4

Çavuş
28 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar 450 - 500 lira arası 2. elde olabilir dslr like makine tavsiyesi bekliyorum hatta aranızda satan varsa pm de atabilir canon sx130 demeyin hiç cazip gelmiyor nedendir bende çözemedim ama çok itici bi makine :)

HS20EXR - HS10-Sx200 tarzı makine olursa daha iyi olur yani manuel zoom elle ayarlanabilir focus tarzı düğme ile değil
Merhaba arkadaşlar haziran ortasında tatil düşünüyoruz 3-5 gün urla veyahut çeşmede denize yakın uygun konaklıyabileceğimiz yer tavsiyelerinizi bkliyorum
Merhaba arkadaşlar kablo sleev işine giriştim ama bu sata power kablosunu nasıl sökücez ?Psudan sürücüye giden kabloyu?
Elimde Asas İçin 7-8 mana minor basan blackbox bulunmakda pedal diyelim capslock tuşu ile açıp kapatılanlardan oyunu bırakalı çok oldu öylece duruyor bende satayım elime nakit geçsin dedim fiyatım 30 lira
Önce Havale Sonra Kargo. Kargo Alıcıdan
Başlıkda belirttiğim aralıklarda psu alıcam 220 lira bütcem var ama psu moduler yapıda ve 80+ olmasına tercihimdir ona göre link verirseniz güzel olur
Arkadaşlar Fan Kontrolcü Alıcam Ama Kararsızım Bütçem Max 70TL Güzel Bi Fan Kontrol Edinmek İstiyorum Önerilerinizi Bekliyorum
İoniada Orc 80 Rogue Satılıktır Char Asasdır Tüm Skilleri Açıktır 70 Fs +7 80 Görev Halinde
Balıkesir İçi Yüzyüze Veyahut Güvenen Olursa Hesabıma Havale Yöntemi İle Tüm Bilgileri Mevcuttur Esn Kodları Dahil
Altan_kiss@hotmail.com
Arkadaşlar yeni bir dvd-rw aldım makina görüo çalışıo falan ama cd okumuyor ne yapmam lazım yardım edermisnz? hiç bi cd okumuyor
Arkadaşlar yeni bi dvd-rw aldım biosdan falan tanıttım çalışıyor ama hiç bi cd yi okumuyor sorun ne olabilir nasıl çözebilirim yardım ederseniz çok mutlu edersiniz uraşıyorum kaç gündür ama tık yok hala
Arkadaşlar Sıvı Soğutma Almak İstiyorum Ama Bütcem Az 200 Gibi Bişey Var Bigwater 745 Mi Tavsiye Edersiniz Corsair H50 Mi?
Yorumlarınız Çok Önemli Karar Veremedim Çünkü
Hakkında
Meslek: CNC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 250
İkinci El Bölümü Mesajları: 145
Konularının görüntülenme sayısı: 37.027 (Bu ay: 249)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.