Şimdi Ara

Corsair Yeni Sıvı Soğutma Kitleri H110i GT/H100i GTX/H80i GT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
4
Favori
10.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam I7 4790K için pompa sesi vs. sorunlary yaratmayan hava ve syvy so?utma önerir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_3B_x -- 7 Ocak 2015; 21:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_3B_x

Hocam I7 4790K için pompa sesi vs. sorunlary yaratmayan hava ve syvy so?utma önerir misin?

çok acelen yoksa h110i gt çıkacak h110 dan 5 derece daha serin çalışacakmış.

• H110i GT büyük ihtimal haftaya elime geçer. İncelemesini yapacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Hocam yaza almayı düşünüyordum h100i yi şimdi bu çıktı bunu alırım artık. Tabii 500 liradan yüksek bir fiyatla girmezse türkiyeye.
  • Arkadaşlar ben h100 kullanıyorum, konunun ilk mesajlarında bu modelin sorunlu olduğu söylenmiş, acaba ne gibi sorunları var bu modelin?

Çünkü ben kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmadım da

Bir de acaba bu modelden h110i gt'ye geçmeye değer mi ne dersiniz?

İşlemci olarak şu anda amd 8150 kullanıyorum intelin 14nm masaüstü işlemcileri çıkınca da onlara geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Arkadaşlar ben h100 kullanıyorum, konunun ilk mesajlarında bu modelin sorunlu olduğu söylenmiş, acaba ne gibi sorunları var bu modelin?

Çünkü ben kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmadım da

Bir de acaba bu modelden h110i gt'ye geçmeye değer mi ne dersiniz?

İşlemci olarak şu anda amd 8150 kullanıyorum intelin 14nm masaüstü işlemcileri çıkınca da onlara geçeceğim.

Pompayla ilgili ses sorunları vardı. Ayrıca kullanıcılar montaj kitiyle ilgili sorun olduğunu da söylüyor. Montaj sırasında taban tam temas etmediği için ısı tam olarak iletilemiyormuş. Pompa sorununu devir düşültülerek, montaj sorunu da araya pul atılarak halledilmiştir.

Aldığınız sonuçlardan memnunsanız, yüksek voltaj değerleriyle hız aşırtma yapmıyorsanız geçmenize gerek yok.

H80i GT incelemesi çıkmış

http://www.hardwareheaven.com/content/reviews/cooling/53648/corsair-h80i-gt-review
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar ben şahsen musluğun yanına soba kurdum yandan gelen sıcaklıkla elimi mis gibi yıkıyorum.
    not:banyonun yanına da soba kurmayı düşünüyorum bildiğiniz ucuz bir marka var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heri keyn

Arkadaşlar ben şahsen musluğun yanına soba kurdum yandan gelen sıcaklıkla elimi mis gibi yıkıyorum.
    not:banyonun yanına da soba kurmayı düşünüyorum bildiğiniz ucuz bir marka var mı?

Philips var dostum

• Türkiyede satış yapan mağazalar varmı ?

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Henüz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Henüz yok.

Teşekkür ederim.

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bu ürünü mü önerirsiniz yoksa H110'u mu? H110 TR'de 162,99 $ + Kdv bu ürün H110'dan daha mı ucuz olacak? Ürünün TR'ye geliş tarihi ile ilgili bir bilginiz veya tahmininiz mevcut mudur?
  • çok pahalı ve hava soğutma değeri alıyor.nh14 ile aynı değer alması iyi değil.
  • Bu sıvı sogutmada cpu sogutucusunda led varmı acaba gtx modelinde var biliyomda

• Hocam 5930k'lı sistem topluyorum sizinde fikrinize danışmak istiyorum kasam sizinde incelemesini yaptığınız aerocool gts black edition modeli sıvı soğutma konusunda kararsız kaldım h110i gtx almak istiyorum fakat radyatörü kasaya monte ederken problem çıkarırmı diye tereddüte kaldım gerçi kasanın incelemesinde behsetmişsiniz üst tarafa 2 tane 120mm veya 140mm fan takılabilir diye ben yinede sormak istiyorum 110i gtx alırsam kasaya montaj sırasında sıkıntı yaşarmıyım ve 100igtx ve 110igtx arasında soğutma ve sessizlik açısından ne kadar fark olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyan82 -- 16 Temmuz 2015; 13:00:53 >
  • ziyan82 kullanıcısına yanıt
    bu gtx leri yurt dışından mı sipariş ediyorsunuz? bildiğim kadarıyla tr ye gelmedi daha gtx ler
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    yurt dışından getirtip satan arkadaşlar var forumdan satılık h110 veya h 100 diye aratırsan çıkar karşına ayrıca sahibinden.com üzerindende aratabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.