Şimdi Ara

corsair vengeance series c70 vs 500r

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu iki kasa arasinda kaldim, psu olmayacak icinde hangisini tavsiye edersiniz..

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5305

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5302

ikisidi Şık guzel .. bir de bu kasalarin hangisinin cikis tarihi daha yeni

tesekkurler

• benim gonlum 500 r den yana baya kullanıslı diyorlar cooler masterlera da bakabilirsin
  • C70 tabii ki. Vatan %25 ile 270 Tl. Eksen de 290 Tl.Ben zamanında 11 fan takmıştım kasa içine.Toplam 17 fan mı ne vardı kasada

corsair vengeance series c70 vs 500r
  • peki bu kasalardan hangisi yeni nesil ?
  • Selamlar,

Yeni nesilden kastınız daha sonra hangisi çıktı ise, C70 daha yenidir. İkisinin de kullanışlılık anlamında sundukları oldukça fazla. Genel olarak tasarımını beğendiğinizi alabilirsiniz.
  • Ben alıcak olsam 500R beyaz olanını alırım .C70 te güzel kasa gösterişli ama ben sadelikten yanayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende iki kasa arasında çok düşündüm. hala da düşünüyorum:) konuyu takipteyim
  • C70 kraldir

• Her iki kasa da uzmez size hangisi cekici geliyorsa onu alin,sahsi fikrim C70 askeri yesil

• genel olarak inceledim ikisini de,

500r in bana gore avantaji, ondeki ledleri kapatabilmemiz ve fanlarin hizini ayarlayabilmek, bir de yan taraftaki 20 cm lik fan.

c70 ise, yan tarafinin pencereli olmasi, ve kasli bir kasa gibi durmasi, bildigim kadariyla c70 full metal.

her ikisinin de ic kullanilabilirlik, kalite ve hacmi ayni, su sogutma iicin ikiside ayni ozelliklerde.

galiba beyaz 500r alacagim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bellerephone -- 12 Eylül 2013; 13:24:12 >
  • bellerephone kullanıcısına yanıt
    evet beyler siparısı verdim sonunda.

carbide 500r beyaz da karar kildim sonunda.

diger parcalar msi z87 mpower max, i7 4770k\ 2*8gskill 1866 mhz ram
  • c70 in avantajı içi geniş istediğin şekilde dizayn et ve kablolar çok rahatca saklanıyor

500r ise biraz daha iyi soğutma saplıyor sanırım ama soğutma diyince CM bir kasa almak en mantıklısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.