Şimdi Ara

// Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
5
Favori
12.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almaktan vazgectim, kasanin boyutlari koyucam yere uymuyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi güncelleyek
  • Bi güncelleyek
  • ekran kartlarının alt alata gelmiyor olması sli düzeneklerde ki ısınma sorununu azaltır diye düşüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

ekran kartlarının alt alata gelmiyor olması sli düzeneklerde ki ısınma sorununu azaltır diye düşüyorum

Biraz etkiler tabi, ama en güzel yanı, hiç bir soket zorlanmıyor, ağırlık vs.
  • Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar kasanın yan kapağı ve üst kapağı plexi yaptırmak istiyorum Ankara'da yapabilecek kişi var mı ? acaba.
  • Kasa çok şık, güle güle kullanın.
  • kullanıcı klübü gibi birşey açalım da bizde fotoğraflarımızı yükleyelim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow Dash

kullanıcı klübü gibi birşey açalım da bizde fotoğraflarımızı yükleyelim bari.

Basligi ve icerigi degistirebilirim de kullanan az diye bulasmadim,burasida yardimlasma fikir. Bi kac kisi daha isterse degistirebilirm

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Kasa çok şık, güle güle kullanın.

Tesekkuler daha iyisi sizin olsun insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar kasanın yan kapağı ve üst kapağı plexi yaptırmak istiyorum Ankara'da yapabilecek kişi var mı ? acaba.

Forumda boyle isler yapan biri vardi nick ini hatirlamiyorum arastirirsaniz karsiniza cikcaktir.
    Ayrica coolermster_turkiye den haber bekliyoruz orjinal kapak gelince bilgilendirecim bende burdan

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    Bende az önce siparişini geçtim Bekliyoruz gözümüz yollarda ..

Edit:TeknoSeyir'in çok güzel bi incelemesi var bu kasayla ilgili her soruyu yanıtlayan.Zaten ilk orda gördüm bu kasayı.İlk mesaja eklenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazz_ern -- 27 Ekim 2013; 18:53:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: poyrazz_ern

Bende az önce siparişini geçtim Bekliyoruz gözümüz yollarda ..

Edit:TeknoSeyir'in çok güzel bi incelemesi var bu kasayla ilgili her soruyu yanıtlayan.Zaten ilk orda gördüm bu kasayı.İlk mesaja eklenebilir

Ekledim anasayfaya teşekkürler link için. Çok memnun kalacaksınız, çok rahat bi kasa,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpooner -- 28 Ekim 2013; 2:09:55 >
  • Buldugum yerli yabancı bütün incelemelere baktim.Evde elimde metreyle geziyorum habire bide güzel fan kontroller bulduk mu iyi olucakta.12v 5v dönüştürüculer varmış az voltajla rpm düşüren link atabilirsen bi bakayım onlarada

• quote:

Buldugum yerli yabancı bütün incelemelere baktim.Evde elimde metreyle geziyorum habire bide güzel fan kontroller bulduk mu iyi olucakta.12v 5v dönüştürüculer varmış az voltajla rpm düşüren link atabilirsen bi bakayım onlarada

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=8717371690755

Ben firebal.net ten almıştım, 12v to 7v olarak şimdi bölye alternatifli bişey buldum ister 5v , ister 7v gibi, fan kontrolcüde almıştım, hem kasanın fiziki görüntüsünü bozuyor bence, bide takamamıştım, klipsli sisteme göre değildi vidalı montajdı olmadı onuda teknobiyotik.comdan almıştım.

• Böyle urunlerin kargosu kendinden daha pahalı tutuyor genelde
    Hangi fan kontrolcuyu almistin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazz_ern -- 29 Ekim 2013; 19:51:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Buldugum yerli yabancı bütün incelemelere baktim.Evde elimde metreyle geziyorum habire bide güzel fan kontroller bulduk mu iyi olucakta.12v 5v dönüştürüculer varmış az voltajla rpm düşüren link atabilirsen bi bakayım onlarada

Ben firebal.net ten almıştım, 12v to 7v olarak şimdi bölye alternatifli bişey buldum ister 5v , ister 7v gibi, fan kontrolcüde almıştım, hem kasanın fiziki görüntüsünü bozuyor bence, bide takamamıştım, klipsli sisteme göre değildi vidalı montajdı olmadı onuda teknobiyotik.comdan almıştım.

Bende de Nzxt Sentry 2 fan kontrolcü var fakat kasaya olmuyor, kasanın 3.5 yuvaları klipsli dvd romlara göre fan kontrolcünün vida deliklerinin olduğu yerler kısa o yüzden sabitlenmiyor dvd yerine birde kasanın yan kapaklarına pleksi nerde yaptırabilirim acaba Ankara içinde yapan arkadaşlar var mı ? acaba forumda.

• quote:

Böyle urunlerin kargosu kendinden daha pahalı tutuyor genelde
    Hangi fan kontrolcuyu almistin ?

Teknobiyotik.com dan en ucuzunu almistim 35 tl mi neydi ama dikkat klips uyumlualacaksiniz almadan sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Bende de Nzxt Sentry 2 fan kontrolcü var fakat kasaya olmuyor, kasanın 3.5 yuvaları klipsli dvd romlara göre fan kontrolcünün vida deliklerinin olduğu yerler kısa o yüzden sabitlenmiyor dvd yerine birde kasanın yan kapaklarına pleksi nerde yaptırabilirim acaba Ankara içinde yapan arkadaşlar var mı ? acaba forumda.

1 kisi vardi forumda ankarami bilmiyorum search kismina yazin pleksi falan diye cikabilir

• Herkese hayırlı günler dilerim arkadaşlar kasaya fan kontrolcü takamıyorum fan kontrolcünün vidalanacak yerleri cd/dvd cihaza göre daha kısa bu kasada dvd'lere göre yapılmış takmak için bir alternatif yol varmıdır ? fan kontrolcü takmayı deneyen arkadaşlar demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.