Şimdi Ara

connect kış lastiği.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    şuan yürürlükte olan kanuna göre;1 aralık-1 nisan tarihleri arasıdır..bana göre ucu açık bir uygulama..yerel idarelerin insiyatifi söz konusu...
    İstanbulda 25 gün kaldım 12.ay damla yağmur yağmadığı gibi kalın gömlek ve yelekle sokağa çıktım...gece dahil hiç 10°C altına düştüğünü zannetmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

şuan yürürlükte olan kanuna göre;1 aralık-1 nisan tarihleri arasıdır..bana göre ucu açık bir uygulama..yerel idarelerin insiyatifi söz konusu...
    İstanbulda 25 gün kaldım 12.ay damla yağmur yağmadığı gibi kalın gömlek ve yelekle sokağa çıktım...gece dahil hiç 10°C altına düştüğünü zannetmiyorum..

bu yıl böyle oldu anadolu kentleri de aynı şekilde kar yağdığında normal lastikler vardı (aralık ayında) şimdi herkesde kar lastiği var. O tarihler 1 kasım ile 1 mart arasına çekilse daha faydalı olabilir
  • kış yokki lastik degistirecek. havalarda hafif bir soguma var sadece. :) nerede o eski istanbula yagan karlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    dedimya iki ucuda açık uygulama..güney illerinde şehir dışına çıkmayanlar için kanımca gereksiz masraf... @batkent
    yurtta genelde mülayim hava daha çok hakim gibi..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.