Şimdi Ara

Cooler Master HAF 912 Plus & Advanced Kullananlar kulübü - Güncel - İmza aranıyor... (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.027
Cevap
24
Favori
207.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAF 912 Plus kullanıyorum 2 yıldır . herhangi bir sorun çıkarmadı ama satma durumum söz konusu olabilir. ikinci el piyasası ne kadar bu kasaların?
  • 150 civarı power dahilse daha fazla tabi

• Arkadaşlar bu GX80 Plus 750 W PSU'nun kaçar volt elektrik verdikleriyle ilgili bilgi verir misiniz? Ben de 912 haf plus kullanıyorum ama kasanın içi kirli, bu saatte ve yarın sabah da işe gideceğimden sökemem. Bilen birileri çıkarsa sevinirim, birisine söylemem gerekli.
  • Arkadaşlar haf 912 kasama ust tarafına 20cm aerocool silent Master yan tarafına da boşta duran aerocool dark force 12cm takmayı dusunuyorum. Daha iyi onerileriniz var mı? Ekstradan çok tozlanıyor kasa toz filtresi vs bulabilir miyim yoksa çoraba mi kaldık ?

• ribatturan kullanıcısına yanıt
    Ben üst tarafı için eski ledsiz olan yerine kırmızı olanını aldım mega flow yani çok sessiz bir model kesinlikle öneririm lakin ledleri yetersiz yani çok fazla aydınlatmıyor yan taraf ise bence gereksiz ama elinde var ise değerlendirmekte yarar var.

• Bu kasa efsane olmuş. Konu 2011 den beri devam ediyor. Bunun gibi güncel hangi kasayı tavsiye edersiniz.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Kasa gerçekten efsane zaten haf serisi kasalar çok güzel genel olarak, Bütçe önemli burada en fazla ne kadar bütçe ayırabilirsin ona göre tavsiye alırsın
  • tayfn1907 Bu HAF serisi kasaları efsane yapan özellikleri nedir. Bütçeden ziyade size göre f/p özelliklerini taşıyan hangi HAF modelidir.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Haf serisi gerek malzeme kalitesi olsun gerek kullanıcının ihtiyaçları olsun bir çok konuda tatmin edici seviyede diyebiliriz, Lakin artık eski sayılır bir çok yeni model geldi onun için bütçe sordum daha iyi modellerde olabilir bütçeye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Haf serisi gerek malzeme kalitesi olsun gerek kullanıcının ihtiyaçları olsun bir çok konuda tatmin edici seviyede diyebiliriz, Lakin artık eski sayılır bir çok yeni model geldi onun için bütçe sordum daha iyi modellerde olabilir bütçeye göre.

tayfn1907 Açıkçası bir bütçe düşünmedim pekde anlamadığımdan. Hem fiyat hem performans hem kullanış açısından parasını hakeden hangi güncel kasayı önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

tayfn1907 Açıkçası bir bütçe düşünmedim pekde anlamadığımdan. Hem fiyat hem performans hem kullanış açısından parasını hakeden hangi güncel kasayı önerirsiniz.

NZXT kasalar çok güzel geliyor bana hocam

• sanerdk kullanıcısına yanıt
    imzamdaki parçalar bu bizim kasaya sığar mı acaba ramlerin gelmesini bekliyom sadece
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Soğutma Biraz uğraştırır tam uyumlu değil ama takan var forumda uğraşıp şu konulara bak derim diğer parçalar sorunsuz takılır

https://forum.donanimhaber.com/m_71898272/tm.htm

https://forum.donanimhaber.com/m_69629784/tm.htm

• teşekkürler iyi olmadı bu başka kasa almak Lazım sıkıntılı olduktan sonra benim kafa rahat etmez
    Bütçeniz nedir?
  • 1000 lira para var amazon.de den alıcam kasayı
    O bütçe ile Türkiyeden alırsın istediğin modeli amazon şartmı?
  • Türkiyede pahalı amazon.de daha cazip sadece kasa değil yanına güç kaynağıda lazım 650 yada 750W

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.