Şimdi Ara

CoolerMaster Alırken Dikkat Edin , Bilgilendirme. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
18.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
368 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam CM eski kalitesinde zaten değil. Bu kasa da özellikle fiyat açısından cazip bir model. Fanları satıp kaliteli fanlarla değiştireceksin, ömürlük. Önü 3x14 alıyormuş, 3 tane silent wings 3 tadından yenmez  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettsezis -- 5 Nisan 2021; 23:40:59 >
  • Dün vektron dan ulaştılar, ilgili birisiydi. İstersen fan gonderelim istersen iade alalım dediler, kendilerine teşekkür edip herhangi bir şey istemediğimi belirttim.

Daha önce söylediğim gibi , fan a filan ihtiyacım yok, ben CoolerMaster Türkiye'nin ilgisiz , çözümsüz , kaaleye almaz tavrından çok rahatsız oldum ve yaşadığım süreci paylaştım, sağolsun yetkili de gelip üzerine mum dikti , binlerce kişi de görmüş oldu. :)

Bundan sonra evime CoolerMaster ürünü girmeyecek, eminim bu konuyu okuyan binlerce kişi ve onların tanıdıkları da artık CoolerMaster markasına karşı tepkilidirler. Göz var hizan var keza. CoolerMaster yetkililerine hayatta başarılar diliyorum :) En kısa sürede Hollanda merkezleriyle de güzel bir diyaloğum olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 6 Nisan 2021; 15:35:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Beyaz kasa almayı düşünüyordum CM'nin güzel bir kasası var fiyatı da uygun 2 katını verip Corsair alacağım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Zamanında Logitch mouse aldığımda altındaki 4 tane pedin bir tanesinin bombe yaptığı için fare zemine tam oturmuyordu. Logitech'e fotoğraflarını çekip mail attım, sonra UPS'den bir mail geldi. Hollanda'dan tarafıma kargo çıkarılmıştı. Logitech ikiletmeden mırın kırın etmeden aynı fareyi ücretsiz bir şekilde Hollanda'dan tarafıma gönderdi. O farenin de hiçbir sorunu yokmuş. pedi sökünce vidalama hatası olduğunu fark ettim. Aslında onu fark etsem kendim yapardım boşuna göndermiş oldular. Ama hizmet harika.

Logitech hakında daha öncede benzer yorumlar okudum

4 aydır bu çözümü neden sunmamışlar   Facebook sayfasını takipten çıkıp beğeniden vazgeçtim. Artık bir şey alacağımı sanmıyorum. Keza yetkilinin cevabını gördük. Çözüm üreteceğine sevgili sanki, trip atıyor yazmayacağım artık vs  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avanak_abdi -- 11 Nisan 2021; 12:48:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

4 aydır bu çözümü neden sunmamışlar   Facebook sayfasını takipten çıkıp beğeniden vazgeçtim. Artık bir şey alacağımı sanmıyorum. Keza yetkilinin cevabını gördük. Çözüm üreteceğine sevgili sanki, trip atıyor yazmayacağım artık vs  

Ne diyeceğimi bilmiyorum 😅

Bu hareketinle bencil biri olmadığını gösterdin. Benim işim çözüldü gerisi beni ilgilendirmez de diyebilirdin. Tebrik ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SONUÇ KISMI : 8 AY ÖNCEKİ SON DURUMU EKLİYORUM İLK MESAJDA BULUNSUN DİYE ---- 6 Nisan 2021

O TARİHTEN BU YANE 2 TANE 20LİK FAN KUTUDA YATIYOR YERLERİNE CORSAİR TAKTIM

Dün vektron dan ulaştılar, ilgili birisiydi. İstersen fan gonderelim istersen iade alalım dediler, kendilerine teşekkür edip herhangi bir şey istemediğimi belirttim.

Daha önce söylediğim gibi , fan a filan ihtiyacım yok, ben CoolerMaster Türkiye'nin ilgisiz , çözümsüz , kaaleye almaz tavrından çok rahatsız oldum ve yaşadığım süreci paylaştım, sağolsun yetkili de gelip üzerine mum dikti , binlerce kişi de görmüş oldu. :)

Bundan sonra evime CoolerMaster ürünü girmeyecek, eminim bu konuyu okuyan binlerce kişi ve onların tanıdıkları da artık CoolerMaster markasına karşı tepkilidirler. Göz var hizan var keza. CoolerMaster yetkililerine hayatta başarılar diliyorum :) En kısa sürede Hollanda merkezleriyle de güzel bir diyaloğum olacak. 

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.