Şimdi Ara

COWON J3 ANA KONU (İNCELEME,YORUMLAR,TAVSİYELER..)KOTALILAR DİKKAT!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
2
Favori
18.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle şunu belirteyim ilk incelemem olduğu için eksikler olacaktır sizlerin yardımıyla da toparlarız artık

öncelikle cihazın teknik özellikleri

•4/8/16/32gb hafıza seçenekleri
    •3,3 inç amoled ekran
    •56x106.5x9.9mm
    •76gr
    •20Hz-20000Hz frekans aralığı
    •29mW + 29mW
    •müzik için 64 saat video için 11 saat pil ömrü
    •95dB
    •mp3/2, wma, ogg, flac, ape, wav
    •avi, wmv, asf {divx 3/4/5, xvid, wmv 7/8/9}
    •bluetooth 2.0

cihazı ilk elinize aldığınızda öncelikle dikkatinizi çeken ilk şey bu boyutlara ramen çok hafif olması bunun dışında görüntüsü çok güzel insanlar genelde elinizde görünce cep telefonu zannediyorlarcihazın ekranı bu kadar büyük olduğu halde çok ince bir yapıya sahip

cihazda hareket sensörüde var yani cihazı hangi yöne çevirirseniz ekran o yöne dönüyor bunuda çok hızlı bir şekilde yapıyor

cihazın ekranı kapasitif olduğu için çok kolay kullanımı var

cihazda Türkçe desteği bulunmuyor

cihazda multi touch(çoklu dokunmatik)desteğide bulunmakta

cihazın solunda açma/kapama tuşu var bu tuşa ard arda 2 kere basınca ekran ışığını kapatıp ekranı kilitliyor
    sağ tarafta ise şarkı geçişleri için 2 tuş , oynatma duraklatma ve ses açıp kısma tuşları bulunuyor
    alt kısımda ise bir kapak var bu kapağın altında usb girişi ve micro sd kart slotu yer alıyor
    arka tarafta ise bir hoparlör, mikrofon ve resetleme tuşu bulunuyor

ses

cihazın ses çıkışına gelirsek cowon kalitesini ortaya koyuyor.cihazda gerekli ayarları yapınca çok doğal ve kaliteli ses elde edilebiliyor cowon yine çok yüksek ses çıkışı vermiş bu cihazada 29+29 mw ses çıkış gücüne sahip cihazın ekolayzır bölümü çok güzel ve çok profesyonel standart bir mp3 player'daki gibi pop,bass gibi seçeneklerle sade bir ekolayzır menüsü yok cihazın 4 adet kişiselleştirilebilir ekolayzır seçeneği var bunların dışında çok fazla ekolayzır seçeneği var(tahminen 50 taneye yakın) cihaz bbe+ patentine de sahip

cihazda salla değiştir özelliği bulunmakta cihazı sağa ya da sola salladığında bir sonraki bir önceki parçaya geçiş yapıyor

video

cihaz birçok video formatını convert etmeden oynatabiliyor cd'lerin içinde bulunan videoları attığımda convert etmeden direk çalıştırıyor cihazın ekranı amoled olduğu için çok kaliteli bir görüntü ortaya koyuyor daha önce bu kadar kaliteli bir görüntüsü olan bir pmp görmemiştim cihazın kendi içerisinde gelen jet audio adlı program ile videoları çok kolay çevirebiliyorsunuz gerçi ben daha hiç kullanmadım çünki attığım videoların hepsi direk çalıştı

radyo

cihazın radyo performansı eski cowon modellerine göre çok daha iyi cowon kullanıcıları bilir eski modellerde radyo çok kaliteli değildi ama bu cihaz da bu sorunları çözmüşler radyo kalitesi çok kaliteli kulaklık olmadan da radyo çalışıyor ama kulaklıkla daha kaliteli yayın alıyor köyden gelirken yolda(2 dağ arasında genelde hiçbir cihaz çekmez) hiçbir cihazda radyo çekmezken ben lig radyo'dan maçları dinliyordum j3'te 30 adet radyo kanalını kayıt edebiliyorsunuz

resim
    cihazın resim geçişleri çok hızlı 1 sn bile sürmüyor ve çok kaliteli görüntüsü var tabi bunda amoled ekranın etkisi var

flash
    cihaza uygun yaklaşık 300 adet oyun bulabildim cihaz swf formatlı flash dosyalarını oynatabiliyor

kutu içeriği

cowon j3'ün tek beğenmediğim yanı kutu içeriği cihazın kutusundan sadece kulaklık ve usb kablosu çıkıyor şarj aleti yok cihaz usb üzerinden şarj oluyor

şarj süresi
    cihaz 64 saat müzik 11 saat video performansına sahip bu değerleri %90 oranında doğruluyor 16 saatlik bir seyahat sırasında 4 adet film izledim ve geri kalan sürede de sürekli müzik dinledim cihazın pili %15-20 arası kalmıştı

hoparlör

cihazın üzerinde bulunan hoparlör çok yüksek bir ses çıkışına sahip olmasada çoğu cep telefonu kadar yüksek ses vermekte ses yüksekliği bana göre yeterli ses kalitesine gelirsek cep telefonlarından çok daha kaliteli bir ses çıkışı var umarım bu cihazı almayı düşünenler için bu yazdıklarım faydalı olur

ve son olarak resimler

cihazın boyutlarını kıyaslamak amaçlı cep telefonum ile yan yana çektim

EDİT:05/04/2012

2.29 firmware

http://dn2.cowon.com/data/C08/J3/x_29/COWON_J3_2.29.zip

EKLEMELER

cowon j3'e uygun oyun paketleri s9 konusundan alıntı

http://www.mediafire.com/file/mmknm4nywce/Working

http://www.mediafire.com/file/wwztn4ejm3j/Working

http://www.mediafire.com/file/nmmyzyfmmmm/Working

bogacert'den alıntı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cowon J3 en son firmware 2.25 aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Elim değmişken bir firmware nasıl yüklenir onu Türkçeye çevirdim.

http://dn2.cowon.com/data/C08/J3/x_25/COWON_J3_2.25.zip

Yükleme Talimatı

1. Ekte verilen linkteki dosyayı bilgisayarınızda herhangi bir klasöre kaydedin.
    2. COWON J3'ünüzü USB kablosu ile bilgisayara bağlayın.
    3. Cihazın sarjı tam dolu olmalıdır.

Firmware dosyasını açtıktan sonra içindeki dosyaları seçip sağ tıklayıp kopyala/copy 'yi tıklayın.

COWON J3'ünüzü bilgisayara USB kablonuzla bağlayın.

Bağlantı kurulduğunda,firmware dosyalarını COWON J3'ünüzün KÖK dizinine yapıştırın/paste.

Bilgisayar bağlantınızı kesmek için sağ alt köşedeki Donanımı Güvenle Kaldır/Safely Remove Hardware ikonuna tıklayın.

Bu işlemleri yaparken COWON J3'ünüzün kapalı olduğundan emin olun ve daha sonra cihazı çalıştırın. COWON J3 otomatik olarak firmware yüklemesini başlatacaktır.

Cihazınızda yüklü sürümü settings > system > information kısmından görebilirsiniz.Ayrıca yüklü sürüm bilgisi cihaz açılırken de ekranda görünmektedir.

Çok kullanılan bir müzik arabirimi Aero Music

http://www.mediafire.com/?suaisldhnvcs58n

Yüklemek için dosyaları system/flash UI klasörüne kopyalayın.

COWON J3 İÇİN OYUN VE UYGULAMALAR

http://www.mediafire.com/?sa76bh7en6sianh

ALINTI!!!!!!

COWON J3 ile ilgili sık sorulan sorular

Kaç J3 versiyonu var ve aralarında ne farklılıklar var?
    TV alıcısı uyumluluğu,kapasite ve renk bakımından farklılık gösteren versiyonlar bulunmaktadır.
    •Kapasite: 4GB / 8GB / 16GB / 32GB.
    •TV alıcısı uyumluluğu: DMB-TV-var / DMB-TV-yok. The Digital Multimedia Broadcasting görüntü ve ses alıcısı yalnız Kore’de çalışır. Büyük ihtimalle İngiltere Digital Audio Broadcasting ile uyumlu olmayacaktır.
    •Renk: Siyah / Beyaz.

Cihazın kapasitesini arttırmak mümkün müdür?
    Evet. J3’ün Micro SD kart girişi SDHC hafıza kartları ile uyumludur.Cihaz açılırken hafıza kartı içeriğini okuması zaman alabilir ancak sonrasında hafıza kartı ve cihaz hafızasındakiler tek bir kitaplık altında toplanacaktır.Bunun anlamı müzik dosyalarının hangi kaynaktan dinleyeceğinizi seçmenize gerek kalmayacağıdır.
    Videolarda aynı şekilde ana video listesinde toplanırlar. Yatay kullanım sırasında,albüm kapağı görünümünde sol alt kısımda küçük bir hafıza kartı ikonu belirir.

Kulaklık çıkışı nerededir?
    Micro SD kart ve USB/AV bağlantı girişlerinin yanında cihazın altında bulunmaktadır.

Dokunmatik olmayan tuşlar bulunmakta mıdır?
    Evet. Cihazın sağ kenarında İleri-geri şarkı atlama,durdurup-oynatma ve ses açma kapama tuşları bulunmaktadır.

Cihazda bluetooth var mıdır?
    Evet, kulaklıklar için bluetooth kablosuz 2.0 desteği bulunmaktadır.J3 ile müzik ve video dosyalarınızı bluetooth üzerinden dinleyebilirsiniz ancak FM radyo dinleyemezsiniz.Dosya transferi ve ağ paylaşımı için dekullanılamaz.

Cihazda WiFi var mıdır?
    Hayır. Şu ana kadar WiF olan Cowon playerlar Q5W ve W2 ‘dir.

Dahili hoparlörü var mıdır?
    Evet, cihazın arka kısmında mikrofon ve reset deliğinin yanında mono bir hoparlör bulunmaktadır.

Cihazda FM Radyosu var mıdır?
    Evet, vardır.Ancak RDS-uyumlu değildir (Radyo istasyon isimleri otomatik olarak görüntülenmez). Kulaklıklar anten işlevi görür, bu yüzden sinyal kalitesi, kulaklık kalitesi,uzunluğu ve konumuna bağlıdır.

burada bir yanlışlık var cihazın radyosu kulaklık takmadan çalışıyor ama çekmeyebiliyorbulunduğunuz yere göre kulaklık takmadan kullanabilirsiniz

Multitouch destekler mi?
    Sayılır. Resim görüntüleme esnasında multitouch kullanılabilir.

Yer çekimi sensörü bulunmakta mıdır?

Evet bazı fonksiyonlar kullanılırken sensör devreye girmektedir.Ayrıca sensör kullanılarak oynanılan bir oyun da cihazda bulunmaktadır.(Hunter)

Yüklü oyun bulunmakta mıdır?
    Sayılır. Hunter adında bir oyun orijinal sürüm ile gelmektedir.Öte yandan,J3 çözünürlüğüne uygun (480x272 px) flash oyunlarını çalıştırabilmektedir, flash gereksinimleri (Flash 7, Actionscript 2.0) ve tuş gerektirmeyen dokunmatik oyunlar olmalıdır. Cowon S9 da çalışan oyunlar J3 de de aynı çözünürlük ve flash özellikleri olduğu için çalışabilir.

Cihazda sözlük var mıdır?
    Sayılır. Kore firmware’i kore-ingilizce sözlük içermektedir.Diğer bölgeler için henüz bir sözlük bilgisi bulunmamaktadır.

Kişiselleştirilebilir EQ ayarları var mıdır?
    Evet,tabi ki! BBE+ ve JetEffect 3.0’ın yanında ,cihazda yüklü gelen 35 ayar ve bir çok ses geliştirme seçeneği bulunmaktadır.Ayrıca ayarlanabilir 5 band ekolayzır bulunmaktadır.

Ürün pakedinde her ülke için uyumlu güç kablosu bulunmakta mıdır?
    Hayır,yoktur. Yalnızca 20-pin USB kablosu bulunmaktadır.

Ürün paketinde neler bulunmaktadır?
    Amerikada ürün şunlarla gelmektedir:
    • Kulaklık
    • 20-pin USB kablosu
    • Kullanım Klavuzu CDsi
    • Çabuk Başlangıç Rehberi
    Korede ekstral 24 - 20-pin adaptörle gelmektedir TV-out ve Line-in kabloları ayrıca satılmaktadır.

Cihaz TV-out desteklemekte midir?
    Evet. Videolar kompozit çıkış kablosu ile TV’de izlenebilir.

Cihaz MKV video dosyalarını oynatır mı?
    Teknik özelliklere göre,J3, MKV ile uyumlu değildir ve H.264 video dosyaları ile 720p yüksek çözünürlüklü dosyaları oynatamamaktadır.Yine de bazı S9 kullanıcıları H.264 ile kodlanmış dosyaları kusursuz bir şekilde izleyebildiklerini bildirmişlerdir.

Hangi format ve bit değerlerinde kayıt yapabilmektedir?
    Mikrofon,line-in ve FM radyodan yalnızca WMA formatında kayıt yapabilmektedir,ama 32 - 256 kbps arasında bit değerleri arasından seçim yapmaya izin vermektedir.

Ekran özellikleri nedir?
    J3, 16.7 milyon renkli AMOLED ekran bulundurmaktadır. 16:9 oranlı ve 480x272 piksel çözünürlükle multitouch kapasitif ekranı vardır.

Cowon J3 ve S9 arasında ne gibi donanımsal farklar vardır?
    J3’de Micro kart girişi,dahili mono hoparlör ve S9 da olmayan multitouch ekran bulunmaktadır.
    Kasaları ve görünüşleri kıyaslanınca,J3, S9’dan bir miktar daha incedir (9.9 ile 12.7 mm) ve S9’un tutuşu kolaylaştıran eğimli arka yüzey yerini düz bir yüzeye bırakmıştır.Bu da cihazın düz yüzeyde daha rahat konumlanmasını sağlamaktadır.Ayrıca J3’ün alt kısmında aluminyum bir şerit bulunmaktadır.

Diğer cihazlara kıyasla ölçü ve ağırlı nasıldır?
    •Cowon J3: 56 x 106.5 x 9.9 mm / 76 g
    •Cowon S9: 57.08 x 105.75 x 12.7 mm / 77 g
    •Zune HD: 52.7 x 102.1 x 8.9 mm / 74 g
    •Samsung M1: 54 x 98.9 x 9.9 mm / 91 g
    •Samsung P3: 52.7 x 102 x 9.9 mm / 96 g
    •iPod Touch: 61.8 x 110 x 8.5 mm / 115 g
    •Viliv P3 Prime: 62.6 x 116.4 x 9.8 mm / 102 g

AAC ses dosyalarını çalabilir mi?
    Evet.Resmi spesifikasyonlarda belirtilmese de J3 .m4a ses dosyalarını çalabilmektedir.

Apple Lossless-encoded ses dosyaları çalabilir mi?
    Hayır ancak Windows Media Audio Lossless dosyalarını desteklemektedir.

Ses panning özelliği bulunmakta mıdır?
    Evet. Her ses kanalı için ayrı bir ses çıkış seviyesi ayarlanabilir. Bu amaçla System Settings altında 20-adımlık Audio L/R opsiyonu bulunmaktadır (-10 dan 10 a kadar)

J3 için bir dosya sınırı bulunmakta mıdır?
    Evet. Kılavuza göre 12,000 klasör ve 12,000 dosya tanıyabilmektedir (8,000 müzik dosyası + 4,000 diğerleri) Bu sayıya hafıza kartı dahildir.

Şarj süresi ne kadardır?
    Kullanıcı klavuzuna göre J3’ün tamamen USB’den şarj olması 3.5 saat sürüyor (S9 u tamamen şarj etmek 5 saat sürüyordu).

Müzik yer imi veya audiobooks ve podcastler için kaldığı yerden devam etme özelliği bulunmakta mıdır?
    Evet oynatma sırasında yer imi ekleyebilme özelliği bulunmaktadır. Bir müziği dinlerken belli bir noktaya yer imi koyulduğunda,dosya yer iminden başlanılarak dinlenilebilir.256 yer imine kadar yer imi eklenebilmektedir.

Cihazda Playlist oluşturmak mümkün müdür?
    Hayır. Sadece sevdiğiniz şarkıları 256 adete kadar kaydedebildiğiniz bir favoriler listesi fonksiyonu bulıunmaktadır.Playlistlerin bilgisayarda oluşturulup cihaza yüklenmesi gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 5 Nisan 2012; 2:07:05 >

• İlk incelemeye göre fena sayılmaz
    Bende yakın zamanda s9 alacağım.Bakalım belki ben de bir inceleme yapabilirim
    Aslında ben de j3 düşünüyordum ama ekstra kapasite ve hoparlöre ihtiyacım olmadığım için almayacağım.
    Bende de cowon u3 var.Radyosundan şikayetçiyim iyi çekmiyor.S9 da umarım j3 gibi iyidir bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

İlk incelemeye göre fena sayılmaz
    Aslında ben de j3 düşünüyordum ama ekstra kapasite ve hoparlöre ihtiyacım olmadığım için almayacağım.
    Bende de cowon u3 var.Radyosundan şikayetçiyim iyi çekmiyor.S9 da umarım j3 gibi iyidir bu konuda

teşekkür ederim

ben senin yerinde olsam s9 yerine j3 alırdım sadece micro sd girişi ve hoparlör farkı yok arada bunların dışında j3'te multi touch var, işlemcisi daha hızlı bataryası daha iyi kasası daha güzel ve daha ince

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

İlk incelemeye göre fena sayılmaz

teşekkür ederim

ben senin yerinde olsam s9 yerine j3 alırdım sadece micro sd girişi ve hoparlör farkı yok arada bunların dışında j3'te multi touch var, işlemcisi daha hızlı bataryası daha iyi kasası daha güzel ve daha ince

Multi touch bana lazım değil
    Benim u3 15-18 saat arasıydı galiba yanlış hatırlamıyorsam.Bana hayli hayli yetiyor.S9 55 saat , fazla bile
    j3 daha hızlı doğru.Video incelemelerine baktım ama öyle aşırı bir yavaşlık farkı yoktu.Zaten s9 için yeni çıkan firmware de o yavaşlığı düzeltmeye yönelik bir güncelleme yapmışlardı.illaki farkı kapayacaktır az çok.
    İncelik çok önemli değil.Zaten çantada taşıyacağım.Ama telefon alacak olsam çok önem veririm ebatlarına ama mp3 player da çok önemli değil bence Alt tarafı 2,8mm

• elinize sağlık,güzel inceleme olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

elinize sağlık,güzel inceleme olmuş

teşekkür ederim elimden gediği kadar anlatmaya çalıştım cihazı

• arkadaşlar elinde j3'e uygun tema olan varsa konuya eklesin j3 ile ilgili uygulamaları bu konuda paylaşalım
  • arkadaşlar bugün itibariyle bende aranıza katılmış bulunuyorum.
  • ilk gözüme çarpan şey alt yazıda türkçe karakter sorunu var. bunun önüne nasıl geçeriz. teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu alet gerçekten güzele benziyor. Almayı düşünüyorum ama bir yandan da merak ediyorum. Bende HTC Touch HD var. HTC ile de flac dosyalarını çalabiliyorum. Ses kalitesi açısından karşılaştıracak olursak Cowon gibi bir cihaz HTC'imden ne kadar daha iyi ses sunabilir bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail79

Arkadaşlar bu alet gerçekten güzele benziyor. Almayı düşünüyorum ama bir yandan da merak ediyorum. Bende HTC Touch HD var. HTC ile de flac dosyalarını çalabiliyorum. Ses kalitesi açısından karşılaştıracak olursak Cowon gibi bir cihaz HTC'imden ne kadar daha iyi ses sunabilir bana?

Hiç bir telefon böyle mp3 çalarların ses kalitesine erişemez.
    Ben daha bir kaç hafta önce Vatan'da ipod touch 3g denedim(Bu da iphone ile aynı ses kalitesine sahiptir muhtemelen).Ses kalitesi vasat geldi.Htc nin de ses konusunda hiç adının geçtiğini duymadım...
    Emin olun çok fark olur.
  • Teşekkürler, ileride böyle bir alet almam gerekecek demek ki

quote:

quote:

Arkadaşlar bu alet gerçekten güzele benziyor. Almayı düşünüyorum ama bir yandan da merak ediyorum. Bende HTC Touch HD var. HTC ile de flac dosyalarını çalabiliyorum. Ses kalitesi açısından karşılaştıracak olursak Cowon gibi bir cihaz HTC'imden ne kadar daha iyi ses sunabilir bana?

Hiç bir telefon böyle mp3 çalarların ses kalitesine erişemez.
    Ben daha bir kaç hafta önce Vatan'da ipod touch 3g denedim(Bu da iphone ile aynı ses kalitesine sahiptir muhtemelen).Ses kalitesi vasat geldi.Htc nin de ses konusunda hiç adının geçtiğini duymadım...
    Emin olun çok fark olur.

• şuan 16 gb olanının sıfırını sahibinden.com'da 400 tl'ye satıyorlar bence ihtiyacı olanlar için güzel fiyat
  • Evet, mesajınızı görünce siteye girip ben de baktım hatta sahibiyle konuştum. Cihazın garantisiz olduğunu, ileride bir problem çıktığında anlaşmalı oldukları teknik servislerde ücreti karşılığı yaptırabileceğimi söyledi.

Sizin kendi j3'ünüz garantili mi? Nereden almıştınız?

Bu kadar para verdikten sonra bir sorun yaşarsam diye çekiniyorum açıkçası.

quote:

şuan 16 gb olanının sıfırını sahibinden.com'da 400 tl'ye satıyorlar bence ihtiyacı olanlar için güzel fiyat
  • quote:

Evet, mesajınızı görünce siteye girip ben de baktım hatta sahibiyle konuştum. Cihazın garantisiz olduğunu, ileride bir problem çıktığında anlaşmalı oldukları teknik servislerde ücreti karşılığı yaptırabileceğimi söyledi.

quote:

şuan 16 gb olanının sıfırını sahibinden.com'da 400 tl'ye satıyorlar bence ihtiyacı olanlar için güzel fiyat

zaten cowon'un Türkiye distribütörü battığı için şuan da garantili satan yer yok ama yurtdışından alınan cihazlara cowon'un servisi 1 yıl garanti veriyor tabi fatura varsa benim aldığım cihaz Amerika'dan faturalı o yüzden 1 yıl garantili servisi maltepedeydi numarası forumda var isterseniz arayıp sorun

• Cevabınız için teşekkürler. Biraz önce bahsettiğiniz teknik servisi buldum ve konuştum. Dediğiniz gibi Maltepe'de, yanlış anlamadıysam Erko Elektronik diye bir firma ve Cowon mp3 player'lara da baktıklarını söyledi.

Sahibinden.com'daki ilan sahibine birkaç soru daha sordum, onları da öğrendikten sonra duruma göre sipariş verebilirim.

quote:

quote:

Evet, mesajınızı görünce siteye girip ben de baktım hatta sahibiyle konuştum. Cihazın garantisiz olduğunu, ileride bir problem çıktığında anlaşmalı oldukları teknik servislerde ücreti karşılığı yaptırabileceğimi söyledi.

quote:

zaten cowon'un Türkiye distribütörü battığı için şuan da garantili satan yer yok ama yurtdışından alınan cihazlara cowon'un servisi 1 yıl garanti veriyor tabi fatura varsa benim aldığım cihaz Amerika'dan faturalı o yüzden 1 yıl garantili servisi maltepedeydi numarası forumda var isterseniz arayıp sorun

• Biraz önce gittigidiyor.com'dan Cowon J3 32 gb siparişimi verdim. Artık heyecanla beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Bu arada sabah cowon v5 ve x7 modellerini keşfettim. Ancak kullanış açısından j3'ün daha doğru bir seçim olacağına karar verdim.
  • quote:

Biraz önce gittigidiyor.com'dan Cowon J3 32 gb siparişimi verdim. Artık heyecanla beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Bu arada sabah cowon v5 ve x7 modellerini keşfettim. Ancak kullanış açısından j3'ün daha doğru bir seçim olacağına karar verdim.

hayırlı olsun iyi bir seçim yaptığınızı düşünüyorum gelince yorumlarınızı yazarsınız artık
  • Teşekkürler Bugün ayrıca Sennheiser CX 350 Street II kulaklıklarım da geldi. J3 ile beraber bu kulaklıklardan daha da keyif alacağımı düşünüyorum.

quote:

quote:

Biraz önce gittigidiyor.com'dan Cowon J3 32 gb siparişimi verdim. Artık heyecanla beklemekten başka yapacak bir şey yok.

hayırlı olsun iyi bir seçim yaptığınızı düşünüyorum gelince yorumlarınızı yazarsınız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corail79 -- 23 Kasım 2010; 18:10:40 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.