Şimdi Ara

# Cowon iAudio F2 İncelemesi # (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
0
Favori
87.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: einhander

arkadaslar bende garıp bı problem oldu
    mp3 lıstem soldan saga dogruydu
    sımdı soyle bısı oldu sagdan sola goruyorum
    ekranın sol tarafına yatık olan lıste sıralaması tam tersı sag tarafına dayalı gorunuyor
    bu yuzden once sarkı ısımlerını ılk goruyorum
    bunu nasıl duzeltebılırım
    fabrıka ayarlarına dondum olmadı
    reset attım yıne olmadı

Alıntıları Göster
    benım derdımın caresını bılen varmı arkadaslar
  • quote:

benım derdımın caresını bılen varmı arkadaslar

Alıntıları Göster
    Firmware güncellemesi yapmayı dendin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Firmware güncellemesi yapmayı dendin mi?

Alıntıları Göster
    1.13 var su an tekrar mı yukleyeyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 1 Temmuz 2009; 17:16:33 >
  • quote:

1.13 var su an tekrar mı yukleyeyım

Alıntıları Göster
    1.13 u tekrar yukledım f2 yı kapattım actım bı degısıklık yoktu
    sonra ayarları karıstırdım her zaman yaptıgım ayarları degıstırdım oylesıne daha once bır kac kez yaptıgım ayarları tekrar tekrar yaptım olmayacagından emındım
    kapattım actım duzeldı :)
    halbukı o ayarları daha oncede yapmıstım bı duzelme olmamıstı
    firmware ıse yaradı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_gs

ya aslında ekranında jelatin falanda var çokda gerekli değil aldıktan sonra anladım bende

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR EĞER İKİ CİHAZIDA KULLANAN VARSA EP 630 İLE KULLANILMAK KAYDIYLA SAMSUNG YP T9 İLE COWON F2 NİN SES KALİTESİ VE SEVİYESİNİ KIYASLASINLAR LÜTFEN.COWONU HİÇ KULLANMADIM AMA YP T9 KULLAICISIYIM VE SES ÇIKIŞI ÇOK İYİ.BU CİHAZI MERAK ETTİM KULLANICILARIN ANALİZİNİ BEKLİYORUM.TEŞEKKÜRLER
    LÜTFEN İKİ CİHAZI KULLANMIŞ OLANLAR YORUM YAPSIN BİLGİ KİRLİLİĞİNE SEBEP VERMEYELİİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord of law

ARKADAŞLAR EĞER İKİ CİHAZIDA KULLANAN VARSA EP 630 İLE KULLANILMAK KAYDIYLA SAMSUNG YP T9 İLE COWON F2 NİN SES KALİTESİ VE SEVİYESİNİ KIYASLASINLAR LÜTFEN.COWONU HİÇ KULLANMADIM AMA YP T9 KULLAICISIYIM VE SES ÇIKIŞI ÇOK İYİ.BU CİHAZI MERAK ETTİM KULLANICILARIN ANALİZİNİ BEKLİYORUM.TEŞEKKÜRLER
    LÜTFEN İKİ CİHAZI KULLANMIŞ OLANLAR YORUM YAPSIN BİLGİ KİRLİLİĞİNE SEBEP VERMEYELİİM

Alıntıları Göster
    Selam arkadaşlar baktım önceki yazılanlara ama göremedim sorunumla alakalı bir şey, belki daha önceden başına gelmiş olan ya da bilen birileri vardır.
    Aleti bilgisayardan şarjdan ilk çıkardığımda şarkıların albüm kapakları görünüyor ama daha sonra bi kere kapatıp açtıktan sonra bi klasör ve bikaç şarkı dışında önceden gösterdiği albüm kapaklarını göstermiyor. Bunun sebebi ne olabilir nasıl giderebilirim bu sorunu bilen varsa bi yardımcı bulunsun teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_g

Selam arkadaşlar baktım önceki yazılanlara ama göremedim sorunumla alakalı bir şey, belki daha önceden başına gelmiş olan ya da bilen birileri vardır.
    Aleti bilgisayardan şarjdan ilk çıkardığımda şarkıların albüm kapakları görünüyor ama daha sonra bi kere kapatıp açtıktan sonra bi klasör ve bikaç şarkı dışında önceden gösterdiği albüm kapaklarını göstermiyor. Bunun sebebi ne olabilir nasıl giderebilirim bu sorunu bilen varsa bi yardımcı bulunsun teşekkürler şimdiden.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oguZmir

Her neyse firmware i V1.13 e yükselttim sorun düzeldi Eğer bu tip sorun yaşayan arkadaşlar olursa örnek olsun kafayı yemeyin boşu boşuna

• quote:

Orijinalden alıntı: lord of law

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lord of law

dostum samsung yp t9 yıgenımde var bendede f2 var kardesımdede ep630 var
    bıraz karısık bı kombınasyon oldu ama en azından denıyebılırım hepsını bır araya getırdıgımde

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_gs

ya aslında ekranında jelatin falanda var çokda gerekli değil aldıktan sonra anladım bende

Alıntıları Göster
    güzel inceleme, alette telefona benziyo bayada küçükmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: westblood

güzel inceleme, alette telefona benziyo bayada küçükmüş

Alıntıları Göster
    mrb cowon f2 imin lcd ekranı kırıldı acaba nerden temin edebilriz yardımlarınız bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_18_18_18

mrb cowon f2 imin lcd ekranı kırıldı acaba nerden temin edebilriz yardımlarınız bekliyorum

Alıntıları Göster
    Panatel temin edebilir fakat isteyecekleri ücret sıfırına yakın olacaktır. Ekran içten kırıldıysa ve dışta çizik, çatlak yoksa garantiye sokturmaya çalış, ısrar et. Ekran içten kırıldığı için kullanıcı hatası dememeleri gerekir ama başlarından savmak için genellikle böyle derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Panatel temin edebilir fakat isteyecekleri ücret sıfırına yakın olacaktır. Ekran içten kırıldıysa ve dışta çizik, çatlak yoksa garantiye sokturmaya çalış, ısrar et. Ekran içten kırıldığı için kullanıcı hatası dememeleri gerekir ama başlarından savmak için genellikle böyle derler.

kendimden biliyorum,kullanıcı hatası başlığı altında 120-150 tl (dolara indeksli) arasında ücret talep ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

kendimden biliyorum,kullanıcı hatası başlığı altında 120-150 tl (dolara indeksli) arasında ücret talep ediyorlar.

Alıntıları Göster
    buradaki tavsiyelerle F2'yi EP 630 ile alalı 1 seneyi geçti. Vay be zaman ne çabuk geçiyo, bi tek radyosu 5 para etmez bu aletin ama ses kalitesine diyecek yok. 10 numara

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

buradaki tavsiyelerle F2'yi EP 630 ile alalı 1 seneyi geçti. Vay be zaman ne çabuk geçiyo, bi tek radyosu 5 para etmez bu aletin ama ses kalitesine diyecek yok. 10 numara

Alıntıları Göster
    Slm arkadaşlar ben de F2 sahibiyim az önce geldi cihazım..merak ettiğim bir şey var yine cep telefonlarındaki gibi en az 14 saat falan şarj da bırakmamız gerekiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanguarde

Slm arkadaşlar ben de F2 sahibiyim az önce geldi cihazım..merak ettiğim bir şey var yine cep telefonlarındaki gibi en az 14 saat falan şarj da bırakmamız gerekiyor acaba?

Alıntıları Göster
    ilk seferde uzun şarjda tutmanda fayda var, ancak tekrar kullanımda "battery full" uyarısı veriyor zaten.
    şarj etmeden sürüm yükselt mutlaka 1.13 yükle..
    sitesinde 1.14 var ancak sorun çıkardı bir çok arkadaşta 1.13 kullanılabilir sürüm.

benimde 2 yıla yaklaşıyor hiç ama hiç bir sorun çıkarmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: yenimegan

ilk seferde uzun şarjda tutmanda fayda var, ancak tekrar kullanımda "battery full" uyarısı veriyor zaten.
    şarj etmeden sürüm yükselt mutlaka 1.13 yükle..
    sitesinde 1.14 var ancak sorun çıkardı bir çok arkadaşta 1.13 kullanılabilir sürüm.

benimde 2 yıla yaklaşıyor hiç ama hiç bir sorun çıkarmadı..

Alıntıları Göster
    hala 1.15 sürümü falan çıkmadı ya ne diyeyim. taş gibi alet ama.
  • quote:

2 seneden fazladır kullanıyorum en ufak bır sorunu bıle olmadı halen fıstık gıbı calısıyor :)
    bozulana kadar cowon f2 lıyız :)
  • quote:

quote:

2 seneden fazladır kullanıyorum en ufak bır sorunu bıle olmadı halen fıstık gıbı calısıyor :)
    bozulana kadar cowon f2 lıyız :)

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Cowon f2'min sağındaki hold tuşu bozuldu. Tamirat için gönderebileceğim bir yetkili servis telefon numarası var mı acaba?

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: anterosc

Merhabalar,

Cowon f2'min sağındaki hold tuşu bozuldu. Tamirat için gönderebileceğim bir yetkili servis telefon numarası var mı acaba?

Saygılar.

bıldıgım kadarı ıle suan turkıye dagıtıcısı yok onun ıcın yurt dısı ıle baglantı kurman gerekıyor sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anterosc

Merhabalar,

Saygılar.

bıldıgım kadarı ıle suan turkıye dagıtıcısı yok onun ıcın yurt dısı ıle baglantı kurman gerekıyor sanırım

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler Einhander.
    Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.