Şimdi Ara

CORSAIR H110 Sıvı Soğutma Tr'de İlk & Yeni Sistem Komple İnceleme (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
6
Favori
18.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [darkness13]

Yeni sistemin fotoğraflarınıda gönderirsin

Resimleri yakında ekerim şu an radyatörleri boyuyorum hatta :) nox blaze x2 kasanın boyamasi bitti zaten işlemci ile ram almam lazım bi onlar eksik kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim soğutucuya bi h110 kullanlar diye konu açsak nası olur arkadaşlar?
  • Ilk fotoğraf dostum :) daha tam istediğim gibi olmadı ama... ne yapalım zamanla...

http://forum.donanimhaber.com/m_81251045/f_//tm.htm#81251045
     CORSAIR H110 Sıvı Soğutma Tr'de İlk & Yeni Sistem Komple İnceleme CORSAIR H110 Sıvı Soğutma Tr'de İlk & Yeni Sistem Komple İnceleme CORSAIR H110 Sıvı Soğutma Tr'de İlk & Yeni Sistem Komple İnceleme

• moslevon kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar mı o? Süper olmuş dostum güzel günlerde kullanman dileğiyle, darısı 5'te 1'i kadar da olsa bizim başımıza Daha çok fotoğraf istliyoruz, Önden, monitörle, çevre ekipmanları takılı iken
  • Bugün inşallah yuklicem fotograflaarı. İnşallah darısı komple senin başına olsun :)
  • Yeni sisteme ilk adım olarak Lamptron FC5 V3 fan kontrolcü siparişi verdim. En ucuzundan başladım
  • Be onun fc6 611 modelinden 2 adet alicam sıvı soğutma sistemi için. .
    Bu çok fazla alana yayılmış bir sistem. Yani renkler çok güzel ama fazla geniş yer kaplamış.. Benım de aklımda artık custom sıvı sogutma var... Kasa çok büyük ve güzel olmuş. Malzemeleri nereden temin ettin? Ne kadar tutuyor ortalama
  • quote:

Yeni sisteme ilk adım olarak Lamptron FC5 V3 fan kontrolcü siparişi verdim. En ucuzundan başladım

v2 sini geçen gün sattım ben de... Şimdilik fazla geldi kullanmıyorum çünkü. Ama custom sıvı sogutmaya gecersem alırım tabı kı
  • Şimdilik öyle daha düzenlenmesi yapladı tam radyatörlere pleksiden bir kasa yapıcam ve ona oturtucam ve sonra kasanın arkasına yatar bi şekilde konumlandırıcam eski yerine gelecek yine kasa böyle durmicak...:) şu an sadece hani sistemi rahat kontrol edebileyim diye böyle koydum ...:):)

Sıvı soğutmaya sadece 2000 $ harcadım şu an şimdilik daha almam gereken parçalar var yani..:):) donanımlarda yaklaşık 8.000.tl yi buluyor ..:):)

Çok fena patladı kartlarım o yüzden parçalarım eksik kaldı daha radyatör 1 adet daha olacak 2 adet dediğim kontrolcü olacak sadece kontrolcüler ve rayatör vergiler kargo dahil 1200.tl ye mal olacak Ki daha diğer parçaları saymıyorum bile

ekran kartını değiştirip r9 290x almayı düşünüyorum ve onada blok takacağim sadece blok 130 $ yani şimdilik ekran kartıma soğutma yapmadım çünküblok bulunmuyor o yüzden bekliyorum yeni 290x lerin daha performanslı modellerinin çıkmasını yada diğer markalardan bakalım neler çkacak ona görealıcam..:):)

Şu an zaten oc bölümüne sistemin komple bi başlığını açıyorum.... link eklerim buraya ordan bi göz atarsın sende dostum..:):)

Ben custom sıvı soğutma kullanmayacağım için bu modeli aldım tipide çok hoşuma gitti. Kullanacağım sıvı soğutma en fazla aio senin H110 gibi olur yada daha iyi bir model çıkarsa ben alana kadar işte 4 fanlı filan kullanırsam çok işime yarar toplamda 10-12 fan için. Fanları istediğin devire hızlıca ayarlamak çok iyi ve benim çok sık kullandığım bir durum. Ayrıca fanlarda sıkıntı varsa tüm fanları tek tek çalıştırarak hangisi arızalı tespit edip onuda hemen değiştirebiliyorum. "Ama custom soğutma ve flowmeter pompa işi için senin alacağım model f/p olarak en iyisi ve kalitelisi, kendinden 3 kat pahalı modellerle aynı işi görüyor" Tırnak içindekiler kendi yorumum değil internetten okuduklarım.
  • Memnunmuydun, şu an kullandığın başka bir kontrolcü mü mevcut? İncelemeler hep olumlu tabi ama kullanıcı yorumları başka oluyor.
  • quote:

Memnunmuydun, şu an kullandığın başka bir kontrolcü mü mevcut? İncelemeler hep olumlu tabi ama kullanıcı yorumları başka oluyor.

Soyle gayet guzel gorunume sahip bi kontrolcu. Ama yanlis kullanimda devreleri yanabiliyor. Bence alinir. Gorsellik cok guzel.

• Yanlış kullanım derken
  • quote:

Yanlış kullanım derken

Renklendirme ve diger ozellikleri aktif etmek icin svicleri ters kullandigim icin devremin biri yandi lehim yaptim kullandim. Bunu demek istemistim. Aslinda benimki yanlis kyllanim icindi. Ama bunu yasadigimda bu kadar cabuk mu devre yanar demekten alamadim kendimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: karahan_1900

quote:

Yanlış kullanım derken

Renklendirme ve diger ozellikleri aktif etmek icin svicleri ters kullandigim icin devremin biri yandi lehim yaptim kullandim. Bunu demek istemistim. Aslinda benimki yanlis kyllanim icindi. Ama bunu yasadigimda bu kadar cabuk mu devre yanar demekten alamadim kendimi.

Bu versiyonda renk ve alarm ayarları öndeki düğmelerle yapılıyor öyle bir risk olmayacak. Ama dediğin gibi jumper değiştirmekle devre nasıl yanar ilginç. Lamptronla direk irtibata geçseydin keşke.

• Valla hic ugrasmadim. Lehimi kendim yaptim. Sorunsuz kullaniyordum. Sonradan vazgectim zaten. Cunku fanlarin hepsini anakartimdan kullanir olmustum. Fuzuli geldi sattim. Dedigin gibiyse cok iyi olur. Fiyat nedir. Eger ozel degilse?

• Cidden cok kaliteli ve guzel bi ürün. Forumda kullansn biride var ondanda fikir aldım zaten. Ben ilkbas o aquacomputerin kumandalı olanını aliyim dedim hani oda anakart üzerinden program ile falan kontrol ediyorsun ama gereksiz buldum 2 katı fiyat falan hiç gerek yok bence :)

Yeni sistemin konusunu suraya açtım bu arada. Resimleri yavaş yavaş up ediyorum :)

http://forum.donanimhaber.com/m_84803428/f_//tm.htm#84821787
  • quote:

Orijinalden alıntı: moslevon

Cidden cok kaliteli ve guzel bi ürün. Forumda kullansn biride var ondanda fikir aldım zaten. Ben ilkbas o aquacomputerin kumandalı olanını aliyim dedim hani oda anakart üzerinden program ile falan kontrol ediyorsun ama gereksiz buldum 2 katı fiyat falan hiç gerek yok bence :)

Yeni sistemin konusunu suraya açtım bu arada. Resimleri yavaş yavaş up ediyorum :)

http://forum.donanimhaber.com/m_84803428/f_//tm.htm#84821787
    kardeş konuya ve son haline baktım da ben de sadece bilgisayara bu kadar para yatırabilmek istiyorum ya.. içim gitti resmen.. utanmasam bisiklete 1 tur bineyim mi dermiş gibi birkaç saat oynayabilir miyim diyeceğim elinize sağlık güzel yapmışsınız.. güle güle kullanın..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.