Şimdi Ara

Çorum’da Kiki Challenge yapan sürücüye ceza!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şoförün arabadan inip Drake-In My Feelings şarkısı eşliğinde dans ettiği bu akım, tehlikeli olduğu gerekçesiyle yurtdışında bazı ülkelerde yasaklandı. Amerika, Malezya, İspanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirliği polisleri dansın tehlikesine karşı halkı uyaran açıklamalarda bulundu. Hindistan’da polis tarafından yayınlanan videoda Kiki Challenge yapan sürücünün direğe çarptığı ve aracın kendi halinde seyrettiği bir video paylaşıldı. Mısır’da ve Kuveyt’de akım yasaklandı. Ürdün’de ve BAE’de sürücüler tutuklandı, araçlarına el konuldu.

Çorum’da ceza

Ülkemizi uzun zamandır etkisi altına alan Kiki Challenge için ilk kez ceza kesildi. Çorum’da kamera ile yapılan denetimde Kiki Challenge yapan sürücülere trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan cezai işlem uygulandı.

Çorum Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada “2018 yılında 1104 sürücü hakkında yasal işlem yapıldı. Özellikle son zamanlarda sosyal medyada da sıkça yer alan, seyir halindeki araçtan inip cep telefonu ile çekim yapan sürücüler, drift yapan araçlar, emniyet kemeri kullanmayan sürücüler ile seyir halinde cep telefonu kullanımı kural ihlali yapan sürücüler tespit edilerek haklarında gerekli yasal işlem yapılmıştır." ifadelerine yer verildi.

Kiki Challenge akımına cezai yaptırım kararı, diğer şehirlerde de uygulanabilir. Akıma uyayım derken can ve mal kaybına uğramamak adına dikkatli olmak gerek.

• Ülkede güzel şeyler de oluyor

• Çorum ve kiki çelınç...Allahım aklımı koru..
  • Kendimi nedense bu yüzyıla ait olarak hissetmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerde boş işler var özeniyorlar polise helal olsun görmemezlikten gelmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ehliyetleri alınsın bence. çok tehlikeli bir davranış hatta magandalar yapsa kıyamet kopardı tikiler yapınca moda oluyor challenge oluyor. Bir de fallin star mı ne çıkarmışlar salaklık sınırların zorluyor millet
  • Sosyal medya ile nasıl toplum mühendisliği yapılır ve kitleler kontrol edilir...

İşte örneği budur.

• boş işler, insanlar sosyal medyada her gördüğünü yapmak zorundaymış gibi hissediyor galiba
  • Bırakın yapsınlar. Doğal seçilimi engelleyip durmayın...

• Kiki do you leblebi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğal seleksiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedn -- 21 Eylül 2018; 21:3:57 >
  • Yeni akım yere düşme challenge

• leblebi çelınç yapaydılar kiki onların neyine yerli ve milli leblebi varken.
  • Neden insanlığın bu dönemini yaşamak zorundayım ? 70 yıl önce doğsaydım keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiplere bak, izlerken ben utandım.

• Tiki challenge olarak algılamış olabilir
  • Keşke şunu yapan her gerizekalıya araba çarpsa, hatta arabam olsa yolda giderken baktım bi tanesi yapıyor hemen ezerim, nasıl olsa bu durumda hukuk benden yana olur

Not: ezmekte ciddiyim şakam yok bu tür ahmaklara yaşam hakkı tanımam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerizekalı olduğu için de ceza kesilmeli

• çorumdaki fotoğraftan anladığım kadarıyla emniyet müdürlüğünün karşısındaki fuar alanı, geniş boş bir alan, trafiğe de kapalı, trafiğe kapalı alanda trafiği tehlikeye sokmaktan ceza mı kesmişler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.