Şimdi Ara

Cooler Master HAF 912 Plus & Advanced Kullananlar kulübü - Güncel - İmza aranıyor... (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.026
Cevap
24
Favori
207.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: srknzr

tank gibi olmuş savaşa gşrmeye hazır. eline sağlık

Teşekkür ederim hocam diline sağlık baya uğraştım ama değdi

• zalman_1 kullanıcısına yanıt
    evet güzel olmuş. benim kasa su an dağınık ekran kartını ve ses kartın camın hizasına yan olarak takma niyetim var yapabilirsem resimleri paylaşırım burdan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güzel olur her ikisini nasıl takmayı düşünüyorsunuz

• zalman_1 kullanıcısına yanıt
    elimde bitane ekrn krt dik koyma aparatı vardı onu biraz modifiye ettim, aynısından bitane daha alıp yada yapıp, kasaya zarar vermeden arka tarafa uygun yerlere montaj deliği açıp yerleştirme niyetim var teoride olucak gibi duruyor ama pratikde ne olucak görücez bi ara elimde fazladan iki tane ekran kartı ve bitane kurulu pc vardı rahat deneme yapıyordum simdi tek kart var oda sisteme takılı başka eski bi kasa deneme yapmak sıkıntılı olaca ekran kartı yeri için. birde uzatma pci kablosu gerekecek tabi. biraz uğrastırıcı olacak ama hobi sonuçda keyifli oluyor uğraşmak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet haklısınız uğraşmak eğlenceli oluyor şimdiki kasalara 2000 tl ve üzeri vermektense elimizdekileri değerlendirmek daha güzel

• Ben de 2. El kasa aldım, bu kasadan var.
    Konunun hortlaması beni şaşırttı, ana sayfada gördüm rasgele.
    İsteyen varsa PSU'su ile satarım.
    Vidalarda vs. eksik var, kutu yok ama kasa güzel kullanılmış 10 seneye göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.