Şimdi Ara

Counter Strike Global Offensive [2012 Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
8.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsollara da gelir ama umarım DLC diye ücret talep etmezler.
  • Klavye ye gerek yok. Sadece mouse var ama ve yanında controller veriliyor. Split Fish'in var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Nasıl 4 gün önce aldın?Pluscılar alabiliyormu şimdi?

US PSN'den pre-order ile aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Steam'de yazana göre oyun da Türkçe dil desteği de var görünüyor.

Konsollara gelir mi dersiniz Türkçe dil desteği ?

Hocam o bir şey değil ya steambuhar yapıyor valve oyunlarının hepsi Türkçe zaten ama menüleri. Hl2 misal ekip tarafından yapıldı.Menüleri hepsinin Türkçe dota 2, cs go , çıkmadanda Türkçeydi betadayım ben :)
    Konsola gelmez.PS3 sürümü steam destekliyse belki ama sanmam.Mod desteğide zor arkadaşlar o mod 25 kişi destekliyor oyunun full konsol 16 kişi zor yani. pc'de zevki çıkar bence
  • 8 saat sonra Steam'de oyun açılacak. O zamana oynarım artık. Türkçe menü olması çok iyi oldu.
  • quote:

8 saat sonra Steam'de oyun açılacak. O zamana oynarım artık. Türkçe menü olması çok iyi oldu.

Abi menüyü napıcan yav :) BETASINI çok oynadım ben almak konuısunda şüpheliyim hiç bir farkı yok betadan
  • 4 gun once preorder yaptim,plus tan 3 dolar indirimli.Eve gidince denerim,bayramda bile çalışıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

8 saat sonra Steam'de oyun açılacak. O zamana oynarım artık. Türkçe menü olması çok iyi oldu.

Abi menüyü napıcan yav :) BETASINI çok oynadım ben almak konuısunda şüpheliyim hiç bir farkı yok betadan

Steam'den aldım oyunu. 5 saat sonraya açılmasını bekliyorum.

İzlenimlerimi paylaşıcam konuda.
  • Selamlar. Ben de az önce aldım oyunu. Kütüphaneye oyunun kendisi ve betası eklendi. Ancak 5 saat sonra açılacak olduğu için acaba diyorum şimdi betasını yükleyip oynamaya başlasam 5 saat sonra bi de normalini mi indirmek zorunda kalacağım?
  • Ya steam den alanlar buraya niye yaziyor? Gitsin pc vs bolumune yazsin. Bu sirada oyun hala tr psn de yok:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Counter Strike GO trophy listesi:

http://www.yourgamercards.net/games/view/1473-csgo

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

Ya steam den alanlar buraya niye yaziyor? Gitsin pc vs bolumune yazsin. Bu sirada oyun hala tr psn de yok:(

Sakin ol :) . PS3'te de steam destekli olacak zaten oyun steam candır canandır psn ile steam kardeştir . buda böyle biline '
  • Eve geldim oyun hala preorder yaziyor.

• Oynayan varmı oyunu? Varsa o değerli yorumunu alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Eve geldim oyun hala preorder yaziyor.

benim UK hesapta hiç birşey gözükmüyor
  • Oyun cikti,indirdim,kurdum.simdi basliyorum.

• Edit cift msj.

Orta okuldayken e oynardik,saka maka nErdeyse 15 sene oldu,ilk oynadigimiz zamandan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 21 Ağustos 2012; 23:41:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Edit cift msj.

Orta okuldayken e oynardik,saka maka nErdeyse 15 sene oldu,ilk oynadigimiz zamandan.

Hocam psn hangi ülke bende yok.UK ve TR
  • Oyun dehşet olmuş. Çok güzel maçlar çıkıyor. Birkaç maç sonra oyuna alıştım.

PC'den bir SS:

Counter Strike Global Offensive  [2012 Ana Konu]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.