Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
18
Favori
128.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Commandos serisi steam'da indirimdedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Commandos serisi steam'da indirimdedir.

Bildirim için teşekkür ederiz.
  • Steamden almak gibi bir hata yapmayın. Oyun hata dolu. Çözünürlük bile ayarlanmıyor.
  • Ben Beyond the COD'u kasarak bitirebilmiştim spontane hata verip kapanma problemine rağmen. O hata da adama sık sık save almayı öğretiyor.
  • Behind The Enemy Lines'i 2 defa sifresiz bitirmeye çalıştım ama her seferinde sayısız bölüm geçtikten sonra şu Alman generaline Fransa'da suikast düzenlediğimiz bölümde pes ettim. Gereksiz derecede zor bir oyun. Hele ki Beyond The Call of Duty denen ömür törpüsünden bahsetmiyorum bile.
  • Ama bitirdikten sonraki o tatmin duygusuna paha biçilemez. Sen biraz erken pes etmişsin; bir de Behind Enemy Lines'ın son bölümünü görecektin.
  • Jansay kullanıcısına yanıt
    Araştırdım ve patchi buldum commandos 2 destination paris cok ek özellik var bütün commandos 2 sevenlerine tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açn -- 11 Eylül 2014; 21:23:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde game ranger dan online oynayacaklar mesaj atin cevap yazin oynayalim beraber commandos 2 tercihimdir

• Destination Paris'i oynadığımı hatırlıyorum; Eyfel kulesinin tepesine falan çıkıyorduk yanlış hatırlamıyorsam. Veyahut orijinal Commandos 2 oyununda da olabilir o; emin değilim. Bilgilendirme için teşekkürler, açn.
  • Steam hesabimda duruyor oyun. Arkadaşla co op oynuyoruz bazen. Çokta güzel oluyor.

• Jansay kullanıcısına yanıt
    Jansay kardeş senin hatırladığın normal commandos 2 nin son bölümü adıda is paris burning? Eger pc de yer varsa destination paris modunu yüklemenizi tavsiye ederim (oyunu gercek hayattaki savaşlara benzetmeye çalışmışlar zaten benziyordu ama yinede yapalım demişler herhalde)

• Commandos 5 neden çıkmıyacak bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: açn

Commandos 5 neden çıkmıyacak bilginiz var mı?

Eski commandos oyunlarını yapan ekip dağıldığı için yeni bir oyun yapacak kişilerin olmamasından ötürü 5 çıkmayacak.İsteseler tabiki de yeni bir oyun yapabilirler.5 çıksın 500 lira olsun almaya razıyım,yeter ki çıksın.Ama yok işte...
  • Artık bu seriyi kalbimize gömmekten başka çaremiz yok arkadaşlar. Zaten bana sorarsanız yeni saçma sapan bir oyun yapıp da (bkz. Strike Force) seriyi daha da bozmaktansa hiç oyun yapmasınlar, hal-i hazırdaki Commandos imajı bozulmasın daha iyi.
  • yeni bir oyun yapsalar belki de eskisi gibi olabilir,bilemeyiz rezil edeceklerini.Yeter ki çıkarmaya niyetleri olsun.Bu oyunu klasikler arasına koyan grafikleri değil o strateji unsuruydu.
  • Commandos serileri güzeldi, keşke Pyro Studios seriyi devam ettirebilseydi.
  • Serinin devamını geçtim aynı tarzda "çakma" oyun bile yapılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piskopatzencefil

Serinin devamını geçtim aynı tarzda "çakma" oyun bile yapılmıyor

Jagged Alliance var çakma olarak. Desperado serisi de epey iyidir. (Gerçi o da sonuncuda bozdu. Arkadaşım nedir bu serilerin bozulması; nazar mı değiyor nedir?) Ondan sonracıma Robin Hood'un bir oyunu vardı. Oyunun türü zaten TS, yani "Tactical Strategy"; Commandos'a benzer oyun bulmak o kadar da zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 20 Ekim 2014; 18:03:48 >

• Sonunda STEAM versiyonlarına güncelleme geldi ve çok şükür artık normal hızında eskisi gibi oyun oynanabiliyor.
  • Jagged Alliance Online'a başlayacam tavsiyen üzere
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.