Şimdi Ara

Cooler Master Devastator III - n11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cooler Master Devastator III Q TR Kablolu USB Klavye & Mouse SGB-3000-KKMF1-TU

199 TL KDV Dahil
    https://urun.n11.com/klavye/cooler-master-devastator-iii-q-tr-kablolu-usb-klavye-mouse-P313684223

• Alinirmi iyi klavyemi bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de II olan versiyonu vardı klavye yumuşak ve güzel ama mouse çok kötü.Klavyenin sol shift tuşu da belli bir zaman sonra hassasiyetini yitirdi ve arada basılı tutarken aniden algılamayı kesiyor ama bu sorunu okuduğum yorumlarda göremedim sadece benim başıma gelmiş.Belki bu versiyon da mouse daha iyi olabilir.Benim deneyimlerim bunlar almayı düşünenlere yardımcı olması açısından.
  • memlekette 200tl ile mekanik klavye alınıyor buna bu parayı vermek saçmalık bence

• II mavi ışıklı modeli vardı. mouse kötüydü, kutusunda bıraktım. Klavye tuş hissiyatı membranlara göre epey iyiydi. Yazarken hissediliyor. 1 sene kullandım, arka mavi ışığı düzensiz titreşmeye başladı, garantiye gönderdim, yenisini yolladılar. O esnada mekaniğe geçmiştim. Bu fiyata rgb tercih edilir, garantide sorun yaşamadım.
  • Disintegrator kullanıcısına yanıt
    Kendimden örnek veriyim mekanik sesi sevmiyorum çat çut sesler hoşuma gitmiyor klavyede dikkatimi dağıtıyor resmen o yüzden herkes mekanik tercih etmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 22 Mart 2019; 13:26:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    brown yada red switch (önerdiğim klavye red switch) alırsan ses &90 azalır hatta razerın silent (turuncu) switchleri neredeyse normal klavye sesine denk geliyor bu switchler
    ayrıca mekanik klavye ile normal klavye karşılaştırılmaz bile rahatlığı tepkileri aynı anda basılan tuş sayısı vs. yani kimse kusura bakmasın ama mekanik klavye varken normal klavye kullanan insan ya mekanik klavye kullanmamıştır yada mekanik klavye kullanmamıştır
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    dostum konu başlığı ''multimediası olan ve mekanik olmayan klavye arayanlara'' değil bu yüzden ''kırk yılda 1 bilmemne bulduk ergenler vs.'' yazmana mana veremedim ergen dediğin insan büyük ihtimalle senden yaş olarak (zira fütursuzca karşındakine ergen demenden senin ergen olduğunu tahmin edebiliyorum) konu başlığı sıcak fırsatlarda açılmış bende buna göre değerlendirme yapıyorum bu seti fiziki olarak inceledim malzeme kalitesi mouse için orta klavye için vasat zira klavyede tuşlara bastığında ağırlık dağılımından tuşlar sağ sol yalpalıyor tuşların geri bildirimleri ise çamura batıyormuşsun hissiyatı yaratıyor gerçi ben mekanik klavyeye çok alıştım ondanda olabilir ama almak için bakan son kullanıcılarında tepkileri neredeyse benimle aynıydı sözün özü ha bu set alınmış ha çin malı üzerine saçma sapan markalar vurulmuş X marka membrane bir set alınmış yani 200TL bütçe ile membrane klavye (medya tuşlu)+güzel bir mouse alınabilir piyasadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disintegrator -- 22 Mart 2019; 14:19:11 >

• zotacing kullanıcısına yanıt
    kardeşim senin anlamadığın şey x marka çinden gelen mouse+klavye ile bu setin kalitesi aynı eline alıp ürünü baksaydın anlardın buna o parayı vereceğine x markadan bu paraya hatta daha ucuza alabilirsin zaten daha önceki yorumumda da ''ha bu set alınmış ha çin malı üzerine saçma sapan markalar vurulmuş X marka membrane bir set alınmış'' demişim sen ''cooler master'' ismine kanıyorsun ama bu üründe o kalite yok hatta ''cooler master'' ekipmanlarının birçoğu problemli

yani bu konu başlığında ''ışıklı medya tuşlu vs. vs.klavye mouse seti'' diye açılmamış dolayısı ile benim ''ürün fiyatını haketmiyor'' babındaki yorumum doğru daha fazlada lafı uzatmiyacağım çünki artık sen durumu anlamak yerine altta kalmamaya çalışıyorsun

son olarak cooler master kasa, fan, vs. ürünleri gayet iyi olmasına rağmen bu gaming ürünlerde başarısız (firmanın kendisi devastator 3 için gaming combo diyor) malzeme kaliteleri yerlerde

yani konun başlığı görüldüğü üzere ''zotacing'in kriterlerine uygun klavye buldum'' değil

Rampage Km-R7 Profesyonel Oyuncu Seti (inan bu ürünün malzemesi bile devastator 3 den iyi gözüküyor)
    https://www.hepsiburada.com/rampage-km-r7-profesyonel-oyuncu-seti-p-BDUCZLKGM-2041?wt_gl=cpc.dsa.6802.cevre-birimleri&gclid=Cj0KCQjwj9LkBRDnARIsAGQ-hUfH0IoKalnMDBQNvaYg-vydEn8R_TSmm-SPO4U_3eadIMUELpQRfvwaAk3xEALw_wcB

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.