Şimdi Ara

Corsa enjoy 2010 1.3 tdci vs 2014 clio 4 joy paket düşük km

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi 45 50 bin tl bandında araba bakiyorum az yakması önemli sorun çıkarmaması lazım sanayi yollarını sevmiyorum bakımdan bakıma sanayiye gitmek istiyorum sadece izmirde yaşıyorum günlük en az 30 40 km yapıyorum şehiriçinde lpg li araç hiç binmedim ömrümde lpg nin dilinden anlamam o yüzden dizel düşünüyorum 100bin km civarında 1 2 sene binerim sonra satar üzerine ekler büyüğüne geçerim diye düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum nedenleriyle beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 2. Arasında corsa öneririm temizse joy çok boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 14 Mayıs 2019; 23:29:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka marka isterseniz c3 öneririm ama corsa mı clio mu derseniz clio derim oldukça ekonomik ve hemen elden cıkarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W00DPECKER -- 15 Mayıs 2019; 1:52:53 >
  • Punto 1.3, corsa 1.3 , clio 1.5, fiesta, c3, 207-208 vb araçlar olabilir. Bu araçlar için özellikle bir marka model de takılı kalmayın. Hepsi sınıfı içinde aşağı yukarı aynı şeyleri verecektir.

Şahsi tavsiyem piyasayı takip edip, bu araçlar içinde temiz/bakımlı olan hangisi olursa onu alın. Bakımlı bir araba modeli ne olursa olsun sizi tatmin edecektir ve muhtemelen min. masraf çıkartacaktır. Ama bakımsız bir marka/model ne olursa olsun başınızı ağrıtabilir.

Marka model kısıtlaması olmadan içinize sinen, bakımlı bir aracı bulmaya bakın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.