Şimdi Ara

COVİD SONUÇLARINA ASLA İNANMAYIN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
35.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
443 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insan hatalarına genellemeniz yanlış madem öyle başka hastaneye gitseydiniz.
  • keşke aile hekimi değilde,pandemi hastanesine gitseymişler.durum farklı olurdu şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekilas T kullanıcısına yanıt
    la abi yaşlı diyip duruyonuzda 20 yaşında kronik hastalığı olmayan adamda öldü 40-50 yaşında sağlıklı adamda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun.....

• Efespilsendr E kullanıcısına yanıt
    Ateş semptom olmaktan çıktı mı?

• Dünyanın hiç bir yerinde tüm vakalara test yapılamaz. Belli bir kapasite var vaka ekibi hikaye ve durumuna bakıp izolasyona karar vermiş. Kimse bu kadar vaka kesin vaka var demiyor.

• Bu hükümetin hiçbir yalanına inanmıyoruz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

insan hatalarına genellemeniz yanlış madem öyle başka hastaneye gitseydiniz.
    İnsan hatası,kurum hatası vs ben direk birisini ya da bir yerleri suçlamıyorum
    Olayın ne olduğunu yazdım, sonuçta bir sıkıntı var mı,var.
    Mesele bundan ibaret

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filyasyon yapılmadığı halde 60.000 testten yalnızca 1500 mü pozitif çıkıyor yani? Bu insanların 30.000’i önemli alanlarda olduğundan zorunlu test yapılanlar desek geri kalan 30.000 kişi bulantı, ateş, yorgunluk vs vs covid semptomlarıyla geliyor demektir. 5% bana çok inandırıcı gelmiyor, yukarıda bir arkadaşın belirttiği gibi, birçok hastane sadece ağızdan alıyor büyük ihtimalle zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EnterX kullanıcısına yanıt
    istatistiklere bakarsan ne demek istediğimi anlarsın..
  • Banada rakamlar çok düşük geliyor. Semptomları gösteren adam gidiyor hastaneye. Ve negatif mi çıkıyor? Kaldı ki yapılan testin doğruluk payına %60-70 diyorlardı. 2 sokak ötede bi evde çıktı ilk zamanlarda corona. Ama mahallede bi karantina filyasyon vs hiçbişey yapılmadı. Aynı binada akrabalarıyla oturuyor fakat onlara bile test yapılmadı.

Anlatıldığı gibi olmuyor bazı şeyler.

Allah korusun diyelim.
  • Büyük resmi gören tayfa gelmiş. Evet evet ülkede her gün binlerce insan koronadan ölüyor ama sizden başka kimse bunu görmüyor.

İnsanlar sokakta ölüyor, diye video çıksa hemen ''Ben söylemiştim!'' diye yorum doldurursunuz.
  • Askere gidenlere yapıyorlar. Benim arkadaşım yeni yaptırdı.

• Efespilsendr E kullanıcısına yanıt
    Siz hekimsiniz ama buradakiler kadar bilemezsiniz. Buradakiler, kimsenin göremediğini görüyor. Hatta sokakta ölen insan bile görüyorlardır belki. Aslında şizofreni için doktora görünseler fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Trump'dan ders almışız. Test yapmazsak vaka sayısı artmaz
    Bu konuda tayland efsane bence

Adamlar bizim gibi 70 milyon

Ve youtube videolar izliyorum maske takan %1

Gördüğüm.

Ve dün açıklanan yeni vaka 7, ondan önce ki gün 1.

Buna kim inanır ?

• benim de İstanbul'da ismini söylemek istemediğim bir hastanede ismini söylemek iştemediğim bir doktor arkadaşım var.
    kendisi vaka sayısının yalan olduğunu İstanbul'da vaka sayısının 5 milyon olduğunu ve bu vakalara herhangi bir filyasyon,karantina uygulanmadığını ve bu vakaların memleketlerine gittiğini böylelikle 2-3 güne tüm ülkenin koronavirüs olacağını söyledi.

Facebook'ta paylaştım sizde paylaşın yayılsın insanlar gerçeği öğrensin :)
  • Yalan mı yarıştıralım? Metrobüs yalanı, asfalt yalanı, ulaşım ucuzlayacak yalanı... Tanzanya Belediyesinde olur bunlar.

Birçok ülke turizm faaliyetlerine başladı.

Gören de tüm ülkeler aylardır kapalı, sadece Türkiye açık zanneder. Batı ülkeleri neredeyse ölüm göstermiyor. O zaman covid bitti Avrupa'da. Halbuki bizden önce serbestleşme başladı Avrupa'da.

Sokakta ölen insanlar da görüyorsan tamamdır. Tanzanyalılar görür.

Sağcısından solcusuna, dincisinden sekülerine kadar herkes parkları bahçeleri doldurdu. Dünyada hiçbir ülke aylarca insanları kapatamaz eve. İnsanların bilinçli olması lazım. Bu bilinç de bizim toplumda yok. Şu kesim bilinçli diyen adam sorunlu bir fanatiktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turrkka -- 29 Haziran 2020; 11:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Bu mesaj silindi.
    ''Halkta bilinç olması önemli değil.'' dedin ve tartışma bitti. Bunun için harcadığım zamandan özür diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.