Şimdi Ara

Corolla gitti, Forester geldi.(Yeni Fotoğraflar+Videolar)) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabada çok güzel , fotoğraflarda . maaşallah
  • Fotoğraflar çok güzel, hayırlı olsun.
  • fotolar çok güzel insanı subaru alıp kamp yapası geliyor.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    .Araçla ilgili biraz bilgi alabilir miyiz ? Kaç model ? yol tutuşu , süspansiyonları nasıl ? İçeri ses alma durumu , donanımı yakıtı vb. soruları cevaplarsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borabd

fotolar çok güzel insanı subaru alıp kamp yapası geliyor.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    .Araçla ilgili biraz bilgi alabilir miyiz ? Kaç model ? yol tutuşu , süspansiyonları nasıl ? İçeri ses alma durumu , donanımı yakıtı vb. soruları cevaplarsanız memnun olurum.

Evet aynı bilgileri biz de bekliyoruz arkadaşım.
    Çektiğiniz resimler araç kataloğuna konsa direk satış rakamlarını yükseltir bu arada.
  • allah nazardan saklasın..
  • hayırlı olsun
  • hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmeler nasip etsin hocam
  • Hayırlı olsun. Fotoğraflar da çok güzel .
  • Fotoğraflar mükemmel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

quote:

fotolar çok güzel insanı subaru alıp kamp yapası geliyor.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Çektiğiniz resimler araç kataloğuna konsa direk satış rakamlarını yükseltir bu arada.

Araç 2009 model. Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi daha önce bu tarz bir araba kullanmamıştım ama yol tutuşu şimdiye kadar kullandığım bineklerden daha iyi geldi bana. En azından kesinlikle tedirgin etmediğini, yola yapışır gibi gittiğini söyleyebilirim ama sanki süspansiyonları biraz sesli çalışıyor. Bununla beraber, oturma pozisyonu da çok dik değil, binek araçlar gibi hissediyorsunuz. Performansı benim için fazlasıyla yeterli ve motor sesi de yok, otoyolda lastik gürültüsü gelmiyor sadece rüzgarı hissediyorsunuz. Yalnız bozuk yollara girince biraz da kasa yapısından kaynaklı bolca tıkırtı mevcut, bagajdaki eşyelar sabit değilse doğal olarak onların sesi de içeride.
    Donanım konusuna gelirsek, benim aracım limited yani donanım açısından sıkıntı yok ama ben zaten donanım için değil yürüyeni için tercih ettim bu aracı. Bana göre bu aracın olmazsa olmazı açılır cam tavanı, içeriye yeni bir boyut katıyor sanki..
    Otoyol sürüşlerinde benim yakıt ortalamam 8-8.5 lt arası oldu. Bu Yedigöller yolculuğu ise toplamda 100 km civarı sürdü ve en az yarısı 50km/h altı hızlarda bozuk yolda yapıldı ve 10.3 lt yaktı araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Hayırlı uğurlu olsun.Çok yakışıklı araç.Maşallah diyelim.Fotolar da çok güzel.DSLR ile mi çektiniz?

Mark2, 16-35L ve 50mm 1.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 19 Kasım 2012; 22:02:32 >
  • Hayırlı olsun Allah kazasiz belasiz günlerde kullanmayı nasip etsin bende bir forester 2007 model kullanıcısıyim çok zevkle binilecek bir özelliklere sahip bir kıs aracıdır bunu kar yağdığında çok iyi anlayacaksınız araç 2000 motor 159 bg dir LPG ile 315 krs İstanbul trafiğinde yakıyor diğer araçlar gibi nazik bir araç değildir herkese tavsiye ederim selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

quote:

quote:

Araç 2009 model. Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi daha önce bu tarz bir araba kullanmamıştım ama yol tutuşu şimdiye kadar kullandığım bineklerden daha iyi geldi bana. En azından kesinlikle tedirgin etmediğini, yola yapışır gibi gittiğini söyleyebilirim ama sanki süspansiyonları biraz sesli çalışıyor. Bununla beraber, oturma pozisyonu da çok dik değil, binek araçlar gibi hissediyorsunuz. Performansı benim için fazlasıyla yeterli ve motor sesi de yok, otoyolda lastik gürültüsü gelmiyor sadece rüzgarı hissediyorsunuz. Yalnız bozuk yollara girince biraz da kasa yapısından kaynaklı bolca tıkırtı mevcut, bagajdaki eşyelar sabit değilse doğal olarak onların sesi de içeride.
    Donanım konusuna gelirsek, benim aracım limited yani donanım açısından sıkıntı yok ama ben zaten donanım için değil yürüyeni için tercih ettim bu aracı. Bana göre bu aracın olmazsa olmazı açılır cam tavanı, içeriye yeni bir boyut katıyor sanki..
    Otoyol sürüşlerinde benim yakıt ortalamam 8-8.5 lt arası oldu. Bu Yedigöller yolculuğu ise toplamda 100 km civarı sürdü ve en az yarısı 50km/h altı hızlarda bozuk yolda yapıldı ve 10.3 lt yaktı araç.

Teşekkürler yorumlar için.
    Arabam.com testinde de motor sesi izole edilmiş ama, yol ve rüzgar sesi konusunda biraz sıkıntıdan bahsedilmiş.
    Tarz olarak bana da çok uygun bir araç ama bu ses olayı beni bitiyor.

Dergiler tarafından yapılan yalıtım testleri çok yanıltıcı şahsi kanaatime göre.
    Çünkü odak noktası motor sesi yalıtımı oluyor ama,
    ülkemiz şartlarında en önemli yalıtım unsuru bence pütürlü asfaltta çıkan uğultu.
    D sınıfı bir çok araçta bile bu yalıtım yok malesef, sadece motor yalıtımı ile de iş bitmiyor.

Ama genel olarak çok keyifli bir araç gibi algılanıyor.
    Güle güle kullanın.

• çok güzel araç almışsınız .büyükşehirde yada servisi olan bir yerde olsam kesinlikle tercih edebileceğim bir araç.

4x4 sistemi kusursuz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler yorumlar için.
    Arabam.com testinde de motor sesi izole edilmiş ama, yol ve rüzgar sesi konusunda biraz sıkıntıdan bahsedilmiş.
    Tarz olarak bana da çok uygun bir araç ama bu ses olayı beni bitiyor.

Dergiler tarafından yapılan yalıtım testleri çok yanıltıcı şahsi kanaatime göre.
    Çünkü odak noktası motor sesi yalıtımı oluyor ama,
    ülkemiz şartlarında en önemli yalıtım unsuru bence pütürlü asfaltta çıkan uğultu.
    D sınıfı bir çok araçta bile bu yalıtım yok malesef, sadece motor yalıtımı ile de iş bitmiyor.

Ama genel olarak çok keyifli bir araç gibi algılanıyor.
    Güle güle kullanın.

Hocam, rüzgar sesini bir uğultu olarak düşünmeyin, rahatsızlık vermiyor kesinlikle, sanki süzülürken çıkan bir ses gibi. Diğer sesler konusunda ise mutlaka test etmenizi tavsiye ederim çünkü aracın kullanımı gerçekten çok keyifli. Bir de şöyle bir şey var ki bozuk yollara farkına varmayıp bir sedandan daha hızlı giriyorsunuz bu araçla bu da ses olayını artırıyor.
    Buna verdiğim parayla belki 0 km bir Avensis ya da Passat da alınabilirdi ama kullanışlılık açısından sedan gerçekten benim ihtiyaçlarımı karşılamıyordu. Çok amaçlı, kullanışlı ve ihtiyaçlarımı karşılayan bir araç almış oldum.

Bir link de ben vereyim

• Hayırlı olsun iyi günlerde kulanın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Hayırlı uğurlu olsun.Çok yakışıklı araç.Maşallah diyelim.Fotolar da çok güzel.DSLR ile mi çektiniz?

Mark2, 16-35L ve 50mm 1.4

Mükemmel makinadır.Arkadaşımda da vardı,yalnız o fotoğrafçıdır,sizde hobi olarak mı yoksa meslek olarak mı kullanıyosunuz?Çünkü fotolar çok profesyonel görünüyor da sorayım dedim.
  • Araçta, fotolar da on numara
  • fotoğraflardan biri geniş açı ile çekilmiş gibi geldi bana. mark 2 pahalı bir makina. bu hafta sonu bizim şirkettende fotoğraf gezisi için 7 göllere gittiler, sizin fotoğraflarda oraya benziyor.
  • şimdi okudum 7 göllermiş zaten.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.