Şimdi Ara

Corsair Void Elite Surround Premium 7.1 Surround Kulaklık CA-9011206-EU 999 TL Hepsiburada içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/corsair-void-elite-surround-premium-7-1-surround-kulaklik-ca-9011206-eu-p-HBV00000Y8AS1

Fiyat iyi, gaming gecesinde vs bu fiyatlara düşüyor ama kullanacak olan için şimdi al şubatta ödemeye başla gibi kampanyalara dahil.

• 4 yıldır Corsair Void pro kullanıyorum o kadar para etmez mikrofonu iyi değil sesi yüksek değil padleri 2 yıldan sonra düşmeye başladı 2-3 ayda bir silikonla tutturup öyle kullanıyorum kasası acayıp sağlam alüminyum sanırım zaten biraz ağır

https://www.hepsiburada.com/cooler-master-ch321-usb-ses-kartli-mikrofonlu-rgb-oyuncu-kulakligi-7-1-p-HBCV00002DSW9R

bu kulaklığımda 2. kulaklığım malzeme kalitesi iyi olmasada ses kalitesi ve mikrofonu corsairden daha iyi

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

2 yıldır Void Elite kullanıyorum ve dediklerinize hiç katılmıyorum.

Kulaklığın mikrofonunu RODE NT ile falan karşılaştırıyorsunuz heralde. Çünkü oyuncu kulaklıkları arasında mikrofonu en iyi olan kulaklık diyebilirim.

(Sennheiser'ların mikrofon kalitesini bilmemekle birlikte...) HyperX zaten çöp, G Pro X fena değil denebilir.

Kafa bandı süngeri dahil 2 kere çıkartıp yıkadım kullandığım süre zarfında bana mısın demediler. Sünger de dağılmadı.

Onun haricinde kulaklıkla ilgili yorumum; FPS oyuncusu iseniz ayak seslerini duymakta biraz güçlük çekebilirsiniz. Beni bassları da tatmin etmedi. iCUE programı tam dayaklık bir program. Baş edemedim programsız kullanıyorum.

• takribi 5-6 yıldır hem elite olanı hemde elite pro olanı kullandım (ikisi de wifi model).

mikrofonu her sesimi duyanın hayran olduğu bir kaliteye sahip.

padleri ne 3 yıl önce aldığımda ne de 5-6 senelik olanda düştü sapasağlamlar. kablolusu da en az kablosuz kadar kalitelidir.

Saatlerce de kullansanız aşırı rahatsız ettiği bir durumu yok. Büyük ve çelik iskelete sahip olması büyük avantaj

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.