Şimdi Ara

CORSAIR iCUE SP140 102₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
8.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yanıyor
  • Giriş egzoz kullanımına çok uygun değil deniyor alınır mı?

• https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-ll120-3x120mm-dual-light-loop-rgb-led-pwm-fan.html#genel-bakis

3'lü seti kontrolcüsüyle birlikte 526₺ ama sadece mağazarlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1905ali

Giriş egzoz kullanımına çok uygun değil deniyor alınır mı?

her turlu alınır ben kullamnıyorum. yakında teklisini 240 tl ye almıstım. 3 fan + kontrolcu bedava

• 62cfm arkadaşlar, egzoz için yeter de artar isteyen intake olarak da alabilir çok güzel :)

• 4000x kasadan önce, egzoz fanı olarak alalım, kasa daha sonra alınır))
    Teşekkürler
  • Bu argb değil sanırım. Birde 3 tane alsak birbirine bağlanır mı anakartta o kadar soket olmuyor her zaman. Msi 100r kontrolcüsüyle çalışır mı vs vs bakmam lazım iyice yazdım Google a ama ne soket fotosu gördüm nede bilgi.

Edit: bitirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 20 Şubat 2021; 0:4:25 >
  • Lanet Olası Federal L kullanıcısına yanıt
    120mm hocam bu
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun hemşerim kaçırdım diye üzülmüştüm kaptım hemen  

• Bedava. Kasamız şenlensin biraz
  • Güle güle kullanın :)
  • O da bitti 😃 pazartesiye kalırsa mağazada aynı fiyatsa bakarız hem soketini görmüş oluruz
  • daquied kullanıcısına yanıt

2 li sette hub çıkıyor galiba. ben henüz kasayı almadım ama mag 100r almayı düşünüyorum nedir durum uyar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogami -- 20 Şubat 2021; 1:19:54 >
  • Pazartesi akşamı bakarım dediğim gibi hub çıkıyorsa bi ikili bide tek alırım. Bende 3 Adi fan var ses yapıyor biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 20 Şubat 2021; 1:32:9 >
  • Web'te stokta olmayanları telefonla mağazadan teslim sipariş verebiliyor muyuz? Yoksa pazartesi mağazaya mı gitmek lazım ?

• hocam gidip bakınca mutlaka bana da yazın olur mu  @Vatov telefon edin derim.

• daquied kullanıcısına yanıt

bence corsairler de çok sessiz değil, değerler hikaye hangi frekansta o desibeli verdiği de önemli, corsair fanlar pancar motoru gibi çalışıyor, 2 3 gün önce bu fırsatın bildirimi geldi fan aradığım şu günlerde vatanın linklerine tıklama zahmeti bile göstermedim öyle diyeyim bıktırdı beni,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 20 Şubat 2021; 2:35:18 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.