Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Piyasada kaliteli cerrahı maske kalmadi. Satilanlarin çoğu dandik sterilsiz ortamda üretilen maskeler . Kaliteli bı Ffp1 maske 10 TL iken cerrahi maskeye 3 4 lira vermek saçmalık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün akşam Ankara'da Bim'de Karayel marka 1 litre 80 derece limon kolonyasını 12₺ ye aldım. Bim'lere ara ara uğramak lazım
  • https://www.eyupsabrituncer.com/1-lt-limon-kolonyasi-pls-bidon

Eyüp sabri tuncer açıldı beylerr 1 lt alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    bugün saat 10.00'da girdiğimde sadece 400ml olan kalmıştı.

iki tık içersinde bitti galiba
  • Siyah Kan S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Kan S kullanıcısına yanıt
    10dk stok nasıl biter sepete attım ödeme ekranında stok yok dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

https://www.eyupsabrituncer.com/1-lt-limon-kolonyasi-pls-bidon

Eyüp sabri tuncer açıldı beylerr 1 lt alın
    bunu yanlışlıkla açmışlar gibi duruyor. başka hiç bir şey satılık değil. ayrıca 11 tl kargo istiyor. göndermez gibi duruyor. ben köpük de alacağım için beklemede kalacağım. yalnız bu kadar uzun süre satış yapmaması doğru değil. üretim illaki vardır.
  • eyüp sabri ayıp yaptın şimdi ürünü sepete ekledim banka bilgilerini gildim al dedim stok yok diye mesaj geldi nasıl iş bu sepete eklediysem stok dan bir adet bana ayrıldı demek ödemesini yapıyorum stok bitti diyor varmı böyle bir şey ya
  • Stok saatini dün akşam değiştirdiler sabah 08.00 olarak. Ben sabah 8 de rahatlıkla aldım. Çoğu kişi 10'da ekleneceğini düşündüğü için yoğunluk yoktu
  • hepsi burada erkanofis ve fettah isimli mağazalardan b-good marka steril maske siparişi verdim, yerine ne idiğü belirsiz merdiven altı ürünler gönderdiler. ikisinide ticaret bakanlığına şikayet ettim. alışveriş yaparken dikkat edin, bu krizi fırsata çevirmeye çalışan bir sürü çakal dolu piyasa
  • Tariş'ten kolonya siparişini 17 Mart'ta vermiştim. Mail geldi kargoya verdik falan filan diye. Yalnız ne kargoda görünüyor ne de Tariş bilgi veriyor. Tariş gönderdik demekle yetiniyor ama kargoda yok. Benzer durumda olan var mı

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    bir, müptela kim? alkol içmek kanunen yasak mı? siz bu kafaları neyle yapıyorsunuz? şeker fabrikalarını satıp, etil alokün piyasadan kalkmasını sağlayıp, bir de hangi yüzle bunları yazıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd1985 kullanıcısına yanıt
    Sipariş gününü hatırlamıyorum ancak bana bugün geldi kolonya. Benzer şekilde geçen hafta kargoya verdik demekle yetinmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Onları tavsiye etmiyorum.

Bende almıştım onlardan ama şöyle bir durum var, yapısı ve pudralı oluşu nedeni ile elde terleme veya ıslaklık olunca renk değeişiyor ve kirleniyor. Ayrıca kısa sürece yırtılabiliyor.

Tuttuğunuz yerlerde iz bırakıyor.

Ben aldım ama pişman değilim , her türlü ileride kullanılır.

Tavsiyem şeffaf poşet eldiven, kullanımı daha rahat ve daha ucuz. Koruma konusunda hangisi daha iyi bilemem ama şeffaf olan daha iyi geldi bana.

İnternetten şimdilik 1000 adet sipariş verdim.

Alıntıları Göster
    hocam kusura bakmayın yorumunuza istemsizce güldüm.

şu durumda bile f/p değerlendirmesi yapıyorsunuz

• skynetic kullanıcısına yanıt
    B-good ya da roll marka arıyorum iki gündür,tanesini 13 liraya satıyorlar,ffp1 maske 9.9tl,çok enterasan günler yaşıyoruz.Bunların acısı çıkar inşallah hepsinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

hocam kusura bakmayın yorumunuza istemsizce güldüm.

şu durumda bile f/p değerlendirmesi yapıyorsunuz

Alıntıları Göster
    Yok öyle bir düşüncem yok. Dün esnek olan eldivenleri kullandım ama pek memnun kalmadım. Gezerken belki işe yarar ama sürekli alışveriş yapacaksan hiç iyi bir seçenek olmuyor.

Şeffaf poşet daha kullanışlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nacila

Piyasada kaliteli cerrahı maske kalmadi. Satilanlarin çoğu dandik sterilsiz ortamda üretilen maskeler . Kaliteli bı Ffp1 maske 10 TL iken cerrahi maskeye 3 4 lira vermek saçmalık
    Drager marka diyor hocam satıcı. Alınır mı sice? Aslında çok dışarı çıkmıyorum, markete gitmek içim kullanacağım sadece
  • amd1985 kullanıcısına yanıt
    Tariş'ten bende sipariş verdim 12 güne gelmişti. Umudu kestiğin anda gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amd1985

Tariş'ten kolonya siparişini 17 Mart'ta vermiştim. Mail geldi kargoya verdik falan filan diye. Yalnız ne kargoda görünüyor ne de Tariş bilgi veriyor. Tariş gönderdik demekle yetiniyor ama kargoda yok. Benzer durumda olan var mı
    perşembe günü aradım cuma günü kargoya verileceği söylendi hatta aramadan önce de mail atmışlardı kargoya verildi diye ama bugün itibariyle gelen kargo yok dün aradım telefonları meşgüldü

not: 16 mart günü sipariş vermiştim
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Resmen hainlik yapıyorlar ne doktoru düşünen var ne hastayı.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.