Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
7
Favori
35.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar carbide 300r ile hemen hemen ayni olan kasa varmi bu obsidian serisinde geçeceğimden değil merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Arada kaynamış hemen ekliyorum.
  • İyi günler hocam bende 750D sahibiyim benide listeye eklersen sevinirim

@_Dominic_Toretto_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Arslan -- 11 Nisan 2014; 11:35:15 >
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Bu arada üstad ben o anakartı aldım. ve birkaç sarı anakart bağlama (yükseltme de denebilir) vida ile çoko kolay sorunsuz taktım...
    Bunu haber vereyim dedim... Alacaksan çok kolay bir çözümüvar kasaya maximus vi formulanın montajının...
    Hiç dert edilecek birşey değilmiş.
    Burdan yazdımm ki 750d ile birlikte asus mximus vi formula anakart alacaklara bir yol göstermiş olalım... Bu haftasonu bir daha söküp bazı ayrıntıları düzenleme yapmam gerek... Kasayı sökünce resmini ekleyecem
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam
  • Ali Arslan kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum, başka söylediği halde eklenmeyen varsa lütfen belirtsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: karahan_1900

Bu arada değişmiş olması gerçekten iyi haber senin için. Ben Vatan oın değiştireceğini pek sanmıyordum hele ki sonradan götürdüğünde...

Onu yqpmayi dusunuyorum cok olmasada ara ara resim cekerim. Aslinda degisim olmayacakti garantiye gidecekti sansa degisim oldu orada bir kisi cikinca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Ben hala düşünüyorum. Anakart üzerinde ne yazık ki Firewire yok. Ben de harici ses kartımı Firewire olarak kullanıyorum. PCIex bir Firewire kart alınabilir tabi, hel az daha bekleyeyim. Ama kartın kasada sorun çıkartmaması güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Bilgilendirme için teşekkürler. Ben hala düşünüyorum. Anakart üzerinde ne yazık ki Firewire yok. Ben de harici ses kartımı Firewire olarak kullanıyorum. PCIex bir Firewire kart alınabilir tabi, hel az daha bekleyeyim. Ama kartın kasada sorun çıkartmaması güzel :)

Bence senin anakart değişim zamanın gelmiş. Bir kaç aya alırsın... Ama ben bu anakartı sıvı sığutma yapacaksan kesinlikle öneririm. Ama anladığım kadarıyla sen f/p ürünlerini daha çok isteyen birisin. O yüzden sana maximus vi Hero yu öneririm kesinlikle... Aynı özellikler var ama biraz kısılmış hali bu bendekinin...
  • Herkese Selam.

Acaba yeni Obsidian 450D Türkiyeye nezaman gelir.
  • can1nac C kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Obsidian 450D'nin Haziran ayı gibi gelmesi bekleniyor.
  • can1nac C kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı çıkış tarihi 30 Mayıs, tahminim Temmuz’dan önce bizde zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Benide ekler misiniz ? 900D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathAnqeLs -- 11 Nisan 2014; 16:30:26 >
  • DeathAnqeLs kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • DeathAnqeLs kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Temmuza sarkmasın :)
    Teşekkürler. İmza çalışmalarınızı bekliyoruz.
    Herhangi bir aksaklık yaşanmazsa 450D, 730T ve 760T kasaları Haziran ayı içersinde gelecek.
  • VI HERO 750D içinde çok küçük kalır.ATX anakartlar bile küçük gözüküyor.
    @karahan_1900

Sana tavsiyem 16 fazlı MSI MPOWER veya 20 fazlı MSI MPOWER MAX.
    VI FORMULA inceledim.Arkadaşın dediği gibi sıvı soğutma için çok güzel bir anakart.Fakat fiyatı ortada. VI EXTREME kullandım.Onun fiyatı zaten göklerden inmiyor.Şuan MPOWER kullanıyorum.ROG anakarttan oc konusunda hiç bir farkı yok.Analog ses daha kaliteli.Audio Boost var.Gözüme daha şık geliyor.Hem fiyatı ROG anakartlar gibi pahalı da değil.16 fazlı model ile 20 fazlı model arasında yaklaşık 20 lira gibi bir fark var.Almışken 20 fazlı olanını almanı öneririm.
    @cybernoid
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.