Şimdi Ara

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.442
Cevap
18
Favori
170.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Full Towerlar' da rakipsiz bir kasa, alternatifleri de yakın değil Haf X' e, yalnız bu airduck ünitesi nedir, resim ile anlatabilecek var mı?

VAY ATI CLUP IN EFENDİSİ BURDA OCEAN MİST BENDE ALIYOM BU KASAYI AZ KALDI BAŞKA PARÇA ALICAM ONDAN SONRA BU KASA VAR HEDEFTE

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPER31

quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Full Towerlar' da rakipsiz bir kasa, alternatifleri de yakın değil Haf X' e, yalnız bu airduck ünitesi nedir, resim ile anlatabilecek var mı?

VAY ATI CLUP IN EFENDİSİ BURDA OCEAN MİST BENDE ALIYOM BU KASAYI AZ KALDI BAŞKA PARÇA ALICAM ONDAN SONRA BU KASA VAR HEDEFTE

Al dostum, pişman olmazsın, çok iyi bir kasa, bende alacağım zamanı konusunda kararsızım...

• Klube benide ekleyebilirsiniz, Inventus'tan aldım kasamı.
    Asus Fan Xpertle kasa fanlarını sessiz moda aldım, laptop gibi sessiz oldu kasa :). Sıcaklıklarda fazla fark olmadı, en azından benim oyun / programlarımda.
  • @bafican

Güle güle kullan.

Kullanıcı listesini ve imzayı ayarlayıp ilk mesaja ekledim. Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.

İlk mesajdan bu mesaja kadar kasayı kullanan arkadaşları tespit ettiğim kadarıyla ve an itibari ile 11 kişiyiz.

Eksik olan ve aramıza yeni katılan arkadaşlar varsa söyleyin hemen ekleyeyim.

• ellerine sağlık süper olmuş. çok hoşuma gitti kasa. kendimde araştırıyorum ama en ucuz nerden bulabilirim arkdaşlar?
  • Kasanın bulunduğu mağazalar ve fiyatları güncel olarak şu şekilde:

FireBall => 375 TL

SanalMarketim => 386 TL

Nova Bilgisayar => 389 TL

İnventus => 398 TL

• execalibur hocam şuanda ist. öğrenciyim görerek alabileceğim neresi var ? Bahçelievlerdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiNDeRMooN_35

execalibur hocam şuanda ist. öğrenciyim görerek alabileceğim neresi var? Bahçelievlerdeyim

Kadıköy'de İnventus var. Görebileceğin tek yer sanırım burası. Diğer mağazalar Ankara'da.
  • En pahalısıda burdaymış arkadaş şansa bak

Teşekkürler dostum
  • orda bak havale ile fireballdan al sende :)

500w enermax psu gönderiyorlar psu da istiyorsan eğer araştırdım 630w 24 saat güç verebiliyor psu 50 derece ortam sıcaklığının olduğu alanda

uygun geldi bana ama karar yine sizin
  • Hepsinde kargo bedava. Eğer almayı düşünüyorsan uygun fiyat FireBall'da. Sonuçta elde taşınacak bir kasa değil 20 kg var kutusu. Kargoya eve teslim almak en mantıklısı gibi bence.
  • havale ile çok uygun oluyo 355 falan denk geliyo 2 haftaya alıcam İnş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Kasanın bulunduğu mağazalar ve fiyatları güncel olarak şu şekilde:

FireBall => 375 TL

SanalMarketim => 386 TL

Nova Bilgisayar => 389 TL

İnventus => 398 TL

güzel düşünmüşsünüz teşekkürler alacak kişilere yardımcı olur 1 ay içinde bende almayı düşünüyorum

• Haftaya alıcağım için imzayı çaktım
    Üniversitenin yarıyıl tatilindede çok geniş bi biçimde resimlerini koyarım
  • quote:

CPU güç kablosu için uzatma kablosu geliyor. Kullandığım Corsair HX850’in ki kıl payı yetişti. O da direkt anakartın üstünden uzattığım halde. Eğer en tepeden uzatmaya çalışırsak bu kabloyu kullanmak şart oluyor. USB 3.0 kablosu takılı geliyor. Kullanmak istemeyenler için USB 2.0 kablosu da bulunmakta. Haliyle dahili USB 3.0 pinli anakart bulunmadığından dolayı bağlantıyı kasanın dışından yapmak gerekiyor.

Merhaba Kasan hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde sorunsuzca kullan.

Bendeki kasanında ( Dark Knight) ön-üst tarafında USB 3.0 girişleri var ve Aynı anakart var(X58A UDR3)
    Bendeki kasanın USB 3.0 kabloları anakarttaki pinlere girecek şekilde olduğu için ankartın üzerindeki USB 2.0 pinlerine bağladım.

HAF-X de usb kabloların uçları nasıldı da sen arka panele takmışsın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: byi

Bendeki kasanında ( Dark Knight) ön-üst tarafında USB 3.0 girişleri var ve Aynı anakart var(X58A UDR3)
    Bendeki kasanın USB 3.0 kabloları anakarttaki pinlere girecek şekilde olduğu için ankartın üzerindeki USB 2.0 pinlerine bağladım.

Teşekkürler.

USB 3.0 kablosunun her iki tarafı da erkek uçlu. Arka panele kasanın içinden dolanarak hortum yuvasından dışarı çıkartıp takabiliyorsun.

Ön paneldeki yuva da bu şekilde. USB 3.0 yerine kutudan çıkan USB 2.0 kablonun bir ucu buraya takılıyor. Diğer ucu pinli olduğu için doğrudan anakarta takılıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byi

Teşekkürler.

USB 3.0 kablosunun her iki tarafı da erkek uçlu. Arka panele kasanın içinden dolanarak hortum yuvasından dışarı çıkartıp takabiliyorsun.

Ön paneldeki yuva da bu şekilde. USB 3.0 yerine kutudan çıkan USB 2.0 kablonun bir ucu buraya takılıyor. Diğer ucu pinli olduğu için doğrudan anakarta takılıyor.

Anladım senin kablo erkek-erkek

Kasaya baktımda galiba ön paneldeki usb girişleri karta bağlı usb kablolarıda bu karta lehimli sanırsam diğer uçlarıda dişi -pin

Yarın gündüz gözüyle söküpte bakayım bir.
    Cevap için teşekkürler

• kasayı alırken opsiyonel olan 20cm lik üst fan ile beraber alabiliyormuyuz satılan biyer varmı opsiyonel yazdığına göre heralde kasa ile birlikte fanda satılıyordur ayrıca öndeki 23cm lik fan piyasada mevcutmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intikam91 -- 17 Aralık 2010; 16:12:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

kasayı alırken opsiyonel olan 20cm lik üst fan ile beraber alabiliyormuyuz satılan biyer varmı opsiyonel yazdığına göre heralde kasa ile birlikte fanda satılıyordur ayrıca öndeki 23cm lik fan piyasada mevcutmu ?

Bu aralar pek fan kalmamış mağazalarda. Bir ara bende bakıyordum. Stoklarda gözükmüyor şu an için.
  • Üst fan benimdekinde vardı. TRdeki bütün HAFlarda var muhtemel.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.