Şimdi Ara

Converse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Converse alıcam.Fakat nasıl bişey alıım karar veremedm.Beyaz Gri veya Buz Mavisi renginde bişey alıcam.Ama daha karar veremedim:) Sizin varsa yada bulursanız fotoyu buraya koyarmısınız bi bakıp karar vereym çünkü bugün almam lazım

• Up
  • sen sen ol convers alma ben alalı 2 ay oldu ne toprakda ne yağmurlu havada giydim nede ayakkabıyla top oynadım sadece kot pantolon ve capri altına giydim gel görki ayakkabı mahvolmuş durumda(110ytl)

Convers alacağına adidas veya nike nin basket ayakkabısı türünden olanları al siyahları onlar daha güzel hemde daha dayanıklı hiç olmazsa verilen paranın hakkını veriyor ayakkabı ama diyorsanki ben convers alıcam illede sen bilirsin hayatının hatasını yapmış olursun
  • Converse hiç beğenmem kullanışlı değiller.
  • Converse giymeyi seviyorum başka ayakkabı giyemiyorum
  • almıştım ne yazıkki 90 ytl ye berbat ilk hafta ayağımı kanattı sonra alıştım ama hiç bişi yapamıyorsun sadece kotun altına giyebiliyorsun oda dolaşmak için spor ayakkabı al marka olsun adidas puma vs çok kullanışlı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TokioHoteL

almıştım ne yazıkki 90 ytl ye berbat ilk hafta ayağımı kanattı sonra alıştım ama hiç bişi yapamıyorsun sadece kotun altına giyebiliyorsun oda dolaşmak için spor ayakkabı al marka olsun adidas puma vs çok kullanışlı olur

Ya ama başka ayakkabı sevmiyorum adidas nike falan sevmiyorum.Converse 2 sene önce giymeye başladım ve hiç değiştirmedim.Ve seviyorum.Varsa bildiğiniz güzel modeli resmini koyarsanız sevinirim
  • bari beyaz alma .. her Allahın kulunda aynı ayakkabı bari farklı bi model alda biraz farklı ol hiç converse giymediğim için bişey diyemicem ama arkadaşımda gri rengi vardı bir tek o hoşuma gitti ..

yeşil, kırmızı, beyaz, mor
  • adam sıze hangı ayakkabıyı alayım dıye sormamıs kı nıye sureklı aynı seyı tekrar edıyorsunuz sadece renk olarak bı danısmak ıstemıs o kadar...
    bana gore beyaz alma da ne alırsan al beyaz cok cabuk kırlenıyor...
  • Gri veya Buz Mavisine karar verdm.Ama nasıl bişey alıcağım konusunda hala bi fikrim yok..Model bulup koyarsanız sevinirim çünkü ben bulamadım
  • Converse'ü emocular,punkçular,gothicçiler giymiyor mu yoksa sen de mi
  • Ben grisinden aldım memnun değilim eğer bi daha almam sanada tavsiye etmem bundan sonra fll adidas - nike basket ayakkabısı türü sanada tavsiye ederim conversden bin kat daha rahat , herşeyin altına giyebilirsin ve convers ile kıyaslayınca conversin 5 para etmez ayakkabı olduğnu anlıyorsun sadece bi tabanı var o kadar diğer yeri kumaş (o kumaşın metresi 3 lira ) hiç olmazsa 120 lira falan verde adam gibi bi adidas veya nike ayakkabı al(basket türü olanlardan)
  • Adidas Superstar 4ever ;)
  • superstarda tipten kaybediyor ve rapciler giyiyor genelde ben bundan sonra hep adidas veya nike basket ayakkabısı şeklinde alıcam
  •  Converse
  • quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Converse'ü emocular,punkçular,gothicçiler giymiyor mu yoksa sen de mi

İsteyen giyer istemeyen giymez.Sadece emolar, punkçılar, gothicciler diye giycek diye bi kural olduğunu sanmıyorm!
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

Converse

Siyah istemiyorum renkleri yazdım.Gri veya Buz mavisi
  • bordo
    dun aldım gıyıyorum
  • Reef'in verge stilini tercih ediyorum.

Converse

80 Ytl civarında fazla yerde bulamazsın istanbul/kadıköy'de hammertshirt mağazasında gördüm sadece.
  • Beyaz al, kullanışlı olur herşeyin altına giyebilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.