Şimdi Ara

Corsa 2011 triger kayışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Opel Corsa 2011 model bir aramız var. Triger kayışı değişimi gerekliymiş. Servis biraz abartılı fiyat (800₺ falan) söylüyormuş sanırım. İnternete baktım, 100 liraya bile var. Bunların kalitesi nasıldır? Tanıdığımız bir tamirci var, aşırı zor bir şey mi takması, onlara taktırıp ucuza getirebiliriz diye düşündüm. Sizden de bilgi almak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 800 lira gayet makul bir fiyat. 100 liraya bulduğunuz kayış sanırım V kayışı. Triger setiniz zincir ise 300 kayış ise 450 500 liradan başlar parça fiyatları muhtemelen. Triger değişimide zahmetli olduğundan 300 350 lira gibi bir işçilik maliyeti olur. Her ustaya da yaptırılmamasını tavsiye ederim. Sanayide değişim yaptıracaksanız mutlaka orjinal parça kullanın.

Benim gözümde triger arabanın aort damarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Material-Engineer

800 lira gayet makul bir fiyat. 100 liraya bulduğunuz kayış sanırım V kayışı. Triger setiniz zincir ise 300 kayış ise 450 500 liradan başlar parça fiyatları muhtemelen. Triger değişimide zahmetli olduğundan 300 350 lira gibi bir işçilik maliyeti olur. Her ustaya da yaptırılmamasını tavsiye ederim. Sanayide değişim yaptıracaksanız mutlaka orjinal parça kullanın.

Benim gözümde triger arabanın aort damarı.
    Sağolun hocam. Opel servisinde yaptıracağız sanırım. Sanayide tanıdıklarımız var, onlara da sorarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.