Şimdi Ara

CONROE VS AMD @ HAM MHZ @64bit !! (Sonuçlar şaşırttı,,buyrun bakın..) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vistanin neyini gordunuz ki bekliyorsunuz.bizede soyleyinde bilelim.64-bit e desteklinmi geliyormus?eee 64bit xp zaten var
    Vistanin makyajli xp den hicbir farki yok.Kimse vistayi milad olarak gormesin bosuna :)daha cikmadan hacklediler trojan i bile cikti.Vista derken once vista uyumlu virus programlari bulmalisiniz once :)
  • Jincx 5 yılda makyaj yapacak kadar öküz olma ihtimalleri <%1
  • ya açıkcası testlerde ahım $ahım bir fark göremedim...
  • Yakında evlerimizi süsleyecek Ağır sikletler (Bunlar hızda ilerlerse evimizde görmek için çok fazla zaman alacağı hayal değil )

Ben dedim ringi dar eder diye Soket F-1207 >> http://forum.donanimhaber.com/m.asp?m=8839636&mpage=1&key=

64bit yakındır..
  • YA ARKADAŞLAR BUNDAN NE CIKARIYORUZ AMD Mİ İNTEL Mİ :S BENDE YENİ SİSTEM TOPLUCAM KARARSIZ KADIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ebilisim

YA ARKADAŞLAR BUNDAN NE CIKARIYORUZ AMD Mİ İNTEL Mİ :S BENDE YENİ SİSTEM TOPLUCAM KARARSIZ KADIM

burda tercih sana kalmış,,şuan amd nin fiyatları uygun intelin ise performansı,ama intel 32bitteki açıkara performans farkını 64bitte gösteremiyor, 64bit e geçişin ise ne zaman tamamlanacağı belli değil ..vsvsvs....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 7 Eylül 2006; 16:33:16 >
  • konuyu hortlatmak gibi olacak ama,
    vista artık çıktı ve notebooklarda/hazır sistemlerde verilmeye de başladı, yakında yeni yazılımlarla bereber 64 bit kullanımı da yaygınlaşacak gibi gözüküyor, bu testler doğru ise ki doğru olmaması için bir sebep yok, 107$ lık x2 3800, 237$ lık E6400 ile 64 bitte aynı performansı gösteriyor,
    buyur burdan yak şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkitrom

konuyu hortlatmak gibi olacak ama,
    vista artık çıktı ve notebooklarda/hazır sistemlerde verilmeye de başladı, yakında yeni yazılımlarla bereber 64 bit kullanımı da yaygınlaşacak gibi gözüküyor, bu testler doğru ise ki doğru olmaması için bir sebep yok, 107$ lık x2 3800, 237$ lık E6400 ile 64 bitte aynı performansı gösteriyor,
    buyur burdan yak şimdi

harbiden de hortlatmışsın..testleri uzun zaman oldu yapalı ama ; şu kesindir ki testlerin sonuçları tamamen doğrudur,ama bu testler ilk beta testleri idi gerçek anlamda vista da neler olucak onu yakında göreceğiz elbette..

• çok güzel bir yazı dizi oluş. 64-32bit. Bende 2 tane notebook var intel T7200 ve amd TL60 ramlerleri zamanlamarı herşeyi aynı.

64bit test prgramların linkleri verirseniz. Test ederim. Bakalım Notebookta neler olacak.
  • iyi ama resimleri kimse dikkatli incelemedi mi? herkes sadece sonuç satırına mı bakıyo?
    ben hız satırlarına da baktım da amd sistemi 2.40 ghz de çalışıyo ama intele bakın @2.13GHZ diyo yani işlemciler aynı hızda çalışmıyo. intel downclock edilmiş :)
  • amd nin zaten 64 bit te intelden iyi oldugunu biliyordum ama conreo larda intel bu farkı biraz olsun kapattı diye biliyordum. 32 bit deki puan farkı 64 yok ama hala intel liderliğini koruyordu..

neyse her sey ilerde daha da acıklıga kavusur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetaktas

iyi ama resimleri kimse dikkatli incelemedi mi? herkes sadece sonuç satırına mı bakıyo?
    ben hız satırlarına da baktım da amd sistemi 2.40 ghz de çalışıyo ama intele bakın @2.13GHZ diyo yani işlemciler aynı hızda çalışmıyo. intel downclock edilmiş :)

adaş intelin 6400ü ise bahsettiğin zaten 2.13 def hızı yani bi downclock yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetaktas

iyi ama resimleri kimse dikkatli incelemedi mi? herkes sadece sonuç satırına mı bakıyo?

Arkadaşım sanırım sen resimlere dikkatli bakmamışsın iki işlemcide de Hız aşırtma söz konusu. İkisi de 2.4 GHZ de çalışıyor.

@hey

Bu konu ilk açıldığında gözümden kaçmış olacak ki hiç hatırlamıyorum. Teşekkür etmek istedim. Eğer imkanın var ise arkadaşım bu karşılaştırmayı vista da yapabilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.