Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: red01

quote:

Orijinalden alıntı: haytikifantom

beyler oyuna dün başladım da birşey sormak istiyorum şimdi bana e sports winter case diye bir kutu çıktı açmak için anahtar istiyor bu anahtarı nasıl elde edebilirim ? yardımcı olursanız sevinirim.

Para ile satın alman gerekiyor oyunda düşmüyor.

peki birşey sormak istiyorum bunları paypal ile alamıyormuyuz sadece steam cüzdanından mı alabiliyoruz mesela benim paypalımda para var nasıl alıcam o kutu anahtarlarını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

quote:

Kendine güvenen hafta sonları ESL maçlarına katılabilecek, deneyimli ve pro tabir ettiğimiz türden oyuncular takımımıza katılabilirler. Başvuru için web sitemiz;http://www.barbarossa.ga/

Birde G300 No Recoil macrosu olan pm atarsa sevinirim

Sitede bir tane competitive maçı resmi var ve rütbeler silver-nova anlamadım?

Bir yerden başlayarak ülkemizi tüm dünyada tanıtmak amacımız. Ligim düşük fakat competetivde çok WH kullanan olduğundan ve rank boosting yapıldığından pek oynamıyorum

ESL 'de takımımız ile birlikte oynamak isteyen kişiler grubumuza katılabilir.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

silver da maçı 16-8 bitirdik diye sevinip yorum atmışsınız
    girmiyoruz diyorsunuz aşağıdaki istatislikler de sadece rozette 36 win var

adamlar proları alıyorlar klanlarına ellemeyin

• doğrudur ; proları alıyorlardır
  • İtemler hangi oyundan düşüyor?
  • yer tutmayı bilen eco yapmayı bilen oyunu sakin oynayan rankları mge , dmg arası olanlar seheylan1 eklesinler bir zahmet.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kendine güvenen hafta sonları ESL maçlarına katılabilecek, deneyimli ve pro tabir ettiğimiz türden oyuncular takımımıza katılabilirler. Başvuru için web sitemiz;http://www.barbarossa.ga/

Bir yerden başlayarak ülkemizi tüm dünyada tanıtmak amacımız. Ligim düşük fakat competetivde çok WH kullanan olduğundan ve rank boosting yapıldığından pek oynamıyorum

Senin gibi normal bir yaşantımız yok gibi (nolife) 1,235 saat + CS:GO oynamadıysak kusura bakma kardeş

Competive Kills: 12055 Time played: 350h K/D Ratio: 1.04

Benim toplam oyun süremden fazla comp. oynadığın halde yaptığın konuşmalara bak. Noobsun, noob kalacaksın... Karşılaştırma yaptığın kişileri iyice incele öyle yorum yap...

Ayrıca üç hafta içinde bizim kadar yol kat edebilen başka bir Türk takımı biliyorsan buraya yazda bilelim

Ayrıca yaptığınız yorumlar ve verdiğiniz eksiler sizin kıskançlığınızı yansıtıyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin gibi normal bir yaşantımız yok gibi (nolife) 1,235 saat + CS:GO oynamadıysak kusura bakma kardeş

Competive Kills: 12055 Time played: 350h K/D Ratio: 1.04

Benim toplam oyun süremden fazla comp. oynadığın halde yaptığın konuşmalara bak. Noobsun, noob kalacaksın... Karşılaştırma yaptığın kişileri iyice incele öyle yorum yap...

Ayrıca üç hafta içinde bizim kadar yol kat edebilen başka bir Türk takımı biliyorsan buraya yazda bilelim

Ayrıca yaptığınız yorumlar ve verdiğiniz eksiler sizin kıskançlığınızı yansıtıyor..

ben 2012 den beri oynuyorum senin gibi yeni başlamadım 7 24 oynarak yapmadık o süreyi mesela skinler cıktı meraktan geceleri idle de açık bırakıp yattık vs. at gözlüğüyle bakıp boş yorum atıyorsun anca nolife bilmem ne diye
    ayrıca dediğimle yada dediğinle hiç alakası olmayan şekilde konuyu üzerime çekiyorsun yok şu kadar oynamışsın bilmem ne konunun benle ne alakası var tartışmak istemiyoruz ama öyle garip şeyler oluyorki insan yazmadan duramıyor sonra cevap gelecek biliyorzu ama birtaz mantıklı bir cevap olsun alakasız bir cevap gelince şu hareketi yapıp pişman oluyorum muhattap olduğum için
    edit: ek olarak ben + - olayını daha kullanmışlığım yok gereksiz buluyorum konuyu trolleyen biri var herkesin mesajları eksiliyor her sayfada yine ön yargılı saçma bir yorum yapmışsınız o konuda da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 27 Haziran 2014; 21:42:04 >

• çok kıskanıyoruz kardeş seni vay be bizi de takıma alır mısın abi
    abi çok iyi oynarım adam vururum smoke atarım lütfen abi alır mısınız takıma çok kıskanıyorum sizin gibi oyuncuları lütfen benide alın abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komşu çocuğu -- 27 Haziran 2014; 21:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komşu çocuğu

çok kıskanıyoruz kardeş seni vay be bizi de takıma alır mısın abi
    abi çok iyi oynarım adam vururum smoke atarım lütfen abi alır mısınız takıma çok kıskanıyorum sizin gibi oyuncuları lütfen benide alın abi

troll de gelmiş
    (çaktırma arada bende atıyorum - veya + yorumları okumadıgım oluyor )
  • Eksileme olayı bencede çok saçma, canı sıkılan heralde sıradan eksiliyor anlamıyorum... Bende pek yeni başlamadım. Item düşmesi için competitivde 350 saat afk'mı bıraktın? Aldığımda ilk 50-100 saat öyle boş boş oynamışımdır, şimdi kendimi geliştirme odaklı oynuyorum. Takımımızada iyi oyuncular katılabilir yazdım bunda bence bir sıkıntı yok. Çok iyi oynayan oyuncularımız var 2 - 3 kişi ama takım ruhuna uyacak oyundada forumdaki gibi trollük yapmayacak adam gibi adam arıyoruz, varsa buyursun gelsin.. Dinazorlarla işimiz yok

quote:

Sevinip yorum atmışsınız demişsiniz. Sevindiğimiz yorumu nedense ben göremedim

Ayrıca komşu çocuğu nasıl oluyorsa By Trex'in ilk referansı veren kişi... Konuya arkadaşını çağırmak veya kendin girip yorum atmakta güzel bir kafa yapısı... Tebrik ederim

• bir sürü referansım olduğu gibi forumda çok daha fazlası satış yaptım onun dışında 100 den fazla yabancılara cs satmışlığım var profilime de yazıyorlar steamda napayım sileyim mi arkadaşı tanıyorum gta complate sattım steam da ekli görüp yazmış ağzına poşet mi geçireyim adamın yazdığınında suçlusu ben mi oldum ayrıca nedense hep konuyu saçma yerlere çekip saldırmaya çalışıyorsunuz ilk okulda bile yapmıyorduk böyle saçma şeyler çok komik duruma düşüyorsunuz farkındaysanız size o kadar saldıracak yer varken 1 tek kelime etmiyorum sadece attığınız iftira ve hakaretlere karşı cevap vermek zorunda kaldığım için cevap veriyorum yoksa size ayıracak zamanım yok

hala elimde fazla skyrim var satılık m235 açılmamış sınırlı üretim mouse var yakında onlara da konu açacam satınca referans almayım o zaman sonra laf oluyor ben 1 sene öncede burdaydım tanıyan tanıyor sizin gibi 3 gün önce cs alıp gelmedim konuda sadece onu değil bir çok arkadaşı tanıyorum maçta atıyoruz, ama şimdi size saçmalıklarınız doğrultusunda açıklama yapmakla uğraşıyorum boş boş yaptıklarınıza bir bakın bir de bana önce incele bilmem ne ders vermeye çalışıyorsunuz tavırlarınızdan tek çıkarttığım bi kuyruk acısı olan çocuğun çırpınışları

edit: yorum meselesine gelince resmi sitenize koyup altına yazmışsınız buraya attınız demedim kendi sitenizden haberiniz yoksa yapabileceğim bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 27 Haziran 2014; 23:04:03 >

• 6-7 ay önce bende sizden aldım cs i hiç referans istemediniz, atarsanız bende verebilirim referans bu arada gerçekten uğraşmaya deymez şimdi banada laf sokacaklar komşuya yaptıkları gibi komik geldiği için yorumlar makaraya vuruyoruz ama anlamıyorlar yinede yazıyorum uğraşmayın ne diyorsa desin kendini kurnaz sanan arkadaşlardan aynısından forumda çok var diğer konularda da var oyunu alıp geliyorlar heyecanla biri bir şey değince saçma sapan saldırmalar başlıyor en iyisi kendi haline bırakmak bi süre sonra susuyorlar bir kaç iftira atıp bir şey oldu sanıyorlar o rahatlıkla gidiyorlar bırakın büyüklük sizde kalsın ben yorum atmaya korkuyorum forumda geçen bi oyun konusunda birine bir şey yazdım 2 sayfa tartışma çıktı gereksiz ilgisiz yorumlar ile, ben tartışmanın başında yav hehe deyip geçtim sonra 5kişi adama laf yetiştiremedi laf bitmez onlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Put -- 27 Haziran 2014; 23:15:20 >
  • All-Stars maçı var izlemek isteyenler için

http://www.twitch.tv/esea
  • Gold Nova Master cehenneminde kısılıp kaldım, tam atlayacağım diyorum, direk 1 maç kaybediyorum. yardıma ihtiyacım var

steam id: rembrandt102

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGR9 -- 28 Haziran 2014; 1:34:18 >
  • Anka bravo kasası çıktı 2.15 $ steamda

sizce anahtar alıp kırdırsam mı?
  • olm niye herkesi eksiliyonuz djkfgs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

All-Stars maçı var izlemek isteyenler için

Hala uyumamış olan varsa aynı linkten Nip , Complexity maçını izleyebilirler
  • Nip maçı satmadı ya her kaybettikleri maç gibi bunda da fifflarenin inanılmaz performansıyla kaybettiler.son gördüğümde forest 23 frag iken fiffynin 2 killi vardı d2 'de .
  • quote:

quote:

All-Stars maçı var izlemek isteyenler için

Hala uyumamış olan varsa aynı linkten Nip , Complexity maçını izleyebilirler

nip onları da yenemedi yazık oldu % 100 nip alır diyordum yenildiler
    sonra nipi abartıyorsunuz deyince kızıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 28 Haziran 2014; 12:36:28 >

• Biri bana şunu açıklaya bilir mi ? marketten hiç bişey satın alamıyorum ama bir hafta öncesine kadar alabililyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 28 Haziran 2014; 16:09:40 >
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.