Şimdi Ara

Counter Strike Source Serverları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
121.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nemesis

quote:

Orjinalden alıntı: aps_emre

ArkadaşLar Ben OyunuN orjinaLini aldımda 20 ytl şimdi serverda war nasıl yapcm Grcm bi
    Len warSa SöLEsin
    LütFen Bari WerDiim PAraYA DeySiN

nerden aldın???

SaoLsuN aRkAdAşLaR yArDımCı OlDuLar ŞuAN OyNuYaBiLiOM...
    nerdeN AldIIma GLrSe EğEr ÇeVreNde YoqSa Benim YaŞaDıM YeR KaDıKöY OnN için BuRdA SaDeCe YazICIOğLu İş hANıNI SölEyEBiLiRim AncAq SeNdE OtUrDuUn YeRe BaLı OlrAk ArŞtRma YaPabİlRsİn GeNeLLİkLe FİyAtı 15 İLe 20 Ytl ARaSıNdA DeİşİR !!! ;) ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyil75 -- 30 Temmuz 2007; 20:33:28 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

quote:

ArkadaşLar Ben OyunuN orjinaLini aldımda 20 ytl şimdi serverda war nasıl yapcm Grcm bi
    Len warSa SöLEsin
    LütFen Bari WerDiim PAraYA DeySiN

nerden aldın???

SaoLsuN aRkAdAşLaR yArDımCı OlDuLar ŞuAN OyNuYaBiLiOM...
    nerdeN AldIIma GLrSe EğEr ÇeVreNde YoqSa Benim YaŞaDıM YeR KaDıKöY OnN için BuRdA SaDeCe YazICIOğLu İş hANıNI SölEyEBiLiRim AncAq SeNdE OtUrDuUn YeRe BaLı OlrAk ArŞtRma YaPabİlRsİn GeNeLLİkLe FİyAtı 15 İLe 20 Ytl ARaSıNdA DeİşİR !!! ;) ;)

bende kadıköye yakının yazıcıoğlundaki hangi dükkandan aldım tam adres verirmisin bende gidip aliim??

• arkadaşım kadkyde bnm bi arkdş wardo onla brebr aldkta onu çarşının içnde blablrsn 2-3 kişie dnş öle al ;)
  • bu serwer felan ney ya biri acıklıya bilrmi
  • 91.102.160.41:27015

212.175.239.242:27016

91.102.160.44:27015

88.255.78.143:27015

88.255.78.135:27015

212.175.239.247:27015
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.DarkDevil

bu serwer felan ney ya biri acıklıya bilrmi

Cidden bende nasıl yapıldığını anlamadım.
  • css.oyunburada.com Türk Source ServerıWwW.OyunBurada.CoM

yurtiçi lokasyonlu non-steam CS:Source sunucusu

62.68.211.51:27015 --- css1.oyunburada.com
    62.68.211.52:27015 --- css2.oyunburada.com
    62.68.211.53:27015 --- css3.oyunburada.com

server protocol 7 dir tüm source sevenleri bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billyk750 -- 4 Aralık 2007; 22:59:34 >
  • Arkadaşlar Counter-Strike Source yükledim pc ye ve oyuna başlamadan önce herkesin yaptığı gibi görüntü ayarlarına bastım ve bitanesini seçtim ok dedim ve desteklemedi monitör karanlık bi sayfa çıkıyo artık ve silip tekrar yüklemeyi denedim yine yükledim sorun devam ediyo ne yapmalıyım yardımcı olursnız lütfen

• Arkadaşlar yeni 33 kişilik serverımıza herkesi bekleriz. [ana sayfamız www.piratesklan.com ]

88.255.78.43:27015
  • Türkiyede ilk ve Tek CSPROMOD (professional modification) Sunucumuz açılmıştır.

tüm professional playerları bekleriz ...

csp1.oyunburada.com

OyunBurada Online Game Area

WwW.OyunBurada.CoM
  • css1.oyunburada.com - 32 kişilik olmuştur iyi eğlenceler !
  • Yurtiçi Lokasyonlu

css.oyunburada.com ( Steam Gerektirir)
    css1.oyunburada.com ( Non-Steam - Public Sunucu )
    css2.oyunburada.com ( Deathmatch Sunucu)
    css3.oyunburada.com ( Fun Sunucu )
    css4.oyunburada.com ( GunGame Sunucu )
    css5.oyunburada.com ( Zombie Mod -Türkiyede ilk ve tek )
    csp1.oyunburada.com ( Counter Strike Pro Server - Türkiyede ilk )
  • yaw şu oyunun satıldığı bir yer yokmu internet dışında veya kargoyla felan internet üzerinden kutulu olarak getirtceğimiz bir site bilen biri varsa söylesin !!!!!!!!!
  • Arkadaşlar 1 tane Türk Zombie mod server ı buldum çok zevkli oluyor gerçektende oyunun zevkine varmak isteyenler mutlaka uğrasınlar ...

css5.oyunburada.com:27015
  • quote:

Orjinalden alıntı: ısm@ılcngkc

yaw şu oyunun satıldığı bir yer yokmu internet dışında veya kargoyla felan internet üzerinden kutulu olarak getirtceğimiz bir site bilen biri varsa söylesin !!!!!!!!!

muzik marketler yada oyun satan yerlere bakman gerekli kutulu olarak şuan bulman baya bi zor olcak ...
  • Nemesiz arkadasım cogu marketde orjinal cd bulunur.
  • cs source online oynama nasıl...ama hamchi ile değil resimli anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...2 HAFTADIR OYNAYAMADIM...server felan diyonuz ama ne iş yaptıklarını bile anlamadım hamachi ise hiç karıştırmayalım.
  • Biz orijinal Cs:S tavsiye ediyoruz. Bunun içinwww.steampowered.com sitesinden 19$ karşılığında alabilirsiniz. Satın alma işlemi kredi kartıyla geçekleşir. Bir defa aldığınız oyunu sınırsız kullanabilir, tüm sunuculara ulaşabilirsiniz.Ayrıca upgrade derdinizde olmaz. Kredi kartı olmayıp alamayan arkadaşlarwww.oyunburada.com forumda bu konuda yardımcı olan arkadaşlar mevcut.

Ayrıca oyunu ücretli almak istemiyorum derseniz, Digital Zone imzalı Cs:source paketleri mevcut. Bu paketin üzerine v16 ve v17 patchlarini yükledikten sonra public sunuculara girebilirsiniz. Fakat crackli sunuculara giremezsiniz.

OyunBURADA steam tavsiye eder.
    Hepinize başarılar.

• SAĞOL ASIN TEŞEKKÜRLER ARTIK ONLİNE DAN VAZ GEÇTİM UZUN İŞ ONUN YERİNE OYUNA ZEVK KATTTIM CS SOURCE FUSİON PACK VAR TAVSİYE EDERİM SÜPER BİŞİ....
  • ya ben source yi nereden bulacagım aradıgım hiçbi yerde yok ya bi tek steam'in sitesinde var ama aileden hiç birinin kredi kartı yok bendede THE ORANGE BOX var ama source istiyorum ben THE ORANGE BOX'u cd olarak satıyolar bende aldım 50 ytl orjınal ama source bulamadım bu konuyla ilgilenen olursa lütfen bana özel mjs atsın yada msn den konuşak benim msn im

tarlafaresi94@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.