Şimdi Ara

corsair 4000x (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
4
Favori
15.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LEON-X

icue'nin ilk sürümünü kullanıyorum diğer iki versiyonu sapıttırdı benim rgb'leri de o yüzden sildim ilk versiyonu kullanıyorum, eksik bir şeyini görmedim şuana kadar.

Hocam mesajınızı gördüm, biraz hort gibi olacak ama Corsair 4000x kasalı sistem topladım. Ancak ön panel cam.

Bende corsairden mesh ön panel talep etmek istiyorum. Rica etsem nasıl bir ticket açmalıyım. Rma olarak mı seçiyorum?

Sürecin sıkıntısız olması adına tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bar0n. kullanıcısına yanıt

Kardeşim merhaba, ben Corsair support adreslerinden birine yazmıştım ama mailleri temizlerken yazışmaları silmişim yanlışlıkla, yine satış sonrası RMA 'ya yazabilirsin, benden ürüne ait fatura, kutu üzerinde ki barkod ve modeli yazan etiketlerin görsellerini istemişlerdi, ön yazı olarakta mesh panelin buradan temin edilemediğini bu yüzden de satınalma yapamadığımı belirtmiştim, ona göre hızlı bir şekilde gönderdiler, geçmiş günler de yine buradan bir arkadaşımız da talep yapmıştı ona da geldi mesh paneli.

• LEON-X kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap için teşekkürler.Rma üzerinden talep açtım ama şuan Türkiye'ye kargoların durdurulduğu ve yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Bu durumun da ne zaman biteceğini bilmiyorlar. Sonuç başarısız maalesef neden böyle birşey yapmışlar anlamış değilim.

Sistemim de birden fazla Corsair ürünü kullanan birisi olarak üzüldüm açıkçası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bar0n. kullanıcısına yanıt

Malaesef bizde ki gümrük sorunlarından bıkmış adamlar bunun kolay kolay çözüleceğini de sanmıyorum...

Ancak şunu belirteyim, mesh panel sözü edilen şekilde ciddi bir sıcaklık düşüşüne neden olmadı en azından bende ki imza da yazan donanımlarla çok bir fark yaşamadım, cam panel varken de hava soğutma ile de kullanmıştım sistemimi ve özellikle ev güney cephe olduğu için tüm gün güneş alıyor aşırı sıcak oluyor, buna rağmen sorun olmadı, o yüzden kafana çok takma derim kardeşim  

Merhaba bende Lian-Li'den kasam için panel istemiştim. Türkiye'deki gümrük masraflarının bana ait olacağını belirterek fedex ile yolladılar gümrük ücreti 500 TL çıkmıştı. Bildiğimiz bir parça alüminyum panelden 500 TL vergi aldılar. Ürünün değeri yaklaşık 15 $ falandı. 18 $ vergi istediler. Bence Corsair'de bundan bıktı.

cevabınız için teşekkür ederim. Tecrübeleriniz beni rahatlattı. Evet sanırım çok gerekli bir şey değil.Bende sıcaklıkları izliyorum gayet iyi seviyede. Tekrar teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.