcisi daha üstün hafıza kartı girişi şarj süresi vs.

bu şekilde paylaşımlarla konuyu daha da güzelleştirebiliriz oyunlar için teşekkürler ilk mesajda bende 200-300 tane oyun eklemiştim j3 oyunla doldu

• Senin eklediğin oyunlar gözümden kaçmış. Paylaşım için teşekkürler.

Bu arada j3'ün dokunmatik hassasiyeti çok hoşuma gidiyor. Bunun yanında en çok beğendiğim özellikleri hızlı ve hafif olması. Gerçekten güzel alet yapmışlar.
  • Cowon J3 ile vedalaşma zamanım geldi. Almak isteyen olursa ikinci el kısmına ilan verdim.
    iyi forumlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_45902128/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45902128
  • İnceleme için teşekkürler

Arkadaşlar cowon j3 ve nationite s:flo2'yi kullanmış olup ikisi arasında sadece ses kalitesi bakımından karşılaştırma yapabilecek olan var mı?

Sadece ses kalitesi diyorum çünkü işin içine pil ömrü, ekran kalitesi, flash desteği gibi etkenler girince ezeceği bariz şekilde ortada
  • Öncelikle inceleme için teşekkürler ikincisi uzun zamandır iaudio9 düşünüyodum ama sonra j3 daha mantıklı geldi. Geçenlerde de gittigiyorda 10% indirim vardı hemen aldım fakat satıcı gümrük mevzuatı değişikliğini gerekçe gösterdi ve iptal etti ben de gittigidiyordan başka birinden aldım o da iptal etti bazıları bu aralar gümrükte kontroller yoğunmuş o yüzden getirilemiyomuş diyolar. Bu konuda bilgisi olan var mı beyler paramızla alamıyoz ürünü kafaya takmış durumdayım. Bu işlerin yasal olduğunu sanıyodum ama demek biraz el altından hallediyolarmış. Teşekkürler.
  • gümrükte sınır 150 euro eğer aldığın ürünün 150 euro altında olduğunu fatura ile ispatlarsan gümrükten sorunsuz geçiyor demek ki j3 sınıra yakın bir fiyatta olduğu için sorun oluyor sahibinden.com da satanlara vardı galiba bir bak istersen
  • Ben de Gittigidiyor'dan aldım J3 32 gb'ımı. Hatta sizinki gibi %10 indirimli aldım. Şimdi baktım da benim aldığım kişinin kullanıcı adı yourusastore şeklinde gözüküyor. Gümrük problemiyle karşılaşmadı benim ürün o zaman. Belki de dediğiniz gibi bu ara kontroller daha sıkıdır. Umarım cihazı problemsiz şekilde kısa sürede alabilirsiniz. Şahsen ben aldığımdan beri keyifle kullanıyorum. Darısı sizin başınıza...

quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Öncelikle inceleme için teşekkürler ikincisi uzun zamandır iaudio9 düşünüyodum ama sonra j3 daha mantıklı geldi. Geçenlerde de gittigiyorda 10% indirim vardı hemen aldım fakat satıcı gümrük mevzuatı değişikliğini gerekçe gösterdi ve iptal etti ben de gittigidiyordan başka birinden aldım o da iptal etti bazıları bu aralar gümrükte kontroller yoğunmuş o yüzden getirilemiyomuş diyolar. Bu konuda bilgisi olan var mı beyler paramızla alamıyoz ürünü kafaya takmış durumdayım. Bu işlerin yasal olduğunu sanıyodum ama demek biraz el altından hallediyolarmış. Teşekkürler.

• quote:

Ben de Gittigidiyor'dan aldım J3 32 gb'ımı. Hatta sizinki gibi %10 indirimli aldım. Şimdi baktım da benim aldığım kişinin kullanıcı adı yourusastore şeklinde gözüküyor. Gümrük problemiyle karşılaşmadı benim ürün o zaman. Belki de dediğiniz gibi bu ara kontroller daha sıkıdır. Umarım cihazı problemsiz şekilde kısa sürede alabilirsiniz. Şahsen ben aldığımdan beri keyifle kullanıyorum. Darısı sizin başınıza...

quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Öncelikle inceleme için teşekkürler ikincisi uzun zamandır iaudio9 düşünüyodum ama sonra j3 daha mantıklı geldi. Geçenlerde de gittigiyorda 10% indirim vardı hemen aldım fakat satıcı gümrük mevzuatı değişikliğini gerekçe gösterdi ve iptal etti ben de gittigidiyordan başka birinden aldım o da iptal etti bazıları bu aralar gümrükte kontroller yoğunmuş o yüzden getirilemiyomuş diyolar. Bu konuda bilgisi olan var mı beyler paramızla alamıyoz ürünü kafaya takmış durumdayım. Bu işlerin yasal olduğunu sanıyodum ama demek biraz el altından hallediyolarmış. Teşekkürler.

Öncelikle cevaplar için teşekkürler. Yourusastore du benim ilk alma denemesi yaptığım kişi ama iptal etti. Siz galiba önce aldınız. Sahibindende olan ilanı da biliyorum. O kişiye de sordum o da araştırdı ve kontrollerin bu aralar yoğun olduğunu o söyledi en son 2 ay önce bir iriver satmış o da ilanı da kaldıracaktı.
    Aklıma çok takılan bişey daha var arkadaşlar. En fazla kaç gb lık hafıza kartlarını destekliyor. Hiçbir yerde yazmıyor. Bilen varsa lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 15 Şubat 2011; 20:00:18 >

• Ben aleti alalı birkaç ay oldu. Sadece o donem sanırım noel tatili vardı. Satıcı ürün teslimatında biraz gecikme olabilir demişti. Ama fazla gecikmeden j3'üm elime ulaştı. Ben alete 32 gb'lik miscro sd kart takabiliyoruz diye biliyorum. Eğer 32 Gb dahili hafızali da alırsanız toplam da 64 Gb'lik bir hafızaya sahip olursunuz. Tabi 32 gb'lik Micro sd kart bulabilirseniz.
  • Noel değil, thanksgiving day'miş.
    quote:

Ben aleti alalı birkaç ay oldu. Sadece o donem sanırım noel tatili vardı. Satıcı ürün teslimatında biraz gecikme olabilir demişti. Ama fazla gecikmeden j3'üm elime ulaştı. Ben alete 32 gb'lik miscro sd kart takabiliyoruz diye biliyorum. Eğer 32 Gb dahili hafızali da alırsanız toplam da 64 Gb'lik bir hafızaya sahip olursunuz. Tabi 32 gb'lik Micro sd kart bulabilirseniz.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_46691100/mpage_1/f_/key_//tm.htm#46691100

cowon j3 üü satıyorum ilgilenenlere duyurulur...
  • Nihayet ben de 28 şubat itibariyle bir tane beyaz 8gb j3 sahibi oldum. Gayet güzel fakat playlist düzenleme olayı biraz gıcık windows media playerle playlist yapıp alete aktarmayı başardım fakat pek etkin olmadı. m3u uzantılı playlistleri yapabilen düzenleyebilen varsa yardımcı olabilirse çok mutlu olacağım. Albümlerin içindeki m3u uzantılı playlist dosyalarını görüyo ama playlistleri çalmıyor...Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

http://forum.donanimhaber.com/m_46691100/mpage_1/f_/key_//tm.htm#46691100

cowon j3 üü satıyorum ilgilenenlere duyurulur...

cevresahibi arkadasin cowon j3 unu ben aldim.Cok memnun kaldim.Gercekten cok guzel bir alet. Kendisine de tekrar tesekkur ederim.

Verildi mi bilemiyorum ama gecenlerde bir forumda bir kullanici tarafindan yuklenmis 600 kusur duvar kagidi bulmustum.Linki asagidadir.

http://www.mediafire.com/?mmy2d2mnnz0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bogacert -- 28 Mart 2011; 17:53:03 >

• Aleti nerden aldınız? Gaza geldim tekrar büyük ihtimal alıcam 16 gb lık modelini. Genişmarket tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Aleti nerden aldınız? Gaza geldim tekrar büyük ihtimal alıcam 16 gb lık modelini. Genişmarket tavsiye edermisiniz?

Tam ben genismarket yazacaktim ki siz zaten yazmissiniz.Hic alisveris yapmadim ama bu aralar adini duyuyoruz bu siteden alisveris yapan birileri varsa referans verirse iyi olur.Sifir alma sartiniz yoksa sahibinden de sanki satan birkac kisi vardi.Bende forum uzerinde anlasip sahibindenden almistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bogacert

quote:

Aleti nerden aldınız? Gaza geldim tekrar büyük ihtimal alıcam 16 gb lık modelini. Genişmarket tavsiye edermisiniz?

Tam ben genismarket yazacaktim ki siz zaten yazmissiniz.Hic alisveris yapmadim ama bu aralar adini duyuyoruz bu siteden alisveris yapan birileri varsa referans verirse iyi olur.Sifir alma sartiniz yoksa sahibinden de sanki satan birkac kisi vardi.Bende forum uzerinde anlasip sahibindenden almistim.

2.el düşünmüyorum. Genişmarket den şu aralar alışveriş yapan pek görmedim. Ama eskiden sorunsuz alışveriş yapmış baya adam var referans olarak. 2-3 tane tavsiye etmeyenler var siteyi.

• Ipod touch fiyatlari da fena degil gibi. sitede.Bende Ipod touch bakiyorum ama sadece bakiyorum su siralar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.