Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
7
Favori
35.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arada kaynamıştır ekledim :)
  • Ekleyiniz hocam benide. 750D ve 860i'yi almis bulunuuorum :

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAKAZLI

Ekleyiniz hocam benide. 750D ve 860i'yi almis bulunuuorum :

Hayırlı olsun,bakıyorumda extrem ürünler alıyorsunuz😀

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2227
    Bu nasıl?

Akasaya bulaşmam dedin bende vazgeçtim :)
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Yillardir kullaniyorum, hicbir sorun yasamadim Tamamen gücü kesme özelligi yok
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Zalman ı yıllardır kullanıyorsun sanırım.Yoksa Akasa yı mı?

Önerebileceğin başka bir kontrolcü varsa alayım :)
    Tamamen gücü kesmesine gerek yok.Minmum ayarda fanlar ses yapmasın bana yeter :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

quote:

Orijinalden alıntı: FAKAZLI

Ekleyiniz hocam benide. 750D ve 860i'yi almis bulunuuorum :

Hayırlı olsun,bakıyorumda extrem ürünler alıyorsunuz😀

Saol abim, senin anakart ve ramden sonra yarında inşallah Asus Titan'ımda gelmiş olucak :D
    Zalmani kullaniyorum. 6 kanal yeter ve öyle lcd falan filan gerekmez dersen bence cok iyi bir ürünBulabilirsen ayni tarzda olan asagidaki ürünü de alabilirsin

http://www.lamptron.com/product/controllers/fc8/
    Minimum 8 fan kontrol eden cihaz lazım.Kasamda aktif 8 fan çalışacak.İsteğe bağlı 2 fan daha eklerim.10 fan kontrol edebilen cihaz var mı?
    Yada şu ürün daha çok fan kontrol etmemi sağlar mı?http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/fan-kontrolcu/akasa-besli-pwm-fan-coklayici-flexa-kablo.html
  • 900D kullanıyorum. Yakında sıvı soğutma kuracağım. ;)
    Yukarda verdigim her bir kanala 30Watt a kadar güc saglayabiliyor. Yani her bir kanala birden fazla fan baglayabilirsiniz. Tabi bunun icin coklayici kablo gerekiyor. Linkini verdiginiz ürün ile fan controller olmadan bios üzerinden fanlarinizin hizlarini kontrol edebilirsiniz. Aslinda gayet güzel bir ürün
    Linkini verdiğiniz ürün Türkiye de mevcutmu?
    Hicbir bilgim yok hocam, o sebeple bulabilirseniz yazdim
    Zalman ile Akasa arasında kaldım.Arada fark var mıdır?
    Zira AKASA daha uygun fiyatta..
    Akasa tasarım olarakta güzel. Ben kullanıyorum ve memnunum.
    Bu tip seylere fazla para vermenin anlami yok. Bence Akasa iyi bir secim olabilir. Simdi alacak olsam Akasa alirdim (daha ucuz oldugu icin), her ne kadar Zalman beni bu üründe hic üzmemis olsa da. Bu arada bendeki zalmani da 2. el almistim zatenGereksiz gibi gözükse de Akasa da fanlari tamamen durdurabiliyorsunuz, en azindan sitesinde öyle yaziyor

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]
  • Uzun zamandır bahsetmek istediğim bir konuyu çeşitli nedenlerle erteledim. Bugün bir fırsat doğdu hemen bilgi vereyim istedim.

Bir 350D kullanıcısı olarak en çok şiakyet ettiğim noktalar şeffaf pencerenin çok çabuk çiziliyor oluşu ve üst havalandırmadan ciddi biçimde toz giriyor oluşuydu.

Üst panelde radyatör vs. takılı değilse bu kısımdan ciddi manada toz giriyor ve ses normalinden daha fazla dışarı çıkıyor. Buna kendimce yöntem geliştirdim.
    Bunu sizinle paylaşayım belki aynı dertten muzdarip olanlar vardır.

Bulduğum özel hava geçiren bir kumaş türünün dört tarafını yapışkan magnetler ile çevreledim ve pratik bir sök-tak filtre oldu. Gerçekten çok kullanışlı ve toz konusunda çok iş görür durumda.

Diğer bir konu ise çok kolay çizilen şeffaf kapak. Bunun için bir çözüm yok. Gerçekten çok dikkatli kullanmak gerekiyor.
    Fakat çizikler rahatsız edecek düzeydeyse ve garantiniz devam ediyorsa Corsair'den yardım talep edebilirsiniz.
    Benim kasamdaki çizikler çok göze batıyordu. Bu nedenle Corsair ile irtibata geçtim. Hem yan şeffaf panel, hemde yanlışlıkla tornavidayla çizdiğim ön panel için.
    İletişime geçtikten 3 gün sonra parçalar elime ulaştı. Kargo, yedek parça ücreti vs. ödemedim. Gerçekten Corsair bu konuda harika bir hassasiyete sahip.

BONUS: Son olarak elimde 4 aylık, faturalı 2 Xigmatek XLF 140MM Beyaz Led fan ve 1 adet Xigmatek 120MM ledsiz fan var. ALmak isteyen olursa 50 liraya hepsini vereceğim. Tertemiz durumdalar.

Sevgiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Bu tip seylere fazla para vermenin anlami yok. Bence Akasa iyi bir secim olabilir. Simdi alacak olsam Akasa alirdim (daha ucuz oldugu icin), her ne kadar Zalman beni bu üründe hic üzmemis olsa da. Bu arada bendeki zalmani da 2. el almistim zatenGereksiz gibi gözükse de Akasa da fanlari tamamen durdurabiliyorsunuz, en azindan sitesinde öyle yaziyor

Akasayi dun 350d ye taktim sıkıntısı yok kullanisli fanlar tamemen duruyor

• Zamanında söylemiştim bu konuda alıcam diye sonunda micro-atx sevdalısı olarak Obsidian 350D'me kavuşarak aranıza katılmış bulunmaktayım.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.