Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir aralar 2.60$ gördü sonra oyunlarda yeniden bravo kutuları falan düşmeye başlayınca 1.40$a kadar indi. Ne olacağını kestirmek güç. Bi bakarsın Valve yine arttırır dropları falan. Ya da iyice fiyatı artar :) Bende bi miktar var. Satmıyorum uzun zamandır. bakalım nereye kadar yükselicek :)
  • goktugDGR G kullanıcısına yanıt
    İyi oynadığınızda hile diyenler elbette ki olacaktır yalnız oyunu yeni alanlar iyi oynuyorlarsa genelde hile oluyor -üstünüze alınmayın yanlış anlamayın durum malesef bu-.
  • Beyler bu envanterler ne işe yarıyor.
    Kasaların içindeki silahlar nişan almadan mı vuruyor rakibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzmodi

Beyler bu envanterler ne işe yarıyor.
    Kasaların içindeki silahlar nişan almadan mı vuruyor rakibi.

Yok sadece oyun içinde şekil. Bi artısı yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktugDGR

Selam arkadaşlar

Steam %50 indirimle bende cs go sahibi oldum oyun çok hoşuma gitti fakat bir sorun var hile kullanmadığım halde 2-3 kişi bana hile kullandığımı söyleyip seviyesizce konuştular ben kesinlikle hile falan kullanmıyorum öldüklerinde hile diye bağırıyorlar, bu adamlar yüzünden banlanma imkanım var mı ? Valla üzlürüm hesap giderse

hiç sıkıntı olmuyor arkadasım. Banada diyorlar ama hiç bişey olmuyor. öyle dediklerinde yav he he de geç.sinir oluyorlar.
  • Beyler herifin teki bugün geldi trade off la ak 47 ne (mavi laminat , blackstap dövme ) ) 10 $ veririm dedi. Bide yaninda tec-9 şehir dopat veririm dedi. Takas teklifi geldi solda ingilizce bisiler yaziodu 10.00 flan yaziodu ben de kabul ettim. Ak 47 gitti para da gelmedi dolandırıldim mi çözümü var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: harunkavasoglu

Beyler herifin teki bugün geldi trade off la ak 47 ne (mavi laminat , blackstap dövme ) ) 10 $ veririm dedi. Bide yaninda tec-9 şehir dopat veririm dedi. Takas teklifi geldi solda ingilizce bisiler yaziodu 10.00 flan yaziodu ben de kabul ettim. Ak 47 gitti para da gelmedi dolandırıldim mi çözümü var mi ?

Dolandirilmissin,destege basvur.Tabi o itemler simdiye ucmustur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

Beyler herifin teki bugün geldi trade off la ak 47 ne (mavi laminat , blackstap dövme ) ) 10 $ veririm dedi. Bide yaninda tec-9 şehir dopat veririm dedi. Takas teklifi geldi solda ingilizce bisiler yaziodu 10.00 flan yaziodu ben de kabul ettim. Ak 47 gitti para da gelmedi dolandırıldim mi çözümü var mi ?

aynen. keşke önce bi yazsaydın buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

aynen. keşke önce bi yazsaydın buraya

Burayi yeni gördüm kardeşim ya :( destege basvursam ne yapabilirler ?

• belki itemleri geri verebilirler ama çok zor yani =(
  • Neyse artık oynaya oynaya düşürmeye calisicaz :( ne sıklıkla düşüyor su oyun sonlarindaki silah. Kutu vs. Ve neye göre düşüyor rastgele mi ?

• quote:

Neyse artık oynaya oynaya düşürmeye calisicaz :( ne sıklıkla düşüyor su oyun sonlarindaki silah. Kutu vs. Ve neye göre düşüyor rastgele mi ?

aynen rastgele düşüo haftalık bi limiti var örneğin 5 tane. bu limit yanlış bilmiosam perşembe günü sıfırlanıo.
  • quote:

quote:

Neyse artık oynaya oynaya düşürmeye calisicaz :( ne sıklıkla düşüyor su oyun sonlarindaki silah. Kutu vs. Ve neye göre düşüyor rastgele mi ?

aynen rastgele düşüo haftalık bi limiti var örneğin 5 tane. bu limit yanlış bilmiosam perşembe günü sıfırlanıo.

Tamam teşekürler :)

• quote:

quote:

quote:

Tamam teşekürler :)

rica ederim =)
  • dün nip yine 30 dolar kaybettirince battı kayık yan gider gaza gelip bi 30 luk daha kutu açtım yine aynı sonuç 2 dolarlık bir item atsa yetecek

• Bu itemlar neye göre çıkıyor beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

dün nip yine 30 dolar kaybettirince battı kayık yan gider gaza gelip bi 30 luk daha kutu açtım yine aynı sonuç 2 dolarlık bir item atsa yetecek

Sen de yani,nasil şans varsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Bu itemlar neye göre çıkıyor beyler?

Tamamen şans.
  • Bende de aynı şans var. 10 tane falan açtım birdahada açmadım :) Şansıma güvendiğim yerde hep kaybediyorum. Biriktirip alıcaklarımı alıyorum daha iyi oluyor. Gerçi kutu açmanın zevkide ayrı :)
  • 0rk0 kullanıcısına yanıt
    sağol cevap için

son bir sorum daha var;

bazı oyunlarda sadece tabancayla kapışıyorsun.zevkli de oluyor

orda anlamadığım adam uzaktan bana nasıl headshot atıyor ?

bad company 2 de uzaktaki hedefi dürbünlü silahlar ile kafasının azcık üstüne mermi atınca direk kafsına gidiyordu.bunda da buna benzer mi birşey yapıyorlar acaba..?
  • 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.