Şimdi Ara

Çöp Arjantin Milli Takımı. Messi ne yapsin? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
264
Cevap
0
Favori
7.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mebasta

quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

quote:

quote:

quote:

Arjantin takımı leş bu doğru ama Messi gibi ruhsuz bir oyuncunun tarihin en iyi futbolcusu olma ihtimali yok.

Ülkede beşikteki çocukların bile söylediği bir söz var; "Kılıçdaroğlun'da başkanlık yapacak potansiyel yok"

Aynısı Messi içinde geçerli. Gelmiş geçmiş en iyi olacak karakter yok. Böyle ruhsuz ve pısırık birisi asla gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olamaz. Bunu kesinlikle ama kesinlikle ANİ SİNİRle söylemiyorum. Uzun zamandır bildiğim ve beni üzen bir gerçektir bu. Kendisine olan sevgim hala aynı ve değişmedi ama artık yobazlık edip körü körüne savunmayacağım.

Kurban olsun o uyuşturucu bağımlısı Maradona'ya. Adam 55 yaşında. bu yaşta en azından sahaya ruh filan koyardı.

Bak sen şu işe. Ne çok biliyormuşsun sen öyle. Beyaz futbola çıksan sırıtmazsın. Harcanıyorsun buralarda.

Teklif geldi de kabul etmedim. O programa çıkıp senin gibileri eğlendirecek vaktim yok.

Teklif gelmiş o bile yeter sana. Anlaşılan daha büyük projelerin adamısın ki reddetmişsin ama ne mutlu bize ki sayende 7/24 bu forumda eğleniyoruz.

Çöp Arjantin Milli Takımı. Messi ne yapsin?

Oldu mu bu şimdi? Formunu kaybediyorsun. Hadi iş başına, daha gün uzun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya benim bu foruma üye olma sebebim bile Ronaldo denen tarihin en büyük balonunun hayranlarının gereksiz konular açıp tarihin en büyük balonu yüceltip, Messi'yi küçümsemeleriydi. Yazılan boş lafları okuyup, Messi'yi savunmak için üye olmuştum. 4-5 ergen Ronaldo hayranına karşı makale Yazar gibi tek tek cevap veriyordum.

Tabiri caizse Messi misyonerliği yapmaya geldim foruma. Bu adamlar tabi önceden yazdıklarımı bilmediği için Üstteki yazıma bakıp beni Ronaldo fan Boy sanıyorlar.

Messi'yi sevmek, onu eleştirmemek anlamına gelmiyor. Messi; ruhsuz ve pısırık bir insandır. Hani lise ve üniversitede hiç arkadaşı olmayan ezik ve çekingen tipler olur ya,

işte Messi ne yazık ki o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arjantin takımı leş bu doğru ama Messi gibi ruhsuz bir oyuncunun tarihin en iyi futbolcusu olma ihtimali yok.

Ülkede beşikteki çocukların bile söylediği bir söz var; "Kılıçdaroğlun'da başkanlık yapacak potansiyel yok"

Aynısı Messi içinde geçerli. Gelmiş geçmiş en iyi olacak karakter yok. Böyle ruhsuz ve pısırık birisi asla gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olamaz. Bunu kesinlikle ama kesinlikle ANİ SİNİRle söylemiyorum. Uzun zamandır bildiğim ve beni üzen bir gerçektir bu. Kendisine olan sevgim hala aynı ve değişmedi ama artık yobazlık edip körü körüne savunmayacağım.

Kurban olsun o uyuşturucu bağımlısı Maradona'ya. Adam 55 yaşında. bu yaşta en azından sahaya ruh filan koyardı.

Bak sen şu işe. Ne çok biliyormuşsun sen öyle. Beyaz futbola çıksan sırıtmazsın. Harcanıyorsun buralarda.

Teklif geldi de kabul etmedim. O programa çıkıp senin gibileri eğlendirecek vaktim yok.

Teklif gelmiş o bile yeter sana. Anlaşılan daha büyük projelerin adamısın ki reddetmişsin ama ne mutlu bize ki sayende 7/24 bu forumda eğleniyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bak yaratıcılığını kaybediyorsun, uyarıyorum seni. Güldürürken güldüren analizlerini bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Ronaldo portekizi sampiyon yapti. Messi nerede peki?

Barcelonada arda bile oynayinca sov yapiyor.

Messi nerede mi?Messisiz arjantin bu grupta 7 maçta 8 puan topladı.Messiyle birlikte 8 maçta 18 puan topladı.Cahil cahil konuşmayın.Messi olmasa arjantinin şu anda dünya kupasına gitme olasılığı bile olmayacaktı.

Ayrıca ronaldo finalde teknik direktör olarak güzel şampiyon yaptı evet

bu arada blokladığım messi haterlar gelmiş gene maşık olsun abestrigo olsun.Bloklayın siz de kafanız rahat etsin.Şimdi bir şey derdim kendilerine ama ban yemeye değmez
  • """Ronaldo, Portekiz'i şampiyon yaptı"""

İşte dünyadan fútbol bölümünün ortalama zeka seviyesi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 6 Ekim 2017; 14:23:35 >
  • Gruptaki diğer takımların kadrosunu koysak utanır insan ama Arjantin çöpmüş. Arjantin çöpse onlar tıbbi atık oluyor herhalde.

Gerçi tıbbi atığın messi olduğu çok net belli. Arjantin milli takımı o olmadan çok daha başarılı olur.

Şimdi birileri çıkıp o olmadan şu kadar bu kadar puan topladı yazar. Takım Messi üstüne kurulmuş. Sonuç ortada. Yeni bi oluşum ile messi olmadan herşey daha iyi işler bu takımda.

Ronaldo milli takım ile kendisini ispatlayarak gelmiş geçmiş en iyisi olduğunu zaten gösterdi. Winner olmak nedir adam tam olarak bunun tarifi.

Messi artık prestij olarak düşmüştür. Rakibi dyabala, İbra, lewadır.

Bu gidişle ronaldo futbolu bıraktıktan sonra Neymara tacı devreder. Ötesi Yok.

Messi çöpünden acilen bu takım kurtarılmalı.

• Peru'nun kadrosunda beyni olan tek futbolcu Farfan. Arjant'in 10 kişiyle fark atması lazımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Messide artık ortalama bir oyuncu, olay bundan ibaret.

HeadShot!
  • Arjantin maçlarını izlemeyip kadroya göre konuşan tiplere bayılıyorum

• Yuh Arjantin!

10 takımdan 5'inin şampiyonaya gittiği bir grupta play-off a bile kalamıyorsan gelme zaten turnuvaya. Avrupalılar hatta Malta bile çiğ çiğ yer bunları.

• Dünyanın en büyük organizasyonlarından birinde, en büyük yıldız futbolculardan birisinin olmaması...
  • arjantin ekvatoru yendiği taktirde hatta diğer maçların skorlarına göre beraberlik kopardığı taktirde dünya kupasına katılacak, son turnuvanın finalisti olmadan ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olmadan olur mu hiç, :)

• İşte donanımhaber futbol bölümünün özeti
  • Messi maç kazandırınca tanrı mesi şöyle messi böyle.

Arjantin maç kazanamayınca takım çöp.

ok.
  • Adidas duruma müdahale eder Arjantin'i aldırır diyecektim ama FBI'nın gözü Adidas çalışanlarının üstündeydi en son. Arjantin'in kendi oynayıp kazanması ya da kendinin şike yapması lazım. G.Amerika'da çok döner böyle işler. Ekvador'u bağlarlarsa giderler zaten. Beraberlik halinde ise rakiplere bakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Messi maç kazandırınca tanrı mesi şöyle messi böyle.

ok.

iyi de iki görüş birbiriyle çelişmiyor ki. messi kazandırırken messi övülüyor çünkü takımın geri kalanı çöp oluyor genelde, messi iyi oynamasına rağmen takım kazanamayınca suçlu olan kesim eleştiriliyor. iyi oynamasına rağmen messi'ye mi çöp diyelim? takımın geri kalanı iyi olunca ve fırsatları kullanınca zaten her kupada final/şampiyonluk geliyor. messi'nin kötü olup takımın geri kalanının iyi olduğu maç sayısı pek fazla değildir futbol hayatı boyunca. bu yüzden dünyanın en iyi iki futbolcusundan biri zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Messi maç kazandırınca tanrı mesi şöyle messi böyle.

ok.

çelişen durum mu var burada?

İQ seviyelerine bak aman allahım deliriyorum
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Ezbere ne kadar kolay konuşuyorsunuz malta çiğ çiğ yermiş

son dünya kupasında avrupa takımları ile güney amerika takımlarına bir bak istersen kim kimi çiğ çiğ yemiş
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    klasik caner ne bekliyorsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.