Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
18
Favori
128.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara zamanında commandos 3 almıştım orjinal dvd hala duruyor rafımda ama hiç alıp da oynamadım. sizce çok mu atıp ettim? şu vize sınavlarından sonra belki başlarım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacte

quote:

Orijinalden alıntı: _ogz

quote:

eklerseniz sevinirim. tiny de yazıverin yanına. oynadığım ilk bilgisayar oyunudur, babamla oynardık. o oynardı ben izlerdim başlarda, sonra tek başıma oynamaya başlamıştım. hala commandos'tan aldığım zevki, heyecanı ve "hata yapabilirim" korkusunu hiç bir oyunda yaşamadım.

"Hata yapabilirim korkusu" iyi bir tanımlama gerçekten de. Oyunun en gerçek zevki orada zaten.

eski oyunlar gerçekten zorluyordu, belki de zevkleri ordan çıkıyordu tam bilemiyorum. aslında yeni bir commandos oyununun çıkmasını istiyordum önceden ancak beklediğimiz gibi olmaz diye korkmaya başladım. fps rezaletinden sonra hiç bulaşmayıp böylece bırakmaları daha mantıklı geliyor şimdi.

Baldur's Gate, Age of Mythology EE, Ya da AOE 2 HD gibi yeniden yapım olabilir. Hatta öylesi daha iyi olur.

• Jacte, ekliyorum hoş geldin.

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bir ara zamanında commandos 3 almıştım orjinal dvd hala duruyor rafımda ama hiç alıp da oynamadım. sizce çok mu atıp ettim? şu vize sınavlarından sonra belki başlarım diyorum

Çok ayıp etmedin de, yine de azıcık ayıp olmuş. Bir bakmanı tavsiye ederim; son oyun gibi facia değil.

_ogz; yeniden yapımdan ziyade görev paketleri daha güzel olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 8 Nisan 2014; 11:07:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _ogz

quote:

eklerseniz sevinirim. tiny de yazıverin yanına. oynadığım ilk bilgisayar oyunudur, babamla oynardık. o oynardı ben izlerdim başlarda, sonra tek başıma oynamaya başlamıştım. hala commandos'tan aldığım zevki, heyecanı ve "hata yapabilirim" korkusunu hiç bir oyunda yaşamadım.

"Hata yapabilirim korkusu" iyi bir tanımlama gerçekten de. Oyunun en gerçek zevki orada zaten.

eski oyunlar gerçekten zorluyordu, belki de zevkleri ordan çıkıyordu tam bilemiyorum. aslında yeni bir commandos oyununun çıkmasını istiyordum önceden ancak beklediğimiz gibi olmaz diye korkmaya başladım. fps rezaletinden sonra hiç bulaşmayıp böylece bırakmaları daha mantıklı geliyor şimdi.

Eski oyunların en büyük zevki, oyunun tadını kaçırmadan gerçektende çoğunun zorlamasıydı, uğraştırmasıydı. Gayet müthiş bir başarım hissi veriyordu her Commandos görevi ilk bitirdiğinizde. Şimdiklerin büyük bir kısmı oyuncuların elinden tutup, bitiş çizgisine kadar zorla götürüyor. Oyuncularda çok alıştı buna, birazcık zorlanınca resmen ağlıyorlar forumlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 8 Nisan 2014; 14:06:30 >

• siberarmi, orası öyle, evet; ama ben oyunlarda iki tip zorluk görüyorum: zevkli zorluklar ve sıkıcı zorluklar. Kimi oyunlardaki zorluklar kimi insanlar için sıkıcı zorluk olabiliyor; mesela benim Dragon Age'i oynayamamam gibi. Aynı şekilde diğer insanların da Commandos'u yahut başka oyunları zor bulması ve bu sebeple beğenmemesini anlayışla karşılıyorum, çünkü kendimden biliyorum. O yüzden yine her zamanki gibi, "herkesin tuttuğu kendine" diyoruz; ve zevklerle renkleri tartışmıyoruz.

Ama hakikaten eski oyunlar bir başka; ona lafım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 5 Haziran 2014; 19:29:57 >
  • Windows 8 de commandos 2 ve commandos 3 açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virtual PC'yi deneyebilirsiniz.
  • Yieeeeeeeeyyytttt ulan xD varmi commandos gibi bir oyun? :D
  • Jansay kullanıcısına yanıt
    Efsane oyunun yeni sürümlerini sabırsızlıkla bekliyorum.
    Çok teşekkürler kardeş çok işime yaradı sağol

• açn A kullanıcısına yanıt
    windows 8 de commandos 2 açılıyor ama commandos 3 açılmıyor
  • Commandos 3 için dll. hataları için bir çözüm bilen var mı ?
  • ekle spy
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkCommando

Commandos 3 için dll. hataları için bir çözüm bilen var mı ?

Oyunun istediği dll'yiwww.dll-files.com'dan indirip Windows/System32'in içine atmak.

trademan, hoş geldin ekliyorum.

• Vay bee.. Ne günlerdi. Benim favorim 2

Beni de eklersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Vay bee.. Ne günlerdi. Benim favorim 2

Beni de eklersiniz

Ekliyorum hoş geldin.
  • Slm herkese, bişi sormak istiyorum commandosu tablet te calistirabiliyormuyuz ?

• Biraz zor olur; ama olur bence. Tablet Windows tabletse daha kolay, Virtual PC ile çalışır. Android tablette nasıl olur bilemiyorum valla.
    commandos 2 için ek yama patch vb varmı? bonus mission lar dışında (benide eklermisin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açn -- 13 Ağustos 2014; 11:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: açn

commandos 2 için ek yama patch vb varmı? bonus mission lar dışında (benide eklermisin)

Google'a sorabilirsin var mı yok mu diye.

Ekliyorum hoş geldin.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.