Şimdi Ara

# Cowon iAudio F2 İncelemesi # (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
0
Favori
87.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Versiyon 1.13 eğer versiyondansa bunu nasıl halledebilirim?
  • ben de 1.13 kullanıyorum,sorun nedir anlayamadım,yardımcı olacak arkadaşlar vardır muhakkak
  • Umarım cıkacaktır:( 1.14ü sitesinden çektim nasıl yükleniyor ?
  • 1.14 problemli bir sürümmüş,bu konunun ilk syfasında ayrıntılı bir açıklama mevcut zaten
  • formda kimse kalmamış yaaa..neydi o günler...f2 yatıp f2le kalkıyorduk, yok buna uygun kılıf nerden buluruz heycanı derken, 1 sene oldu f2 kullanalı hiç bir sorun yaşamadım. Ama geçen gün sol kulaklıklığın kablosunda bir temas sorunu yaşadık ve kulaklığı kaybettik. Cx 300 almayı düşünüyorum. bugün merak ettim bir küçük film atıyım dedim . film wmv formattı onu avi çevirdim attım filmi dosyada görüyorum ama bir türlü başlatamadım. sorun nerde bu f2 avi formatında çalışmıyormu?
  • Eğer filmin çözünürlüğünü ekran boyutuna göre küçültmediysen film açılmaz.

Kullandığım mp3 playerlar arasında en çok sevdiğim f2 dir. Her gün bakardım bu sayfaya yeni birşeyler var mı f2 için diye. O kadar iyi bakmama rağmen aldığım ay ekranını kırmıştım 236ytl sırf tamirine vermiştim. Sonra da okulun bilgisayar odasında unuttum ve kendisini bir daha göremedim. Daha sonra da paso yola çıktığımdan film izlemek için D2 aldım.
  • bilgisayarla aram fazla iyi değildir... çözünürlüğü nerden küçültücecağiz...
  • Bilgisayarına jetaudio programını kur. Oradan video bölümüne gir filmi ekle sol alttaydı yanlış hatırlamıyorsam mp3 player modelini seçtiğin bir menü olması lazım. F2 yi seçtinmi otomatik ayarlar program çözünürlüğü.
  • flac dosyasını normalde oynatması gerekir. yalnız flac hakkında şunları söyleyebilirim, flac malum lossless yani kalite kaybı yaşamadan sıkıştırma teknolojisidir ve pek de sıkıştırdığı söylenemez. ne zaman flac kullanılır, elimizde en azından bir audio cd vardır bunu riplerken mp3 değilde flac olarak riplersiniz, ses kalitesinde kayıp olmadan dinleyebilirsiniz. f2 nin problemsiz oynatabileceği flac dosyaları nasıl bulabiliriz derseniz,

http://www.cowonglobal.com/download/Firmware/JAD7109_VX_COWON.zip

bu programı indirip bilgisayarınıza kurun, gerisini resimle anlatmaya çalışayım:

# Cowon iAudio F2 İncelemesi #

sıkıştırma miktarı ve dolayısıyla sıkıştırma hızı arasındaki dengeyi de flac dosya biçimini seçtikten sonra yanındaki config butonuna basarak seçebiliyoruz.

start a basıyoruz ve seçili olan output folder a flac dosyalarımız çıkıyo, artık onları standart sürükle bırak metoduyla alete atarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihalptekin -- 27 Şubat 2009; 19:03:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: gkmnbrc

bilgisayarla aram fazla iyi değildir... çözünürlüğü nerden küçültücecağiz...

üstteki mesajda verdiğim programı indir, kur

başlattan programlara giriyosun ya orada cowon media center / jet toys / video converter i açıyosun sol altta modeli seçip sıkıştırma oranını fln ayarlıyosun, starta basınca çeviriyo işte :)
  • kimse yok mu forumdan yahu =) yazın az takılmadık buralara
  • ara ara bakıyorum ben yaa :)
  • ama cansızlaşmış buralar ya =)
  • cowon f2 4gb ipodumu satıyorum,ilgilenenler imzamdaki linkten ulaşabilirler.
  • arkadaşlar ben bişey sorcam... eski cowon f2 fiyatlarına bakınca 4gb 190 tl lere kadar indiğinin 1 gb ının 100 civarında dolaştığını gördüm. şimdi google da arattığımda hiç bi yerde satış bulamadım 1-2yerde var onlarda pahalı. nedendir acaba.
    edit : fiyatların zamanında mavibilgisayar da 77 tl ye kadar düştüğünğ öğrendim. çokta şaşırdım :S:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantinejohn -- 12 Mart 2009; 20:25:45 >
  • Stoklarını bitirmek için öyle kampanyalar yapmışlardı.Şimdi o fiyata 4gb COWON f2 bulmanız imkansız.
  • arkadaşlar 4GBcowonF2'umu garantiye verdim, ve LCD'si kırılmış, Garanti dışı kaldığını ve 90TL ödemem gerektiğini söylediler, sizce değer mi, ödemelimiyim?
  • 90 tl değildir o 90 $ dir,ben de sordum zamanında
  • bi arkadaşımda f2 var şarj ettikten sonra albüm resimlerini görüntülemede bir sorun yaratmıyor yalnız kapatıp açtıktan sonra albüm resimlerini göstermiyor,neden olabilir?
  • arkadaslar bende garıp bı problem oldu
    mp3 lıstem soldan saga dogruydu
    sımdı soyle bısı oldu sagdan sola goruyorum
    ekranın sol tarafına yatık olan lıste sıralaması tam tersı sag tarafına dayalı gorunuyor
    bu yuzden once sarkı ısımlerını ılk goruyorum
    bunu nasıl duzeltebılırım
    fabrıka ayarlarına dondum olmadı
    reset attım yıne olmadı
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.