Şimdi Ara

corsair 4000x (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
4
Favori
15.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun kardeşim çok sevindim gelmesine güle güle kullancorsair 4000x 

• LEON-X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim soğutma için faydası olurmu bilmem ama görüntüsü çok değişti hoşuma gitti açıkcası 🙂🤝🏻 corsair 4000x

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt

Çok fazla bir şey bekleme bir kaç derece belki, en azından benim bileşenler de çok büyük bir fark olmadı, ses olayı da önemli olduğundan kasa fanları bende %40/45 arası çalışıyor max. hızda değiller, belki o hızlar da bir fark yaratabilir mesh panel.

• hem 4000x hem 4000d kullanıyorum, 4000x beyaz almıştım ama aldığımdaki heves kaçtı tekrar siyaha dönmek için 4000xteki fan ve kontrolcüyle, 4000d kullanmaya geçtim, çok güzel ve kaliteli kasalar , yalnız ön rgb fanlar yüksek hızlarda çok ses yapıyor, düşük hızlarda ses yok ama soğutmayı baya etkiliyor özellikle ekran kartını

• Bana icue programı kullanmayı bilen yardımcı olabilecek bi arkadaş lazım. İşin içinden çıkamadım bi rgb vardı o ayarı güncelleme sonrasında bir daha yapamadım. Nasıl oldu nereye gitti ne yaptım bilemedim. Aşağıdaki video daki gibi olacak ama yanıp sönmesini ayarlayamadım bi türlü

• Yok sanırım icue programından anlayan?

Ben sorunuzu anlayamadım, detaylı açıklar mısınız?

• Hocam video daki fanlar ın rgb leri yanarken alt fan dan başlayıp gererek sırası ile bi ambians şeklinde yanıyordu. Güncelleme geldi bir daha o ayarı bulamadım şuan atacağım foto daki gibi yanıyor

• skyline334 kullanıcısına yanıt

bu şekilde yanıyor hocam bir fanda her renk var seçeneklerin hepsini denedim bu yanan stil spiral rainbow başka modelleri denedim olmadı

• icue'nin ilk sürümünü kullanıyorum diğer iki versiyonu sapıttırdı benim rgb'leri de o yüzden sildim ilk versiyonu kullanıyorum, eksik bir şeyini görmedim şuana kadar.

corsair 4000x
  • teşekkürler hocam. peki fanları seçerken 8led li olanı mı seçiyoruz model belirtmek için corsair icue 4000x rgb üzerinde gelen fanların cinsi ? ona göre aydınlatma seçenekleri çıkıyor sanırım . internette hiç detaylı br kullanım veya açıklama yok bu uygulamanın nasıl kullanıldığı ile alakalı . o yuzden çok karmaşık geldi bana

Evet hocam sp elite yani 8 ledlileri seçiyoruz

• merhaba 4000x ve içinde cx750f psu versiyon kasa aldım dün kurulumu yaptımtım fanları cha fan girişine ve rgb kontrolcüye taktım kontrolcü sata güç girişini bağladım usb bağlantısını anakarta yaptım ama fanlar dönüyor ışıklar yanmıyor terslik nerede sizce kontrolcümü arızalı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 21 Şubat 2023; 9:12:25 >
  • selçux kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın çok geç oldu ama çözüm oldu mu?

Çözdüm hocam teşekkür ederim RGB kontrolcü üzerinde tam ortada çok küçük bir tuş var çok dikkatli bakınca gördüm bu tuşa basınca yandı ledler

Hocam benim corsair 4000x RGB kasanın kendi corsair 750 w güç kaynağı nın üstünde RGB tuşu var ne işe yaradığını çözemedim. Basıyorum ama etki etmiyor. Sizde de öyle mi

Basılı tutun hocam

• Tamam hocam deneyeceğim 🙋🏻‍♂️teşekkürler

PSU kasaya takılı monte edilmiş halde mi geldi acaba? Yoksa siz mi taktınız?

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Evet hocam takılı halde geliyor modüler kablolarda bir poşet içinde kasaya sabitlenmiş hepsi tek kutuda

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.