Şimdi Ara

corona virüs hikayesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce de domuz gribi diyerek tonla ilaç ve aşı satmışlardı şimdi de corona diyorlar...

Millet ölüyor diye ciyak ciyak bağırıyorlar ama her yıl yaklaşık bu kadar adam zaten gripten ölüyor ama haberini yapmadıkları için kimsenin umrunda olmuyor

Sizce bu corona olayı domuz gribi gibi hatta daha da büyük çaplı bir kekleme operasyonu olabilir mi?

Bu kekleme operasyonunun da arkasında büyük devletlerin olması mümkün mü?

Bu kadar olmasa bile domuz gribine de çok fırtına kopardılar ama fos çıktı..

Ayrıca bu yılın başında, arabamı tamir ettirmek için sanayi ye gittim ve orada ihtiyaç gidermek için cami tuvaletine girdim. 2 gün sonra hapşırmaya başladım ve 9 gün kadar burnum hafif hafif aktı..

Belki de bu corona dedikleri şey daha önceden Türkiye ye gelmişti ve beni camii tuvaletinde yakaladı..

Kısacası bu corona işine ben inanmıyorum daha doğrusu böyle bir hastalık var ama bence çok aşırı şekilde abartılıyor ama insanlar hep panik halinde... malum sözlük sitesinde mesela sanırsın ki, zombi virüsü yayılıyor ve 2 kişiden 1 tanesi ölüyor... tv lerde sabah akşam corona da corona..

Fakat nüfusunun %25'i yaşlı ve 60 milyon nüfusu olan italya da 3500 kişi ölüyor

Bu kadar adam zaten her yıl gripten ölmektedir..

Bu corona kıyamet goy goyu artık beni çok fazla rahatsız etmeye başladı çünkü herkes corona da corona diye hayatı bitme noktasına getirdiler ...

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 27 Mart 2020; 20:49:41 >

• corona zaten hayvan kedi köpek virüsü.. hayvandan insana bulaşıyor.. kediden köpekten de uzak durmanızı tavsiye ederim. hayvansever ayaklarında takılanlar mikrop bulaşınca sizi kurtaramazlar..

bence virüsün öldürücülüğü fazla değil ama işte bağışıklık zayıfsa söylediğin gibi de olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 31 Mart 2020; 10:23:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.