Şimdi Ara

Counter Strike Global Offensive [2012 Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
8.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika serverlarına bağlantımız yavaş oluyor ama ingiliz serverları avrupada olduğundan daha hızlı bağlanabiliyoruz. o yüzden bizde ingilteredeki gibi pal oyunlar kullanıyoruz. TR'den almışsın UK'dan almışsın farketmez ama US'dan aldığında illaki ping bakımından farkedecektir.
  • Ps3'te klavye ve mouse ile oynayanlar olursa mutlaka bilgilendirme yapsın. Performans Pc ile aynı mı yoksa aim'de sensitive sorunları yaşanabiliyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

Hocam supersin vallahi

Birkac sorum daha olacakti.

Oyun kac gb
    Turkcemi ?
    Bende kablosuz klavye seti var. Tam uyum saglarmi yani ayarli yapmak zormu ve tepkimesi pc ile aynimi - lag olayi cod kadar varmi ( host sacmaligi gibi ) ?

2298 MB. Türkçe değil. Kablosuz klavye seti çalışmayabilir çünkü genelde bu tür cihazlar için driver yüklemek gerekiyor. Ben logitech marka kablolu klavye ve 10-15 TL'lık A4 marka mouse ise sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Lag biraz var ama CoD'daki gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Ps3'te klavye ve mouse ile oynayanlar olursa mutlaka bilgilendirme yapsın. Performans Pc ile aynı mı yoksa aim'de sensitive sorunları yaşanabiliyormu ?

PC ile aynı. En ince ayarları bile kolayca yapabiliyorsun. (Tuş ataması, hassasiyet vs.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Ps3'te klavye ve mouse ile oynayanlar olursa mutlaka bilgilendirme yapsın. Performans Pc ile aynı mı yoksa aim'de sensitive sorunları yaşanabiliyormu ?

PC ile aynı. En ince ayarları bile kolayca yapabiliyorsun. (Tuş ataması, hassasiyet vs.)

Bilgi için sağol dostum.
  • Bendeki set I internette rahatca kullana biliyorum msj larda ve menu de dahil olmak uzere insallah oyunda cilisir.

Eyvallah hocam sagolasin.

Tr ye geldimi oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa'ya bu hafta da gelmiyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Tr oymanın hiç bir avantajı yok. Çünkü oyunu Türklerle oynamıyorsunuz, yani mutlaka vardır ama genel olarak ingilizce oynamakta yarar var.

Steam'den aldım izlenenimlerim şöyle; Fena değil ama eksikleri var. Sniper rifle dışında hiç bir silah ile zoom yapılamıyor. Oyunda buglar mevcut tabi bazen oyunda takılmalar oluyor.

Lan kantır bu ne zoomu zaten öyle olsa oynanmaz cs mi len :D

Öyleymiş ama neyse oynatıyor kendini kerate. Ama Update şart.

• oyunu herhangi bir platformda alan oynayan forumdaş(lar) bi kaç SS koysada gözümüz gönlümüz açılsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avery

Avrupa'ya bu hafta da gelmiyor oyun.

Evet fakat büyük tepki var.Belki gelebilir henüz güncellenmedi Store.

http://blog.eu.playstation.com/2012/08/22/heads-up-game-store-update-22nd-august-2012/
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

oyunu herhangi bir platformda alan oynayan forumdaş(lar) bi kaç SS koysada gözümüz gönlümüz açılsa

Steam'de ve XBOX360'da oynuyorum.

PC grafikleri muazzam fakat aynı şeyi konsol sürümü için söyleyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

oyunu herhangi bir platformda alan oynayan forumdaş(lar) bi kaç SS koysada gözümüz gönlümüz açılsa

PC de ekran kartı etkisi desekmi buna?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

PC de ekran kartı etkisi desekmi buna?

Aynen öyle. Hem laptop'da oynuyorum hem desktop PC'de. Konsollarda ki grafik resmen çöp ama oyun eğlenceli. Alınabilir(ki) gelecek ay XBOX360 için almayı düşünüyorum.

• Oynayan bir arkadas var ona bu sorum,değer mi 14 dolar'a pc için yoksa source ile cok bir fark yok mu?

Edit:Ozur dilerim ps3 konusuymus ama yinede oynamıs arkadas bilgi almak için sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bouche -- 22 Ağustos 2012; 19:57:45 >
  • Oyunu US Psn üzerinden aldım oynanış açısından bence iyi gibi yani başka oyunlar için 15 $ DLC paketleri için verilirken CS için her zaman ucuz bence bu fiyat. Başlarda dualshock ile oynamak cidden zor geliyor yani yıllardan beri klavye mouse'a alışmış bir oyuncu kitlesi olarak biraz sabretmemiz gerekiyor. Şimdilik oyuna giren pek oyuncu yok 2-3 kişi ile beraber oynuyoruz gerisi hep bot ama bence ilerleyen zamanlarda oyuncuların dolup taşıcağını düşünüyorum.
  • Sourceden bi farkı yok beyler almayın sakın paranıza yazık....
  • Videolara bakıyorumda baya canım çekti ya Yıllardır oynamam Counter şu an deli gibi oynayasım var gelsin bir an önce TR psn'e.

• bu oyun konsolda oynanmaz beyler steamden satin alin ben bugün aldim oyun sahane olmus...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musculation

bu oyun konsolda oynanmaz beyler steamden satin alin ben bugün aldim oyun sahane olmus...

ps3'e klavye takabiliyorsun maus'ta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musculation

bu oyun konsolda oynanmaz beyler steamden satin alin ben bugün aldim oyun sahane olmus...

Klavye-Mouse desteği var ya pc ile aynı bi farkı kalmıyor. Bende ilk pc'ye almayı düşünüyordum ama klavye-mouse olayı fikrimi değiştirdi + tüm arkadaşlarım ps3'te. Pc'ye alsam tanıdık kimse yok
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.